Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Puzzle 86 gier

Puzzle Noddy online

Ocena gry

Macie możliwość poukładania puzzli z postacią z bajki jakim jest chłopiec Noddy. Po prawej strony mamy puzzle z których to będziemy układali cały obrazek. Na dole mamy opcję dźwięku, który oczywiście możecie wyłączyć.


Puzzle Hello Kitty

Ocena gry

Po wyborze tej gierki klikamy na Play aby puzzle, które mamy układać się nam rozsypały to właśnie z nich musimy ułożyć obrazek. Polecam zacząć od boków a na końcu zrobić środek tak na pewno będzie Wam dużo łatwiej.


Gra Brzydkie Kaczątko

Ocena gry

Kolejne puzzle z brzydkim kaczątkiem w roli głównej które wy będziecie układać. Jeżeli tylko tego rodzaje puzzle Wam się spodobają. Układamy je z wykorzystaniem myszki.


Piękna i Bestia dla dziewczyn

Ocena gry

Dla wszystkich dziewczyn i dziewczynek mamy ciekawe puzzle przygotowane i dodane specjalnie dla nich na grajnik.pl. Ułóż te klocki przestawiając je w odpowiedni sposób.Puzzle Piękna i Bestia

Ocena gry

Do ułożenia mamy puzzle z kultowej już bajki dla dziewczyn. Wystarczy, że posiadacie myszkę i już możecie z jej pomocą poukładać ten obrazek. Więcej informacji znajdują się w gierce.


Gra top cat dzika ferajna

Ocena gry

Na pewno pamiętacie tą bajkę z Waszego dzieciństwa, teraz macie możliwość układania puzzli właśnie z nimi. Poznaj wszystkie koty jakie w niej występują. Posługujemy się myszką do ich układania.


Gra Tupot małych stóp

Ocena gry

Czekają na Was puzzle z bajki tupot małych stóp z pingwinami w roli głównej. Postaraj się ułożyć obrazek z rozsypanych elementów jakie w tej grze znajdziemy. Mamy możliwość włączenia lub wyłączenia dźwięku.


Ice Age dl dzieci

Ocena gry

Czeka już na waz rozsypany obrazek po prawej stronie, wcześniej jednak musicie zadbać o wybór języka dla tej gry. Z rozsypanych elementów musimy ułożyć całkowity obrazek.


Puzzle z Epoką Lodowcową online

Ocena gry

Teraz z tej serii puzzle dla fanów tego filmu animowanego. Nie są one zbyt skomplikowane na pewno części z Was na pewno się spodobają ikładać. będziecie chcieli je poukładać.


Ukladanaka Ratatouille

Ocena gry

Kolejne puzzle z naszą postacią jakie możecie ułożyć na stronie grajnik.pl. Oczywiście jak inne gierki i tak jest za darmo. W celu układania wykorzystaj do tego myszkę.


Puzzle z Ratatuj dla dzieci

Ocena gry

Do ułożenia będziecie mieć puzzle z głównymi bohaterami z tego filmu od Disneya. Klikamy na Play i następnie na czerwony przycisk znajdujący się po lewej stronie na dole obrazka. Zobacz w jakim czasie uda Wam się go ułożyć.


Gra Potwory Kontra Obcy

Ocena gry

Do ułożenia będziemy mieli puzzle z postaciami z bajki Disneya. Układamy je z wykorzystaniem myszki i elementów jakie znajdują się w tej gierce online właśnie dla Ciebie.


Popularne gry

 • Puzzle
 • Psi Patrol odział ratunkowy dla dzieci

  Psi Patrol odział ratunkowy dla dzieci

  Oglądana: 16008 ocena: 1.00

 • Puzzle Alvin i wiewiórki

  Puzzle Alvin i wiewiórki

  Oglądana: 13488 ocena: 10.00

 • Puzzle z lokomotywami z bajki

  Puzzle z lokomotywami z bajki

  Oglądana: 6280 ocena: 0.00

 • Żółwie Ninja: puzzle

  Żółwie Ninja: puzzle

  Oglądana: 5983 ocena: 0.00

 • Puzzle: Przygody Hulka

  Puzzle: Przygody Hulka

  Oglądana: 5104 ocena: 0.00

 • Ułóż puzzle z Barbie

  Ułóż puzzle z Barbie

  Oglądana: 4381 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie