Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Dla Najmłodszych darmowe gry online Rodzinne 12 gier

Ubierz jajko wielkanocne

Ocena gry

Gra dla wszystkich dzieci i starszych graczy gdzie będziemy mieli możliwość stworzyć swoje własne jajko wielkanocne i je ubrać. Więcej informacji czeka na każdego z graczy właśnie w tej grze. Zachęcamy Was do wspaniałej zabawy.


Kurdowie z filmu szukanie różnic

Ocena gry

Jeżeli oglądaliście film Disneya o nazwie Kurdowie to w tej grze znajdziecie na obrazku postacie jakie w niej występują. Mamy dwa obrazki, które wydają się identyczne jednak różnią się kilkoma szczegółami. To jest Twoje zadanie odszukać te różnice pomiędzy nimi.


Dawno temu w trawie dla dzieci

Ocena gry

Gra rodzinna pochodzi z filmu dla dzieci o nazwie dawno temu w trawie. Będziemy mieli obrazek właśnie z tej bajki. Na dole element które są na tym obrazki jednak gdzieś się ukryły będziemy starali się je odszukać. Masz na to ograniczony limit czasowy. Dlatego też należy się spieszyć aby tego dokonać.


Ubieranka Zodiac Baby

Ocena gry

Zachęcamy Was do zarania w tą nietypową grę ubierankę gdzie postać ubieramy zgodnie z jej znakiem pod którym się urodziła. Jak to wygląda i na czym polega zobaczcie sami włączając gierkę online, którą polecamy w szczególności dla dziewczyn.The Incredibles - Thin Ice

Ocena gry

Czeka na Was wspaniałą i szybka akcja z postacią z tej bajki Disneya. Przeniesiemy się na dachy budynków, które pełne są niebezpieczeństw. Postaraj się je omijać i zgarniać nagrody jakie na Was czekają, dostaniemy za nie punkty. Steruj strzałkami, a skacz myszką.


Zabawa z czarownicą dla dzieci

Ocena gry

Czeka na Was gierka przygodowa z wesołą czarownicą której zadaniem jest poszukiwanie dodatków do mikstury, którą sama przygotowuje. Jednak droga nie będzie łatwa stoi jej na przeszkodzie czarnoksiężnik który wysyła różne stworki z jakimi musisz walczyć. Sterowanie to strzałki i Spacja.


Pistolet na kolorową wodę

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa przygodówka w której poruszamy się postacią z pistoletem i zbiornikiem na plecach gdzie znajduje się woda zabarwiona na dwa kolory, napełniamy je z pomocą E, zmieniamy kolory przy pomocy: 1 lub 2. Poruszamy się strzałkami lub W,A,S,D, bronią strzelamy i sterujemy myszką.


Magnetyczne wózki widłowe

Ocena gry

Jest to kolejna część gry Truck Loader 2 ale są i 3,4,5,6 wersji tej gierki która niebawem pojawi się na naszej stronie. Sterowanie litery A,S,D,W lub strzałki i myszka. Pokonaj jak największą ilość plansz w gierce.


Przygody niegrzecznego chlopca

Ocena gry

Przeżyj wraz z bohaterem gry pełne emocji przygody. Ten chłopiec bywa bardzo niegrzeczny. Zdarza mu się ściągać na egzaminie, kraść z lodówki niedozwolone rzeczy, a nawet mleko prosto od krowy. Pomóz mu pozostać niezauważonym podczas jego występków. Sterowanie za pomocą myszki.


Kucharz w znanej restauracji

Ocena gry

Jesteś kucharzem w znanej restauracji. Musisz przygotowywać posiłki identyczne z tymi, które są pokazane na wzorze. Daj z siebie wszystko, pokaż, że jesteś wspaniałym kucharzem!


Obrazek z rodziną Misiów

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający rodzinę Misiów. Niestety, jej autorowi zabrakło pomysłu na to, jak pokolorować ten rysunek. Pomóz mu wybrac odpowiednie kolory.


Stylizowanie rodzinki na wycieczkę za miasto

Ocena gry

Wystylizuj rodzinę, która wybiera się na niedzielną wycieczkę za miasto. Zadbaj o ich wygląd, postaraj się, aby czuli się komfortowo i wyglądali naprawdę dobrze.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Rodzinne
 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3903 ocena: 0.00

 • Magnetyczne wózki widłowe

  Magnetyczne wózki widłowe

  Oglądana: 2748 ocena: 0.00

 • Pistolet na kolorową wodę

  Pistolet na kolorową wodę

  Oglądana: 2295 ocena: 0.00

 • Ubierz jajko wielkanocne

  Ubierz jajko wielkanocne

  Oglądana: 1855 ocena: 0.00

 • Zabawa z czarownicą dla dzieci

  Zabawa z czarownicą dla dzieci

  Oglądana: 1774 ocena: 0.00

 • Ubieranka Zodiac Baby

  Ubieranka Zodiac Baby

  Oglądana: 1186 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie