Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Ryby 17 gier

Opieka nad rybkami w Akwarium

Ocena gry

Jeżeli tylko myśleliście aby kiedyś mieć rybki w akwarium to zapraszamy Was do tej gierki w której to będziemy musieli się opiekować. Nie będzie to jednak takie zwykłe gdyż będziemy zjadać rybki. Uważaj na większe osobniki, musimy szukać mniejszych i nimi się żywić pływając w akwarium. Jest to specyficzny rodzaj opieki, to Ty dbasz właśnie o nią. Posługuj się myszką i strzałkami. Zobacz jak będzie fajnie rosnąć Twoja rybka.


Mad Shark

Ocena gry

Macie tutaj tylko jedno zadanie popłynąć jak najdalej się tylko da. Zjadaj mniejsze ryby i pokonaj nurków którzy będą Was atakowali. Sterujemy strzałkami, Spacją jemy. Uważaj na wrogów i zobacz jaki dystans uda Wam się przepłynąć.


Gra z rekinami dla dzieci

Ocena gry

Prosta gra w pływanie rybą w której główną rolę odgrywa mały rekin jaki to właśnie my będziemy grali. Będziemy nim pływali i zjadali małe rybki, zjadamy je naciskając przycisk Spacji, strzałkami pływamy po planszy. Kilkanaście różnych plansz czeka na nas.


Gra złota rybka

Ocena gry

W tej grze naszą złotą rybką musimy czarować inne przepływają nieopodal nasz rybki w taki sposób aby można się było z nimi całować za takie pocałunki zbieramy punkty. Musimy uzbierać ich określoną ilość aby móc grać dalej, steruj myszką.Nurkowanie z rekinami w oceanie

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w postać nurka który będzie musiał przepłynąć określony dystans unikając przy tym rekinów i innych ryb jakie staną na naszej drodze. Steruj myszką i zbieraj tlen który znajdziemy w butlach pod wodą.


Gra z rekinem

Ocena gry

W tej grze bez logowania wcielamy się w postać rekina, którego zdaniem będzie obrona terytorium przed osobami, które jego wielkie akwarium będą próbować za wszelką cenę zniszczyć. Pływamy strzałkami i wyskakujemy z wody,


Łowienie ryb

Ocena gry

Wybierz się razem z bohaterem gry na ryby. Na każdym poziomie musisz złowić określoną ilość. Postaraj się wykonać swoje zadanie jak najszybciej potrafisz!


Złów swój posiłek

Ocena gry

Ogromne ryby zawsze jedzą te mniejsze. Gra bez logowania i wędki. Nikt nie może być bezpieczny na dnie oceanu. Poruszaj się po wodzie i spożywaj mniejsze ryby. Te, które możesz zjeść są pokazane w prawym dolnym rogu ekranu.


Gra Uratuj życie ryby

Ocena gry

Tym razem to Ty wcielasz się w rybę, która musi uciec przed podstępnymi rybakami czyhającymi na jej życie. Postaraj się ocalić małą rybę przed wędką rybaka.


Łowienie ryb w zanieczyszczonym oceanie

Ocena gry

Dno oceanu jest bardzo zanieczyszczone. Jako ekolog nie możesz na to patrzeć! Postaraj się złowić jak największą ilość ryb w jak najkrótszym czasie. Uważaj przy tym, aby nie wyłowić śmieci!


Gra Pomoc rybkom

Ocena gry

Ten kot ma dobre serce i chce uratować ryby. Wcielasz się w jego rolę i używając przycisków strzałek w lewo i w prawo pozwalasz odbić się rybce w akwarium od tacy. W ten sposób pomagasz im przedostać się do jeziora. Postaraj się robić to sprawnie i szybko.


Gra Przygoda Małpy Jet Pack

Ocena gry

Jet Pack Monkey uwielbia banany. Musisz pomóc mu złapać ich jak najwiecej. Uważaj na przeszkody, które pojawią się na twojej trasie! Gdy trafi na pułapkę, wówczas zmniejszy się jego energia, gdy złapie banana, jego moc zostanie przywrócona. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ryby
 • Łowienie ryb

  Łowienie ryb

  Oglądana: 2834 ocena: 0.00

 • Gra Posiłek dla kotów

  Gra Posiłek dla kotów

  Oglądana: 2700 ocena: 0.00

 • Nurkowanie z rekinami w oceanie

  Nurkowanie z rekinami w oceanie

  Oglądana: 2477 ocena: 0.00

 • Gra Uratuj życie ryby

  Gra Uratuj życie ryby

  Oglądana: 2415 ocena: 0.00

 • Łowienie ryb w zanieczyszczonym oceanie

  Łowienie ryb w zanieczyszczonym oceanie

  Oglądana: 2234 ocena: 0.00

 • Gra Posiłek Freddiego

  Gra Posiłek Freddiego

  Oglądana: 2075 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie