Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla dzieci darmowe gry online Rollercoaster 10 gier

Gra Kolejka Linowa

Ocena gry

Różnego rodzaju kolejki linowe możemy zobaczyć w górach, tym razem czeka na Was ona do dyspozycji w tej grze. Istnieje możliwość gry na 1 lub 2 osoby, gramy strzałkami, gracz drugi W oraz S. Zadaniem Waszym jest przewieść jak najwięcej osób wagonikami kolejki z punktu A do punktu B, czekać będą po drodze oczywiście różnego rodzaju przeszkody.


Kolejka górska Fineasz i Ferb

Ocena gry

Aby zagrać kliknij na przycisk i zacznij wraz postaciami z bajki Disneya jakimi jest Fineasz i Ferb układać całą konstrukcję wraz z torami do kolejki górskiej po jakiej będą poruszać się wagoniki. Na dole mamy elementy do układania, przesuwamy je klikając na strzałki myszką. Po wybraniu elementu ustaw je na kartce projektu.


Gra budowanie rollercoaster

Ocena gry

Oryginalna gra w budowanie tej budowli to: rollercoaster creator 2. Kliknij na start game następnie wybierze pierwszą planszę i zapoznajemy się z jej instrukcją. Na pewno ta gra przypadnie Wam do gustu. Jeżeli już zostanie przez Was zbudowana trasa to klikamy na zieloną ikonę Play aby móc przetestować tą kolejkę.


Gra kolejka górska online

Ocena gry

Wcielamy się w rolę budowniczego, którego zadaniem będzie budowanie kolejki górskiej z dostępnych elementów w grze. Musimy dokończyć jej budowę. Postaraj się tak zbudować i tak dobrać elementy aby osoby, które będą jeździć kolejką górską będą z niej zadowolone.Kolejka Górska i Dora

Ocena gry

Bardzo prosta gra w której będziemy poruszać się wagonikami od kolejki górskiej. Poruszać się będziemy w tej kolejce wraz z pomocą Dora. Zobacz czy uda Ci się pokonać wszystkie plansze w tej grze do sterowania wykorzystujemy strzałki orz myszkę.


Budowanie kolejki górskiej 2

Ocena gry

W tej grze możesz po raz kolejny zmierzyć się z budową wielkiego rollercoasteru. To druga część tej kultowej gry. Postaraj się wybudować jeszcze lepszą kolejkę niż poprzednio!


Rollercoaster z bohaterami Disneya

Ocena gry

Ta gra jest dla wszystkich, którzy lubią niesamowite atrakcje. Poruszaj się wraz z bohaterami Disneya rollercoasterem i przeżyj niesamowite przygody!


Gra rollercoaster

Ocena gry

Jesteś ochroniarzem wesołego miasteczka. Musisz chronić swoje terytorium przed złodziejami. Stosuj się do instrukcji gry podanej podczas poszczególnych etapów. Powodzenia!


Budowanie kolejki górskiej

Ocena gry

Chcesz zobaczyć jak to jest być konstruktorem Rollercoaster\'u? Ta gra jest właśnie dla Ciebie! Zabaw się w konstruktora i wybuduj najlepszą kolejkę górską na świecie!


Sterowanie rollercoasterem

Ocena gry

Jesteś pracownikiem wesołego miasteczka. twoim zadaniem jest sterowanie rollercoasterem. Postaraj się, aby wszyscy klienci byli zadowoleni z przejażdżki!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Rollercoaster
 • Kolejka górska Fineasz i Ferb

  Kolejka górska Fineasz i Ferb

  Oglądana: 5692 ocena: 0.00

 • Budowanie kolejki górskiej 2

  Budowanie kolejki górskiej 2

  Oglądana: 4049 ocena: 0.00

 • Budowanie kolejki górskiej

  Budowanie kolejki górskiej

  Oglądana: 3950 ocena: 0.00

 • Gra budowanie rollercoaster

  Gra budowanie rollercoaster

  Oglądana: 3905 ocena: 0.00

 • Gra Kolejka Linowa

  Gra Kolejka Linowa

  Oglądana: 3107 ocena: 0.00

 • Kolejka Górska i Dora

  Kolejka Górska i Dora

  Oglądana: 2145 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie