Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Rajdy 13 gier

Zimowe ściganie

Ocena gry

W tej grze będziemy ścigali się w trudnych zimowych warunkach po różnych torach. Na początku mamy zwykły samochód, który będziemy mieli możliwość ulepszania za zarobione pieniądze podczas wyścigów. Możemy wzmocnić takie parametry jak szybkość, przyspieszenie oraz hamulce.


Tom i Jerry samochody

Ocena gry

Jest to nietypowy wyścig ponieważ będzie w nim brał udział Tom i Jerry. My będziemy mieś go wyboru kogo wygrać. Gramy strzałkami. Zrób tak by wygrać wyścig.


Rajdy Terenowe

Ocena gry

Jeżeli lubisz się ścigać w terenie różnego rodzaju terenowymi pojazdami to rajdy takie w tej gierce jazda autem już na Ciebie czekają. Wybierasz jedne z czterech dostępnych pojazdów i masz możliwość ścigania się z nimi po różnych terenach.


Gra rajdy Dakar z bakuganem

Ocena gry

Masz możliwość uczestniczenia w rajdzie Dakar. Będziemy go pokonywać na motorze razem z postacią Bakugan. Zbieraj po drodze dodatkowe przedmioty i pokonuj kolejne wzniesienia jakie na Ciebie czekają. Sterowanie to strzałki.Gra rajdy dla dzieci

Ocena gry

ścigać będziemy się różnymi samochodami w różnych rajdach na przeróżnych nawierzchniach. Na prostych samochody będą rozwijały dość dużą szybkość. W szczególności musimy uważać na zakręty aby nie wypaść z nich podczas wyścigu.


Gra mini rajdy

Ocena gry

Po specjalnie przygotowanych trasach będziemy poruszać się mieni samochodami na mini rajdach po autostradzie. Mamy do wyboru jeden z trzech pojazdów. Po wybraniu jednego z nich przystępujemy do zawodów. Sterowanie strzałkami oraz Spacją.


WYśnigi Knugg Rally

Ocena gry

Jeżeli lubisz wyścigi samochodowe, to nie może Cię ominąć ta gra! Przed tobą kilka plansz z rozmaitymi trasami. Wciel się w rolę drivera i pokonaj je wszystkie najlepiej jak potrafisz! Gramy: strzałki, R - rakiety, T - turbo oraz E.


Ekstremalne wyścigi po mieście

Ocena gry

W tej grze rajdy po autstradzie czeka na Ciebie niebezpieczna szalona jazda po mieście! Startujesz razem z innymi samochodami, pokaż im, że jesteś najlepszy! Sterowanie za pomocą strzałek i klawisza N.


Rally wyścigi online

Ocena gry

Ta gra, to super opcja, dla wszystkich, którzy lubią wyścigi po krętych i niebezpiecznych torach. Będziesz musiał wykazać się umiejętnością prowadzenia pojazdu, driftu i wieloma innymi zdolnościami. Steruj strzałkami i spacją.


Zawody wyścigówek

Ocena gry

Sprawdź, czy potrafisz sterować wyścigówkami po krętych trasach torów wyścigowych! Na trasie znajdziesz pola z dośpieszeniem i wiele więcej atrakcji i bonusów. Sterowanie za pomocą strzałek, wciśnij X, aby uruchomić turboprzyśpieszacz.


Rajd samochodów ciężarowych

Ocena gry

Sprawdź swoich sił w rajdzie sprzedawanie samochodów ciężarowych. Przekonasz się, że to wcale nie jest takie łatwe! Pokonaj określone trasy i postaraj się dotrzeć do celu!


Mini wyścigi GP

Ocena gry

Przed Tobą mini wyścigi bolidów o puchar GP! Wybierz minipojazd, którym będziesz się ścigać i pokonaj określone trasy toru. Pokaż swoim rywalom, że to Ty jesteś najlepszy! Sterowanie za pomocą strzałem


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Rajdy
 • Tom i Jerry samochody

  Tom i Jerry samochody

  Oglądana: 3579 ocena: 0.00

 • Rajd samochodów ciężarowych

  Rajd samochodów ciężarowych

  Oglądana: 2917 ocena: 0.00

 • MotoCross zawody freestyle

  MotoCross zawody freestyle

  Oglądana: 2751 ocena: 0.00

 • Mini wyścigi GP

  Mini wyścigi GP

  Oglądana: 2659 ocena: 0.00

 • Zimowe ściganie

  Zimowe ściganie

  Oglądana: 2488 ocena: 0.00

 • Ekstremalne wyścigi po mieście

  Ekstremalne wyścigi po mieście

  Oglądana: 2187 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie