Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Rzuty Karne 19 gier

Strzelanie bramek po polsku online

Ocena gry

Polecamy przed rozpoczęciem rozgrywki wybranie trybu gdzie będziemy mieli język polski do grania. To z pewnością ułatwi nam zabawę w tej grze. Możemy wybrać turniej jak i też pojedynczą rozgrywkę. Mamy także opcję trybu szkolenia. Strzelamy myszką i nią też wybieramy moc strzału jak i też to w jaki sposób uderzymy piłkę. Dzięki temu może polecieć bardziej do góry niżej czy też płaski strzał po ziemi.


Soccer Free Kick Challenge 2

Ocena gry

Kolejna część wspaniałej gry gdzie zajmujemy się strzelaniem karnych i ich obroną. Na starcie w gierce wybieramy jednego z kilku graczy i rozpoczynamy rozgrywkę. Kilka trybów gierki na Ciebie czeka. Posługujemy się myszką którą bronimy karne i spacją, którą je strzelamy. Wybieramy kilka opcji jak to gdzie strzelamy jak podkręcamy piłkę czy też wybieramy moc strzału.


Penalty Shootout

Ocena gry

Wybierz jedną z drużyn którą chcesz zagrać w mistrzostwach świata. Jednak tutaj nie będzie reprezentacji Polski ale możemy wybrać różnego rodzaju inne mocne drużyny na całym świecie. Wybieramy również drużynę przeciwko której chcecie zagrać, nie ma tutaj łatwo.


Penalty Shootout Junkies

Ocena gry

Nietypowa gra w której strzelamy i zajmujemy się bronieniem. Gramy kropkami. Myszką strzelamy do bramki, natomiast po strzale się zmieniamy i strzałkami musimy się udać naszą kropką do bramki. Tam musimy się ustawić w określony sposób aby bronić strzały.Graveyard Penalty Cup

Ocena gry

nietypowe strzelanie czas zacząć. Zobacz jakich tutaj graczy będziecie wybierali i jak oni będą wyglądali. Ciekawa i prosta gierka jest gotowa do grania dla Ciebie właśnie.


Penalty

Ocena gry

Czekają na Ciebie 24 wspaniałe plansze, zaczynamy gdy tylko klikniecie na ikonę Play. sami możecie tworzyć własnego gracza, na początku jednak te możliwości są ograniczone dla każdego z graczy. Posługujemy się myszką.


Liga hiszpańska - Barcelona i Real Madryt

Ocena gry

Czeka na Was gra rzuty karne klubami w lidze hiszpańskiej. Mamy do dyspozycji wiele drużyn którymi możemy zagrać. Będziemy także również je bronić. Zagramy takimi zespołami jak oczywiście Fc Barcelona, Real Madryt, Villareal, Athletico Bilbao, Espanoyl, Valencia, Getafe, Sevilla, Osasuna, Malaga i inne drużyny. Kilka trybów gry do wyboru dla Ciebie. Mamy także opcję wyboru kilku lig w hiszpańki, pierwszą drugą trzecią, 4,5 i 6. Zobacz jakie drużyny czekają na Ciebie.


Rzuty Karne na 2 osoby

Ocena gry

W grę można zagrać na dwie osoby jak i też wybrać pojedynek z komputerem. Zobacz ile bramek strzelisz i ile ich bronisz. Na początku wybieramy drużynę jaką chcemy zagrać i rozpoczyna się losowanie. Posługujemy się tutaj myszką. mamy do wyboru 3 tryby. Pierwszy z nich to Turniej ( Tournament ) gdzie czeka na nas wiele różnego rodzaju rozgrywek z ćwierćfinałami, półfinałami i oczywiście finałem. Kolejny z trybów to towarzyska gra ( Friendly ) gdzie wybieramy drużynę i rozpoczynamy rozgrywkę. Na końcu mamy opcję grania ligi ( League ) gdzie każdy gra z każdym i strzela w niej rzuty karne. Zostań mistrzem tech trzech rozgrywek i pokonaj innych rywali, którzy na Was czekają. Tutaj zarówno strzelamy jak i też bronimy czyli wcielamy się w rolę strzelca i bramkarza. Opanuje te dwie opcje do perfekcji.


Rzuty Karne Bundesliga

Ocena gry

Gra liga niemiecka w którą chcą zagrać fani takich zespołów jak Bayern Monachium czy Borussia Dortmund jak i też zagrać z: Kuba Błaszczykowski czy Robert Lewandowski. Do wyboru mamy wszystkie drużyny piłkarskie jakie występują w bundesliga.


Premier League Penalties

Ocena gry

Gra w rzuty karne liga angielska na dwie osoby które będziemy strzelać w lidze angielskiej czyli tak zwanej Premier League. Po kliknięciu na Continue przechodzimy do gry w której wybieramy zawodwników i będziemy przy pomocy strzałek oraz Spacji strzelać bramki w grze.


Rzuty karne po polsku

Ocena gry

Pierwsza taka gra liga polska - ekstraklasa jeżeli chodzi o rzuty karne, które w tej grze będziemy wykonywać. Gra jest w języku polskim. Do wyboru mamy wiele drużyn z Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie, które się odbyły. Dokładana instrukcja znajduje się dla Ciebie w tej grze.


Penalty Shootout

Ocena gry

Kolejna dość prosta gra rzuty karne w szczególności polecamy dla dzieci. Będziemy zajmować się strzelaniem karnych. Zadanie jakie na nas czeka jest bardzo proste należy strzelić jak najwięcej rzutów karnych bramkarzowi w tej gierce.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Rzuty Karne
 • Gra rzuty karne 2013

  Gra rzuty karne 2013

  Oglądana: 6956 ocena: 0.00

 • Rzuty karne po polsku

  Rzuty karne po polsku

  Oglądana: 3917 ocena: 0.00

 • Premier League Penalties

  Premier League Penalties

  Oglądana: 3307 ocena: 0.00

 • Rzuty Karne na 2 osoby

  Rzuty Karne na 2 osoby

  Oglądana: 3252 ocena: 0.00

 • Gra rzuty karne

  Gra rzuty karne

  Oglądana: 2568 ocena: 0.00

 • Soccer Free Kick Challenge 2

  Soccer Free Kick Challenge 2

  Oglądana: 2474 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie