Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Rakiety 11 gier

Człowiek rakieta

Ocena gry

Czeka na Ciebie gra w której będziesz brał udział w niebezpiecznych zabawach jako człowiek rakieta. Odbywać się one będą w cyrku i to właśnie tam będziesz wystrzeliwany w powietrze przez działo. Musimy jednak to zrobić w określony sposób aby człowiek przeleciał przez palącą się obręcz. Myszką wybieramy moc z jakiej strzelamy i kąt lotu.


Gra Budowanie rakiety

Ocena gry

Pierwsza tego rodzaju gra w której będziemy latać w kosmos przeróżnymi rakietami. Jakie one będą to zależy wyłącznie od Was. Sami będziecie zajmować się budowaniem rakiet. Na początku w grze lecimy i sterujemy drewnianą rakietą. Zarabiamy pieniądze, które mamy możliwość przeznaczenia na budowy rakiety jak i też jej ulepszenia. Będzie wtedy między innymi dalej latać dzięki większemu zbiornikowi paliwa jak i też mocniejszemu silnikowi. Zobacz jeszcze jakie rzeczy możesz kupić.


Rocketship

Ocena gry

Pikselowa i stara gra z rakietą w roli głównej w której poruszamy się w specjalnie przygotowanym labiryncie wewnątrz którego będziemy manewrowali w taki sposób aby nie doprowadzić do kolizji.


Gra rakiety kosmiczne online

Ocena gry

Wybieramy się do kosmosu gdzie nasz statek w postaci rakiety kosmicznej będziemy mieli za zadanie złapania astronautów, które mają określoną ilość tlenu. W tym czasie musimy ich odszukać. Sterujemy rakietą strzałkami, używamy także Spacje oraz Shiftu.



Rakietowe zabawy

Ocena gry

Ta gierka zabawy rakietowe została skierowana dla młodszych graczy. W tej grze musimy doprowadzić naszą rakietę jak najwyżej będzie to możliwe. Robimy to w etapach skacząc po przygotowanych przedmiotów. Myszką sterujemy rakietą i wybieramy moc.


Gra rakiety dla dzieci

Ocena gry

Po włączeniu zaczekamy na załadowanie, potwierdzamy Spacją. Symulator czeka. Zagraj w rakiety dla dzieci w których będziemy jedną z nich sterować. Sterowanie w gierce odbywa się przy pomocy strzałek, X - strzelamy z działek, Z - strzelamy z rakiet.


Wystrzeliwanie rakiety

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem będzie wystrzelenie rakiety w orbitę. Oprócz tego czekają na Ciebie rozmaite przygody. Więcej instrukcji otrzymasz na bieżąco podczas gry. Miłej zabawy!


Rakieta w tunelu

Ocena gry

W grze sterujesz rakietą, którą przenosisz się do podziemi. Staraj się tak nią manewrować, aby nie uderzyć w ściany tunelu. W tunelu znajdują się gwiazdki. Twoim zadaniem jest zebrać ich jak najwięcej. Sterowanie za pomocą strzałek.


Misja na stacji badawczej

Ocena gry

Udajesz się w misję na stację badawczą, która znajduje się w przestrzeni kosmicznej. Dokładniejsze wskazówki znajdziesz już podczas gry. Sterowanie za pomocą strzałek oraz spacji.


Podróże rakietowe online

Ocena gry

Ta gra symulator stawia przed Tobą niełatwe zadanie! Musisz sterować rakietą tak, aby złapać czekającego na Ciebie kosmonautę i wziąć go na pokład. Na trasie spotkasz wiele planet, na które będziesz musiał uważać. Sterowanie za pomocą myszki.


Rakietowy pocisk

Ocena gry

W tej grze staniesz za sterami rakiety i będziesz nią niszczyć wszelkie przeszkody, jakie napotkasz na swej drodze. Tylko od Ciebie zależy to, czy rakieta dotrze do celu. Sterowanie za pomocą strzałek, strzelanie myszką.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Rakiety
 • Misja na stacji badawczej

  Misja na stacji badawczej

  Oglądana: 3784 ocena: 0.00

 • Gra Budowanie rakiety

  Gra Budowanie rakiety

  Oglądana: 3753 ocena: 0.00

 • Gra rakiety kosmiczne online

  Gra rakiety kosmiczne online

  Oglądana: 3380 ocena: 0.00

 • Podróże rakietowe online

  Podróże rakietowe online

  Oglądana: 3062 ocena: 0.00

 • Wystrzeliwanie rakiety

  Wystrzeliwanie rakiety

  Oglądana: 2042 ocena: 0.00

 • Gra rakiety dla dzieci

  Gra rakiety dla dzieci

  Oglądana: 1194 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie