Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Rzuty Wolne 12 gier

Free kick

Ocena gry

Z różnym pozycji będziemy strzelać do bramki. Oczywiście musimy uważać na mur, który musimy ominąć. Postaraj się podkręcić piłkę w odpowiedni sposób aby było to możliwe.


Szkolne mistrzostwa w piłce nożnej

Ocena gry

Jesteś kapitanem szkolnej drużyny piłkarskiej. Przed Tobą emocjonujący turniej, od którego wiele zależy. Musisz poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa! Dajcie z siebie wszystko!


Rzuty wolne

Ocena gry

Przed Tobą ostatnie chwile emocjonujących piłkarskich rozgrywek. Wynik zależy już tylko od tego jak Twoja drużyna celnie strzela. Ustaw zawodników do rzutów karnych i postaraj się trafić jak najwięcej goli. DO boju!


Zwierzęce mistrzostwa- mundial

Ocena gry

Wybierz drużynę zwierząt, którą chcesz trenować w tym meczu i doprowadź tych zawodników do zwycięstwa! Postaraj się pokonać swoich rywali i zdobyć tytuł mistrza zwierzęcego mundialu!Dogrywka piłkarska: Strzały karne

Ocena gry

Los Twoje drużyny zależy już tylko od wyników rzutów wolnych. Poprowadź swoich zawodników do zwycięstwa! Postaraj się strzelić jak najwięcej goli!


Mistrzostwa rzutów wolnych

Ocena gry

Musisz zdobyć jak najwięcej punktów w turnieju rzutów wolnych. Za każdy gol zdobywasz punkty, za nietrafiony strzał zostają Ci one odjęte. Daj z siebie wszystko!


Pojedynek na rzuty karne z Johny Bravo

Ocena gry

Zmierz się w Johny Bravo w rzutach wolnych sam na sam. Bohater kreskówki będzie musiał bronić Twoje strzały. Postaraj się, aby były jak najbardziej celne!


Turniej rzutów karnych

Ocena gry

To jedna z najpopularniejszych gier wśród wszystkich miłośników piłki nożnej. Wybierz z jakiej pozycji będziesz strzelał karne, a następnie postaraj się strzelić ich jak najwięcej!


Gra Gole Cristiano Ronaldo

Ocena gry

Wciel się w postać jednego z najlepszych piłkarzy świata- Cristiano Ronaldo i postaraj się strzelić jak najwięcej goli! Sterowanie za pomocą myszki.


Rzuty karne gra online

Ocena gry

Wraz z najlepszymi piłkarzami świata zagraj w turniej rzutów karnych. Postaraj się strzelić jak najwięcej goli, zobaczy, czy potrafisz wygrać. Uważaj, bo to wcale nie jest proste zadanie!


Strzelanie goli online

Ocena gry

Wciel się w rolę jednego z najlepszych piłkarzy i postaraj się strzelić jak najwięcej goli. Za pomocą myszki wybierz pozycje i siłę z jaką chcesz kopnąć piłkę, wyceluj tak, aby piłka ominęła mur i trafiła prosto do bramki.


Mistrzostwa świata w piłce nożnej

Ocena gry

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to widowisko, która przyciąga na trybuny wielu miłośników sportu. Tym razem, to ty rozdajesz karty w tej grze! Wcielasz się w postać piłkarzy przed którymi ogromne wyzwanie zdobycia tytułu mistrza! Postaraj się doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Rzuty Wolne
 • Mistrzostwa świata w piłce nożnej

  Mistrzostwa świata w piłce nożnej

  Oglądana: 1941 ocena: 0.00

 • Gra Gole Cristiano Ronaldo

  Gra Gole Cristiano Ronaldo

  Oglądana: 1830 ocena: 0.00

 • Rzuty karne gra online

  Rzuty karne gra online

  Oglądana: 1297 ocena: 0.00

 • Dogrywka piłkarska: Strzały karne

  Dogrywka piłkarska: Strzały karne

  Oglądana: 892 ocena: 0.00

 • Rzuty wolne

  Rzuty wolne

  Oglądana: 863 ocena: 0.00

 • Strzelanie goli online

  Strzelanie goli online

  Oglądana: 801 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie