Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Symulatory darmowe gry online Restauracja 35 gier

Restauracja z babeczkami

Ocena gry

Serwować tutaj będziemy przepyszne babeczki. Jest samoobsługa dlatego klienci muszą podejść pod kasę i sobie sami zamówić babeczki. Klikamy na play aby grać. Jeżeli chcesz przejść do kolejnej planszy musisz wyrobić określony target w danym dniu. W pierwszych planszach mamy pomoc w postaci strzałki, która nam mówi i podpowiada w jaki sposób mamy wykonywać te babeczki.


Chińska restauracja

Ocena gry

W tej grze zamienimy się w kotka. Nasze zadanie będzie polegało na wydawaniu prawidłowego dania gościom. Klikamy na pożywienie myszką. Do dzieła!


Obiad

Ocena gry

Ta restauracja jest szczególna ponieważ będziesz mógł w niej pracować. Dostawa jedzenia to Twoje zadanie. Musisz w nią zagrać by zobaczyć dokładnie co będziesz wykonywał. Na pewno będzie to coś z gotowaniem.


Smakołyki

Ocena gry

Lubisz ciastka i inne smakołyki? Jeśli tak to musisz zagrać w tą grę. Będziemy w niej przygotowywać smakołyki klientom. Zrób by byli zadowoleni z twojej pracy.Fantastyczna pizzeria

Ocena gry

Tym razem nasza restauracja zajmuje się wyłącznie pizzą. Jak nam wiadomo jest wiele rodzai tego dania. Staraj się podawać odpowiednie by ludzie byli zadowoleni.


Restauracja

Ocena gry

Jesteśmy kelnerami w restauracji. Gra w zarządzanie czasem czeka. Musimy czekać na zamówienia ludzi i je serfować. Róbmy to jak najszybciej ponieważ ludzie mogą się rozmyślać.


Restauracja z omletami

Ocena gry

Gra w języku polskim w której pracujemy w restauracji gdzie serwowane są najlepsze śniadania w różnych zestawieniach. Każdego dnia jest dość spory ruch dlatego pracy tutaj będziecie mieli sporo do wykonania.


Obsługa w kawiarni

Ocena gry

Pracować będziemy w sezonowej kawiarni która znajduje się na plaży. Naszym zadaniem będzie podawanie różnego rodzaju drinków jak i też herbaty czy też kawy. Po włączeniu gierki wszystkie jej zasady staną się banalnie proste.


Zakochany Romeo

Ocena gry

Ten kelner jest od pewnego czasu zakochany. Każda z dziewczyn, którą dobrze obsłuży w restauracji skradnie mu buziaki, postaraj się o to aby tak się stało. Sterowanie odbywa się myszką.


Panfu restauracja online

Ocena gry

Nasza postać tym razem przenosi się do restauracji gdzie będziemy wcielać się w rolę kelnera. Do naszych zadań będzie obsługa gości. Zadaniem będzie posadzenie gości do stolik i zaserwowanie im wybranego dania. W każdej z plansz musimy zebrać określoną sumę aby przejść do kolejnego etapu.


Właściciel BBQ pub

Ocena gry

Jesteś właścicielem nowo otwartego pubu BBQ. Musisz zrobić wszystko, aby zyskać sympatię swoich klientów i uzyskać jak najwięcej piniędzy, żeby rozbudować swój biznes! Po przejściu każdego poziomu gry masz szansę zainwestować w swój lokal dokupując rozmaite dodatki, np. większy grill, czy napoje dla niecierpliwych gości. Powodzenia!


Bar Fast Food

Ocena gry

Pracujesz w barze szybkiej obsługi. Zarządzanie restauracją to Twój cel. Musisz sprawnie i szybko realizować zamówienia swoich klientów. W ten sposób dostaniesz większe napiwki. Każdego dnia musisz zdobyć określoną ilość pieniędzy.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Restauracja
 • Bar Fast Food

  Bar Fast Food

  Oglądana: 3173 ocena: 9.00

 • Gra Josie Cukiernik

  Gra Josie Cukiernik

  Oglądana: 3146 ocena: 0.00

 • Restauracja Rosso

  Restauracja Rosso

  Oglądana: 1826 ocena: 0.00

 • Zarządzanie restauracją

  Zarządzanie restauracją

  Oglądana: 1797 ocena: 0.00

 • Pijany koleś w barze

  Pijany koleś w barze

  Oglądana: 1762 ocena: 10.00

 • Pracownica cukierni Cupcakes

  Pracownica cukierni Cupcakes

  Oglądana: 1517 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie