Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Rowerowe 18 gier

Budowanie rowerów

Ocena gry

Jeżeli tylko chcesz samemu stworzyć swój własny niepowtarzalny rower to ta gierka jest dla Ciebie. Tutaj możesz zbudować go niemal od zera. Wybieraj przeróżne kolory klikając na ikonki znajdujące się w linii u góry. Wybiera przeróżne kolory i zobacz jaki będzie efekt końcowy.


Rowerowe Wyścigi dla dzieci

Ocena gry

Bierzemy udział w wyścigu rowerowym, zanim zaczniemy się ścigać musimy wpisać kwotę o jaką będziemy walczyć. Jeżeli uda nam się dojechać na pierwszym miejscu do mety to ją wygrywamy jeżeli nie to przegrywamy. Sterowanie to strzałki oraz X - turbo.


Monocykl - rower na jednym kole

Ocena gry

Jest on też nazywany rowerem cyrkowym. Właśnie na takim monocyklu będziemy uczyli się różnych sztuczek ale na samym początku proste zadania jak ustanie i niewywrócenie się na tym rowerze. Mamy podpowiedzi w gierce w zależności od planszy.


Gra jazda na rowerze górskim

Ocena gry

Góry już na Ciebie czekają jak i też jazda na rowerze górskim w trudnym górzystym terenie. Będziemy mieli wiele podjazdów ale także stromych górek gdzie musimy uważać aby nie doszło do wywrotki. Sterowanie to oczywiście strzałki. Zobacz jaki dystans przejedziesz.Jazda na rowerze BMX

Ocena gry

Czeka na Ciebie wyjątkowa jazda na wyjątkowym rowerze marki BMX. Do pokonania masz spory dystans zanim uda Ci się dojechać do mety. Na drodze musisz być czujny. Sterowanie to strzałki i spacja do skakania na bemiksie.


Free Style BMX

Ocena gry

Całkiem realistyczna gra jeżeli chodzi o bmx, będziecie mieli możliwość popisania się różnego rodzaju trikami, które w tej grze mamy możliwość wykonania. Zapoznaj się z jej funkcjami jak i też instrukcją. Strzałki, spacja - skok i 1-5 - triki.


Ben 10 BMX 2

Ocena gry

W tej grze będziemy poruszać się na rowerze BMX i wykonywać na trasie różnego rodzaju triki. Mamy do tego specjalne podjazdy i różnego rodzaju rampy. Pedałujemy przy użyciu F, triki A i D, sterowanie odbywa się przy pomocy strzałek.


Twilight BMX

Ocena gry

Fajna jazda na gracza który lubi rowery BMX, tym razem u góry na małym ekranie mamy pokazaną trasę na której są umieszczone gwiazdki, które my zbieramy i uważamy na goniący nas wir. Sterujemy rowerem przy pomocy W,A,S,D.


BMX Ramp

Ocena gry

Sprawdź się i przekonaj czy jazda na rampie na bmx to takie łatwe jak Ci się wydaje. Oprócz tego że będziesz po niej jechać musisz wykonywać różnego rodzaju triki. Do tego potrzebujemy A,S,D, jazda to strzałki.


BMX Stuntbike

Ocena gry

Doskonała przygoda gdzie będziemy mieli możliwość wykonywania wielu ciekawych trików na specjalnie do tego przygotowanych miejscach. Do jazdy potrzebujemy strzałek, Spacją skaczemy, A,S,D,F wykonujemy różnego rodzaju triki.


Rowerowa przygoda Barbie

Ocena gry

Przeżyj razem z Barbie szaloną przygodę na rowerze. Twoim zadaniem jest pokonanie odpowiedniej tarsy, a przy okazji zebranie jak największej ilości serduszek, kwiatków oraz motyli, aby zdobyć jak najwięcej punktów!


Ekstremalna jazda na rowerze

Ocena gry

Prawdziwa rozrywka dla wszystkich miłośników jazdy rowerem po niełatwych terenach. Twoim zadaniem jest dotarcie do mety bez żadnych wpadek. Włącz grę i spróbuj swoich sił, podczas kolejnych etapów znajdziesz dokładniejszą instrukcję.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Rowerowe
 • Gra Projektowanie BMX

  Gra Projektowanie BMX

  Oglądana: 4834 ocena: 0.00

 • Wyścigi kolarskie gra online

  Wyścigi kolarskie gra online

  Oglądana: 2979 ocena: 0.00

 • Rowerowa przygoda Barbie

  Rowerowa przygoda Barbie

  Oglądana: 1758 ocena: 0.00

 • Budowanie rowerów

  Budowanie rowerów

  Oglądana: 1453 ocena: 0.00

 • BMX Ramp

  BMX Ramp

  Oglądana: 1115 ocena: 0.00

 • Free Style BMX

  Free Style BMX

  Oglądana: 1041 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie