Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Rycerskie 13 gier

Przygoda wojenna

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się w czasy broni ręcznej. Sterujemy postacią która ma łuk. Musimy strzelać do przeciwników i wykonywać różne zadania.


Pojedynek rycerzy na kopie

Ocena gry

W tej grze jak od lego staną na koniach dwaj rycerze naprzeciwko Siebie i będą walczyć na kopie. Wybieramy szybkość z jakim będziemy pędzić oraz wysokość z jaką trzymamy kopię - czyli broń, którą walczymy. W grze znajdziemy również obrazkową instrukcję.


Girlfriend Tower Defense

Ocena gry

Czekają na nas mini bazy: 1,2,3,4,5,6 to właśnie w tych punktach będziemy mogli ustawiać swoje wieżyczki, które będziemy ustawiać i właśnie z nich będziemy ostrzeliwali pobliskiego wroga. Postaraj się je unicestwić.


Gra z wikingami dla dzieci

Ocena gry

Ciekawa gra przygodowa w której wcielamy się w postać wikinga który będzie podbijał kraje i walczył z rycerzami za pokonanych wrogów otrzymujemy worek z pieniędzmi. Sterowanie w gierce to strzałki, Spacją walczymy.Pojedynki rycerskie

Ocena gry

Czekają na Ciebie pojedynki rycerskie w których do pokonania mamy wiele różnych rycerzy, którzy walczą różnymi bronami. Sami wybieramy danego rycerza i wybieramy do nich odpowiednie bronie i uzbrojenie dla naszego rycerza. Sterowanie to strzałki oraz Z i X.


Rycerskie przygody

Ocena gry

Rycerskie przygody czekają na każdego z graczy który chce zagrać w tą gierkę. Będziemy mieli do pokonania wiele plansz. Nasz rycerz nazywa się Armadillo to właśnie z jego pomocą pokonamy wrogów. Sterowanie strzałki oraz Spacja do walki.


Rycerska gra

Ocena gry

W grze poruszamy się czarnym rycerzem, który przy pomocy maczugi będzie rozwalał wszytko co trafi na jego drodze. Zobacz ile punktów uda Ci się w tej grze uzbierać. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w gierce. Gramy myszką.


Pojedynek ze smokiem

Ocena gry

Jako rycerz musisz stawiać czoła wielu niebezpieczeństwom. Tym razem czeka Cię walka ze smokiem. Zniszcz wroga, pokaż, że jesteś silniejszy! Sterowanie: strzałki, spacja, shift.


Niebezpieczny rycerski pojedynek

Ocena gry

Ten rycerz nie boi się żadnych wyzwań. Przenieś się w jego świat i wciągnij się w jego przygody. Pomóż mu zakończyć konflikt z wrogiem raz na zawsze. Sterowanie: strzałki, X, Z.


Rycerski pojedynek: Mahjong

Ocena gry

Przed Tobą nietypowa wersja klasycznej gry układanki z chin - Mahjong. Jako rycerz musisz zmierzyć się w pojedynku w tej grze. Aby przekroczyć mury zamku musisz wygrać grę Mahjong. Klikaj na pary identycznych obrazków, dopóki z tablicy nie znikną wszystkie klocki. Powodzenia!


Obrona atakowanego zamku

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać jednego z najodważniejszych rycerzy. Niestety zamek znajdujący się w twoim królestwie jest w niebezpieczeństwie. Musisz stanąć w jego obronie i pokonać wroga! Sterujesz myszką.


Na ratunek księżniczce

Ocena gry

Jako rycerz będą czekać na Ciebie pełne niebezpieczeństw przygody. Tym razem czeka Cię niesamowicie wazne zadanie. Musisz uratować księżniczkę. Postaraj się zrobić to jak najszybciej! Sterowanie: strzałki, spacja, A, S, D.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Rycerskie
 • Rycerska gra

  Rycerska gra

  Oglądana: 3844 ocena: 0.00

 • Pojedynek rycerzy na kopie

  Pojedynek rycerzy na kopie

  Oglądana: 2325 ocena: 0.00

 • Przygoda wojenna

  Przygoda wojenna

  Oglądana: 1459 ocena: 0.00

 • Rycerski pojedynek: Mahjong

  Rycerski pojedynek: Mahjong

  Oglądana: 1373 ocena: 0.00

 • Gra z wikingami dla dzieci

  Gra z wikingami dla dzieci

  Oglądana: 1351 ocena: 0.00

 • Rycerskie przygody

  Rycerskie przygody

  Oglądana: 1185 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie