Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe 471 gier

Mycie autobusu szkolnego

Ocena gry

Jeżeli przewozimy autobusem dzieci do szkoły to wiadomo, że brudzi się zarówno z zewnątrz podczas deszczu czy innej złej pogodzie jak również w środku. My właśnie jesteśmy tutaj po to aby pomóc kierowcy w czyszczeniu jego pojazdu. Musimy to zrobić szybko gdyż musimy pamiętać, że trzeba odebrać dzieci ze szkoły i zawieźć je do domu. Nad autobusem mamy przyrządy które wykorzystamy do jego sprzątania.


Naprawiay auto

Ocena gry

Czasami się zdarza, że samochody się psują. Tak właśnie będzie w tej grze online, gdzie nasz główny bohater jakim jest Pou potrzebuje pomocy gdyż jego samochód odmówił posłuszeństwa i nie wie co jest tego za przyczyna. Mamy nadzieje, że Ty z pomocą wskazówek pomożesz mu w naprawie auta i będzie mógł jechać dalej w trasę bez problemów. Na staracie z tyłu warsztatu mamy dźwignię która to podnosimy samochód i przystępujemy do kompleksowej naprawy pojazdu. Będziemy go czyścić, malować, wymieniać mu szybę i wiele innych rzeczy. Zerknijcie na listę napraw jest naprawdę całkiem długa.


Stuart Malutki w aucie

Ocena gry

Czeka na Was jazda samochodem za kierownicą której siedzi Stuart. W grze poruszamy się strzałkami, to właśnie nimi kierujemy naszym samochodem. Zbieramy klucze które dają nam energii. Unikamy natomiast innych pojazdów na naszej drodze.


Myjnia dla samochodów

Ocena gry

Gra w której naszym zadaniem będzie czyszczenie oraz mycie aut znajdujących się w naszej myjni. Wykonujemy szereg mniejszych czynności aby umyć takie auta. Będziemy polewać je wodą, czyścić gąbką i szczotką oraz suszyć. Strzałka wskaże nam czynności w grze jakie mamy wykonać.Wyścigi ze ślimakami

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa zabawa gdzie będziemy się ścigali po specjalnie na tą okazję zbudowanym torze. Dotrzyj do mety jako pierwszy. Wybieramy ślimaka i się ścigamy. Zbieramy monety za które mamy możliwość kupić dodatkowe przyspieszenie i inne ciekawe dodatki. Zbieraj owoce, które dadzą Ci energii, jeżeli jej nie masz przegrasz nie będziesz mógł kontynuować ścigania. Spacją skaczemy.


Elektryczny tor wyścigowy z pętlami

Ocena gry

Na pewno część z Was kiedyś miało taki elektryczny tor wyścigowy z pętlami na samochody po których się ścigaliście. Teraz macie możliwość pogrania za darmo na naszej stronie. Ścigać się tutaj będziemy małymi samochodzikami z formuły 1. Mamy do wyboru 3 tory oraz kilku kierowców z różnymi umiejętnościami. Sami wybieramy dany pojazd i ustawiamy w nim stosunek szybkości do zwrotności. Możemy wybrać szybkość ale wtedy łatwo wypaść w zakrętach. Sterowanie to strzałki, podaj imię lub ksywkę swojego kierowcy.


Ściganie skuterami wodnymi

Ocena gry

Czeka na Was wspaniała przygoda gdzie będziecie mieli możliwość ścigania się na skuterach wodnych. Wykorzystujemy do tego strzałki oraz spację. Do pokonania mamy specjalnie przygotowany tor z różnymi rampami do skakania czy też przeszkodami. Po drodze zbieramy różnego rodzaju gwiazdki, które dają nam dodatkowe gratyfikacje punktowe.


Parkowanie samochodu

Ocena gry

Nasze zadanie nie będzie łatwe w tej grze. Musimy zaparkować samochód we właściwe miejsce. Należy dodać że jest ślisko a samochód ma wiele bagaży.


Jazda autobusem

Ocena gry

Jazda autobusem jest zazwyczaj trudniejsze niż zwykłego samochodu. Musimy go tak prowadzić by nie wjechać na przeszkody. Kolejne zadanie to przewóz ludzi.


Sports Heads Racing

Ocena gry

Bardzo fajna gra miłośników motorów. Będziemy jeździć po planszy i skakać różne akrobacje. Jest wiele plansz do przejścia które należy odblokować.


Monster car

Ocena gry

Lubisz duże samochody?? to właśnie gra dla Ciebie. Będziemy jeździli Monsterem po planszy i zbierać monety. Zbierz ich jak najwięcej ponieważ będzie mógł polepszyć swój samochód za nie.


Ostra jazda

Ocena gry

Ta gra polega na jeżdżeniu samochodem i strzelaniu do wrogów. Aby z nimi wygrać należny zdobywać różne dodatki. sterowanie jest za pomocą myszki


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1039 40 następna »

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31572 ocena: 10.00

 • Dowieź ładunek do celu

  Dowieź ładunek do celu

  Oglądana: 28762 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11459 ocena: 0.00

 • Parkowanie aut

  Parkowanie aut

  Oglądana: 9071 ocena: 0.00

 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8711 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6097 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie