Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Robaki 11 gier

Wojna biedronek

Ocena gry

Lecimy biedronką wojowniczką która posiada specjalną broń aby walczyć z komarami. To właśnie komary będą naszymi największymi wrogami. Pokonaj ich za wszelką cenę. Poruszamy się myszką, zbieramy dodatkową amunicję i próbujemy dotrzeć do celu.


Pająk i muchy

Ocena gry

W tej grze hodowla naszą główną postacią jest tutaj pająk, który dzięki pajęczynie będzie mógł się poruszać po planszy. To właśnie po niej my nim sterujemy dokonując tego przy pomocy myszki. Musimy dotrzeć do muchy i ją złapać aby przejść dalej.


Robakiem do celu

Ocena gry

W tej grze będzie nam pomagać papuga, której zadaniem będzie układanie wodnej drogi, po której jeżeli uda nam się ją ułożyć do upragnionego miejsca przeniesie się nasz mały robak. Układamy rury, używając tutaj myszki.


Walka z robakami

Ocena gry

Mamy tutaj jedno bardzo ważne zadanie. Będziemy musieli bronić skrzynek z mięsem w które się w nich znajduje przed atakującą praktycznie co chwilę plagą robaków. Do pokonania ich używamy młotka i myszki którą sterujemy i walczymy z nimi.Gra o robakach

Ocena gry

Czeka na Was wyjątkowy tetris z robakami w roli głównej. Na czym polega ta gra i jakie zadania w niej na Ciebie czekają już niebawem zobaczycie jeżeli tylko zdecydujecie się na jej wybranie. Zachęcamy Was do tej gierki.


Robaki w natarciu

Ocena gry

Jeżeli nie brzydzisz się robakami to możesz zagrać w tą gierkę gdzie właśnie robaki występują w roli głównej. Kliknij na ikonę play game w prawym dolnym rogu i przystąp do gierki. Będziemy zjadać inne larwy, sterujemy myszką.


Gra z robakami

Ocena gry

Gra w której poruszamy się robakami, nasz główny bohaterem będzie niszczył inne robaki orz atakujące nas nietoperze. Do pomocy mamy broń, którą sterujemy myszką. Shift - przeładowujemy broń, strzałka w lewo to miecz do walki z robakami.


Pogromca robaków

Ocena gry

Pracujesz jako pogromca robaków. Musisz wywabić nieproszone owady z domu jednego z mieszkańców miasta. Zabij sprayem jak najwięcej insektów zdołasz, dzięki temu zdobywasz punkty.


Przygody Gąsienicy

Ocena gry

Ta gąsienice chciałaby zdobyć jak najwięcej owoców i dostać dodatkowe punkty i bonusy. Pomóz jej osiągnąć ten cel. Uważaj na wszelkie przeszkody, jakie napotkasz na drodze, np. kamienie, zdobywaj punkty i przechodź przez kolejne etapy gry!


Oczyszczanie jabłek z robaków

Ocena gry

Disco robaczki czekają w grze. Tweety kupił sobie jabłka, ponieważ uwielbia te owoce. Niestety, część z nich jest zatruta, znajdują się w nich robaki. Pomóz mu wyczyścić wszystkie jabłka z robaków. Za każdego upolowanego robaka, dostajesz punkty, zdobądź ich jak najwięcej!


Kura polująca na robaki

Ocena gry

W grze hodowla gołębia wcielasz się w postać głodnej kury, która musi zdobyć coś do jedzenia. Upoluj jak najwięcej robaków tylko zdołasz. Wyglądają one ze swoich dziur w glebie tylko na chwilę, bądź więc skoncentrowany i czujny!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Robaki
 • Pająk i muchy

  Pająk i muchy

  Oglądana: 12120 ocena: 0.00

 • Kura polująca na robaki

  Kura polująca na robaki

  Oglądana: 3208 ocena: 0.00

 • Gra o robakach

  Gra o robakach

  Oglądana: 2059 ocena: 0.00

 • Oczyszczanie jabłek z robaków

  Oczyszczanie jabłek z robaków

  Oglądana: 1961 ocena: 0.00

 • Pogromca robaków

  Pogromca robaków

  Oglądana: 1229 ocena: 0.00

 • Przygody Gąsienicy

  Przygody Gąsienicy

  Oglądana: 1210 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie