Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Roboty 19 gier

Roboty

Ocena gry

Gra polega na zabijaniu wrogich robotów. Zabijać będziemy za pomocą myszki. Gra ma bardzo ciekawą fabułę


Walka robotów

Ocena gry

Jest to bardzo ciekawa gra. Polega ona na biciu się z innymi robotami na polu walki. Sterowanie jest bardzo rozbudowane bo gra się za pomocą klawiatury a dokładnie za pomocą liter


Przygoda Pig

Ocena gry

Naszym bohaterem w tej grze jest Pig. Sterujemy nim po planszy i zbieramy jak najwięcej przedmiotów. Postaraj zdobyć się jak najwięcej punktów.


Roboty niszczą miasto online

Ocena gry

Roboty niemal przez cały czas z różnych stron niszczą nasze miasto. Do pomocy wyruszyły już wojsko jak i też policja ale nic to ja na razie nie pomogło. Dlatego w tej sprawie aby im się przeciwstawić wyruszały super bohater jakim jest Spiderman. Jest doskonały aby je pokonać, mamy do wyboru różne bronie Gramy strzałkami jak i też myszką, dokładna instrukcja została dla Was przygotowana w grze.Gra budowanie robotów online

Ocena gry

Jeżeli chcecie zobaczyć jak to jest zbudować robota to ta gra właśnie daje Wam taką możliwość. Właśnie w niej możemy od samego początku do końca złożyć z dostępnych elementów robota. Zobaczcie jaki będzie wyglądał efekt końcowy Waszej pracy. Klikamy na ikonę strzałki w dół pozwoli nam przejść do innych części dzięki którym złożymy kompleksowo tego robota


Roboty atakują planetę Ziemia

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli za zadanie obronić naszą planetę, która niemal przez cały czas atakowana jest przez roboty. Będziemy kupować różne działka, które umieszczamy na wieży i to właśnie z nich będziemy bronić się przed robotami, którzy niemal cały czas będą próbowali z nami walczyć. Za pokonanego robota otrzymujemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na dokonanie zakupów.


Pojedynki robotów z robotami

Ocena gry

Wybieramy się na planetę robotów na której przyjdzie nam walczyć z innymi robotami. Musimy ich pokonać całe masy, wykorzystując przy tym spryt jak i też uzbrojenie jakie posiadamy. Sterowanie to strzałki i A,S,D, którymi skaczemy, strzelamy i rzucamy bomby wybuchające.


Odparcie ataku robotów

Ocena gry

Każdy robot ma wrogów. Bohater tej gry również. Stań do walki z przeciwnikami i pokonaj ich, postaraj się zdobyć tytuł najdzielniejszego robota, którego niezmiernie ciężko jest pokonać!


Gra w szachy z robotem

Ocena gry

Umiesz grać w szachy? Zmierz się w pojedynku z...robotem. Postaraj się go pokonac i wygrać cały turniej zdobywając tytuł mistrza szachów!


Obrona przed atakiem piłkowego robota

Ocena gry

Ten robot wystrzelił w Ciebie arsenał swojej broni, jaką jest... piłka. Musisz zmierzyć się z przeciwnikiem, unikaj piłek, nie daj się przeciwnikowi, musi przetrwać ten atak!


Rolnik prowadzący farmę

Ocena gry

Ten Robot uwielbia pracować na swojej farmie. Niestety, ma on wielu wrogów, którzy chcą mu przeszkodzić w prowadzeniu gospodarstwa. Pomóz mu ich pokonać!


Pojedynek robota z wrogami

Ocena gry

Ten robot ma wielu wrogów. Niestety oni stale o atakują i czuje się niebezpiecznie. Pomóz mu pokonac swoich wrogów raz na zawsze! Sterowanie: W,A,S,D - poruszanie się, J,K,L,- strzelanie.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Roboty
 • Gra w szachy z robotem

  Gra w szachy z robotem

  Oglądana: 6187 ocena: 0.00

 • Polowanie na Deceptikony gra online Transformers

  Polowanie na Deceptikony gra online Transformers

  Oglądana: 5538 ocena: 0.00

 • Transformers: zemsta upadłych online

  Transformers: zemsta upadłych online

  Oglądana: 4853 ocena: 0.00

 • Transformers: misja na pustyni

  Transformers: misja na pustyni

  Oglądana: 3532 ocena: 0.00

 • Gra przygodowa z Transformers

  Gra przygodowa z Transformers

  Oglądana: 3062 ocena: 0.00

 • Zaprojektuj robota

  Zaprojektuj robota

  Oglądana: 2873 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie