Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Puzzle 86 gier

Puzzle ze strusiem Pędziwiatrem i Kojotem

Ocena gry

Mamy dla Was kolejne puzzle z tej bajki do układania. Gdzie do wyboru mamy kilka poziomów gry. łatwy czyli najmniej puzzli do ułożenia, średni i trudny z największą ilością elementów, które układamy z użyciem myszki.


Puzzle Struś Pędziwiatr

Ocena gry

Są to puzzle dla dzieci do układania z postacią Coyote i Road Runner. Gra po polsku gdy wybierzemy flagę polski. Następnie już klikamy na czerwony przycisk wtedy też pojawiają nam się puzzle, którymi będziemy układali obrazek.


Puzzle Bolt dla dzieci

Ocena gry

Do ułożenia mamy tutaj dość proste puzzle z psem biała i strzała podbijają kosmos piorun i błyskawica gdzie z użyciem myszki będziemy przestawiali element w taki sposób aby ułożyć z nich jedną całość. Nie jest to takie trudne dlatego nie powinniście z tym mieć jakichkolwiek problemów.


Puzzle z lokomotywami z bajki

Ocena gry

Czekają na nas do poukładania puzzle, są jak widać po włączeniu gierki rozsypane. My musimy je ułożyć w jedną całość. Mamy możliwość ich obracania z wykorzystanie myszki, po prostu należy na nie klikać i w ten sposób nimi obracamy.Puzzle Teletubisie

Ocena gry

Mamy do układania bardzo proste puzzle składające się z małej ilości elementów dzięki którym nie są one zbyt skomplikowane i nadają się nawet dla małych graczy. Przesuwamy elementy w odpowiedni sposób aby ułożyć całe puzzle w jak najkrótszym czasie.


Puzzle w niebie

Ocena gry

W tej grze będziemy układać puzzle. Ta układanka przedstawia nam niebo. Będziemy grać myszka. Jest to trudna gra więc wymaga czasu.


Strzelanie prezentami

Ocena gry

W tej grze sterujesz myszką, mikołajem który strzela do dzieci przesuwających się na ruchomych kładkach. Postaraj się zdobyć jak największą ilość punktów


Puzzle Halloween

Ocena gry

Ta gra polega na układaniu puzzlowych potworków. Postaraj się ułożyć jak największą ilość puzzli, aby zdobyć jak największą ilość punktów. Sterowanie jest za pomocą myszki


Puzzle Alvin i wiewiórki

Ocena gry

Są to trochę inne puzzle od takich zwykłych gdyż musimy małe kwadraciki obracać w taki sposób aby obrazek został ułożony w całość. Przestawiamy je klikając na dany kwadracik myszką, on wtedy nam się obraca.


Puzzle z Diabłem Tasmańskim

Ocena gry

Królik Bugs oraz postać diabła czeka na nas do ułożenia w tych rozsypanych puzzlach. Mamy pokazany obrazek jak powinny wyglądać ułożone przez Ciebie puzzle, wybieraj elementy znajdujące się po prawej stronie to właśnie z nich układamy obrazek.


Puzzle z Robin Hoodem

Ocena gry

Klasyczne i bardzo proste puzzle na których znajdziemy naszego głównego bohatera jakim jest Robin Hood. Klikamy na czerwony guziczek pod których ukryte są puzzle do układania z pomocą myszki.


Puzzle online z Troskliwymi Misiami

Ocena gry

Kolejne proste dla dziewczyn i chłopców puzzle jakie będziecie mogli poukładać w których to głównymi postaciami będą oczywiście misie. Więcej informacji czeka na Was w samej grze.


Popularne gry

 • Puzzle
 • Psi Patrol odział ratunkowy dla dzieci

  Psi Patrol odział ratunkowy dla dzieci

  Oglądana: 16008 ocena: 1.00

 • Puzzle Alvin i wiewiórki

  Puzzle Alvin i wiewiórki

  Oglądana: 13488 ocena: 10.00

 • Puzzle z lokomotywami z bajki

  Puzzle z lokomotywami z bajki

  Oglądana: 6280 ocena: 0.00

 • Żółwie Ninja: puzzle

  Żółwie Ninja: puzzle

  Oglądana: 5983 ocena: 0.00

 • Puzzle: Przygody Hulka

  Puzzle: Przygody Hulka

  Oglądana: 5104 ocena: 0.00

 • Ułóż puzzle z Barbie

  Ułóż puzzle z Barbie

  Oglądana: 4381 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie