Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Farmerskie darmowe gry online Rośliny 13 gier

Układanie bukietów

Ocena gry

Fajna gra dedykowana w szczególności dla dziewczyn w której to będziemy pracowali w kwiaciarni. Tam mamy przeróżne kwiaty i inne dodatki. Będziemy w szczególności robić kompozycje zajmować się układaniem bukietów z kwiatów i ich sprzedażą. Jak one mają wyglądać pokaże nam ikonka, postaraj się wtedy zrobić taki sam bukiet gdyż tylko wtedy otrzymasz pieniądz i możesz przejść do kolejnej planszy tej gierki online.


Projektowanie ogrodów 3D

Ocena gry

Gra dla dziewczyn i dzieci w projektowanie ogrodów dostępna jest w 3D oczywiście całkowicie darmowa dla Was. Mamy już przedstawiony zarys ogrodu jednak klikając myszką na poszczególne elementy jakie się w nim znajdują możemy je zmienić. Zmieniamy materiały z których są wykonane jak i też ich kolory i przedmioty, zastępując je zupełnie innymi, które pasują do naszej koncepcji wystroju danego ogrodu.


Sadzenie nasion dla dzieci

Ocena gry

Na początku sadzimy nasionka z których będą pojawiać się rożne warzywa jak i też owoce. W każdej z plansz będziemy sadzić coraz to nowsze odmiany roślin. Czym dalej tym uprawa będzie stawać się coraz bardziej trudniejsza i wymagająca dla gracza. Mamy do dyspozycji w pierwszej z plansz nasionka jednego rodzaju, które zasadzimy jednak zanim to zrobimy należy wykopać dołek, gdy już będą w ziemi zakopujemy je i podlewamy dbając o nie w odpowiedni sposób


Gra obrona marchewki

Ocena gry

Będziemy wraz z postaciami z bajki Kubusia starali się bronić marchewki która została skradziona. Z pomocą nam idzie podbierak przy pomocy którego będziemy starali się zabrać jak największą liczbę marchewek. Gracie tutaj z pomocą myszki.Ubieranka marchewka

Ocena gry

Śmieszna gra w sam raz dla dzieci gdzie do ubrania będziemy mieli marchewkę. Zobacz jak śmiesznie w tej gierce można ją ubrać. Postaraj się wykorzystać jak najwięcej możliwości do ubioru tej postaci z gierki.


Zabawa z marchewkami

Ocena gry

W tej grze będziemy się bawić gdzie głównym przedmiotem do zabawy będzie warzywo jakim jest marchewka. Musimy odszukać 2 marchewki tego samego koloru. Postaraj się to zrobić w miarę szybko aby Ci się nie skończył czas.


Podlewanie kwiatków

Ocena gry

Fajna gra czeka na Was wszystkich w której zajmujemy się podlewaniem roślin jakimi są kwiatki. Co chwilę one więdną> Mamy do podlewanie konewkę i myszką je podlewamy tak aby nie zwiędły. Zobacz jak Ci idzie i ile plansz pokonasz.


Gra podlewanie roślin

Ocena gry

Fajna gra zręcznościowa w której będziemy zajmować się podlewaniem roślin. Do pomocy mamy samochód, którym się poruszamy i podlewamy znajdujące się po prawej oraz po lewej stronie krzewy. Podlewaj te zżółknięte. Podlewamy myszką, Spacją zatrzymujemy pojazd jeżeli chcemy podlewać.


Gra rośliny online

Ocena gry

W tej grze bez rejestracji do naszej dyspozycji mamy małe pole, które będziemy uprawiać i sadzić na nim przeróżne rośliny. Na początku musimy wykopać dołek, w który sadzimy nasiona, zakopujemy je i dbamy o nie podlewając aby nam wykiełkowały.


Gra rośliny kontra zombie

Ocena gry

W roślinach w tej planszy pochowały się zombie które chcą nas zaatakować. W tym celu będziemy musieli się przed nimi bronić. Mamy do pomocy bohatera, którym sterujemy przy pomocy myszki. Zobacz jak wygląda ta zabawa w grze.


Gra Wyhoduj Piękną Roślinę

Ocena gry

Twoją pasją są rośliny. Musisz wyhodować najpiękniejszego kwiatka jakiego kiedykolwiek ktokolwiek widział! Wybierz ziarno, następnie posadź je w doniczce. Kliknij na konewkę - podlejesz w ten sposób roślinę. Aby rosła szybciej użyj magicznego pyłu. Zajmij się swoim kwiatem jak najlepiej.


Gra Zabawa w ogrodnika

Ocena gry

Jeżeli lubisz ogrody, to nie możesz przejść obojętnie obok tej gry. Twoim zadaniem jest zajęcie się ogrodem tak, aby wyglądał przepięknie, a rośliny kwitły w nim jak najdłużej!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Rośliny
 • Gra rośliny kontra zombie

  Gra rośliny kontra zombie

  Oglądana: 6049 ocena: 0.00

 • Gra Wyhoduj Piękną Roślinę

  Gra Wyhoduj Piękną Roślinę

  Oglądana: 5605 ocena: 0.00

 • Sadzenie nasion dla dzieci

  Sadzenie nasion dla dzieci

  Oglądana: 5508 ocena: 0.00

 • Podlewanie kwiatków

  Podlewanie kwiatków

  Oglądana: 5054 ocena: 0.00

 • Gra Mała farma

  Gra Mała farma

  Oglądana: 3198 ocena: 0.00

 • Projektowanie ogrodów 3D

  Projektowanie ogrodów 3D

  Oglądana: 3000 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie