Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Puzzle 86 gier

Simba z rodziną

Ocena gry

Bardzo fajny obrazek gdzie widzimy postacie od Disneya. Będą to puzzle która jak w domu będziecie układać online. Co jakiś czas jeden puzzel będzie się pojawiał obok obrazka a my musimy go ułożyć w odpowiednim miejscu.


Puzzle z lwem Simba

Ocena gry

Klasyczna układanka została przeznaczona na wielbicieli postaci z królem Lwem. Zobaczcie kto jest trzymany na rękach to oczywiście małe lwiątko Simba. Zachęcamy Was do układania tego obrazka z postaciami z bajki.


Puzzle Indiana Jones

Ocena gry

Będzie to bardziej układanka w której to będziemy przesuwali w lewo oraz w prawo kwadraciki i w ten sposób próbowali ułożyć w jedną całość obrazek. Na którym znajdziemy postać z bajki Disneya jak i też z filmu.


Puzzle zaczarowana kraina

Ocena gry

Część z Was zna już tego rodzaju puzzle układanki gdzie aby ułożyć całość musimy przestawiać kwadraciki tak aby całość dała nam obrazek. Dokonujemy tego myszką, na początku nie jest to łatwe ale z pewnością grę polubicie.Układanka z bajki Disneya

Ocena gry

Jeżeli lubicie układać przeróżne elementy i głowić się jak to ułożyć by pasowało do reszty elementów to w tej grze macie właśnie taką okazję. Rozsypane elementy znajdziecie po prawej stronie. Przekładajcie je i układajcie aby ułożyć całość.


Układanka The Incredibles

Ocena gry

Kolejne wyzwanie czeka na fanów przygód postaci z tej bajki Disneya. Tym razem będziemy przesuwali kwadraciki i postarali się ułożyć obrazek w taki sposób aby tworzył jedną całość. Pamiętaj, że czas Ci ucieka.


Puzzle Mulan

Ocena gry

Czekają na Was ciekaw puzzle z księżniczką Disneya w roli głównej. mamy dwie opcje do wyboru: puzzle które składają się z 40 elementów lub 20. Wybór zostawiamy Wam. Układamy je z wykorzystaniem myszki.


Puzzle Pocahontas

Ocena gry

Będziemy tutaj układali puzzle o różnym stopniu trudności. Od Was zależy wybór, układamy 12, 48 elementów jak i też 108 i 192. Czym więcej tym trudniej, klikamy na Shuffle aby rozsypać obrazek.


Puzzle ze Śpiącą królewną

Ocena gry

Czekają na Was wspaniałe puzzle, które przedstawiają scenę na tle zamku gdzie książę klękając wręcza kwiaty dla wspaniałej księżniczki. Ułóż je z pomocą myszki, gdy ułożymy dany puzzle pojawi się zaraz następny, aż do momenty gdy ułożymy wszystkie.


Puzzle Sleeping Beauty

Ocena gry

Czekają na nas puzzle do układania z tą zakochaną parą. Po wybraniu języka polskiego w grze po prawej stronie znajdziemy rozsypane elementy z których to będziemy układali obrazek. Polecam zacząć od brzegów układanki.


Puzzle z bajki Disneya

Ocena gry

Mamy obrazek, podzielony na małe puzzle co jakiś czas z prawej strony będziemy dostawać jednego puzzla, który musimy ułożyć w odpowiednim miejscu. Gdy nam się to uda dostaniemy kolejny puzzel do układania i tak dalej aż zostanie przez nas ułożony cały obrazek przedstawiający scenę z bajki.


Układanka Beauty and the Beast

Ocena gry

Czeka na Was dość prosta układanka z postaciami z bajki do ułożenia. Wystarczy tylko w odpowiedni sposób przestawiać kwadraciki myszką aby ułożyć cały obrazek, który kryje scenę z bajki Disenya.


Popularne gry

 • Puzzle
 • Psi Patrol odział ratunkowy dla dzieci

  Psi Patrol odział ratunkowy dla dzieci

  Oglądana: 16008 ocena: 1.00

 • Puzzle Alvin i wiewiórki

  Puzzle Alvin i wiewiórki

  Oglądana: 13488 ocena: 10.00

 • Puzzle z lokomotywami z bajki

  Puzzle z lokomotywami z bajki

  Oglądana: 6280 ocena: 0.00

 • Żółwie Ninja: puzzle

  Żółwie Ninja: puzzle

  Oglądana: 5983 ocena: 0.00

 • Puzzle: Przygody Hulka

  Puzzle: Przygody Hulka

  Oglądana: 5104 ocena: 0.00

 • Ułóż puzzle z Barbie

  Ułóż puzzle z Barbie

  Oglądana: 4381 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie