Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla dzieci darmowe gry online Samochodziki 15 gier

Samochodziki na biurku

Ocena gry

Czekają na Ciebie wyścigi w nietypowym miejscu. Samochodami będziemy się ścigać na biurku po specjalnie do tego przygotowanych torach. Czeka na Ciebie kilkadziesiąt wyścigów na przeróżnych torach z różnymi rywalami. Sterujemy strzałkami naszym małym pojazdem.


Gra samochodziki na 2 osoby

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość pojeździć samochodzikami we dwóch. Są to postacie z bajki Disneya jaką jest Fineasz i Ferb. Wybierz w ilu graczy chcesz grać i przystępuj do gry gdzie będziemy się ścigali do specjalnie przygotowanego toru na tą okazję.


Gra samochodziki na lodzie online

Ocena gry

Klasyczna gra znana praktycznie przez wszystkich przeznaczona zarówno dla chłopców jak i też dzieci. Małymi samochodzikami będziemy poruszali się po lodzie i strzelali przy ich pomocy bramki. Wygrywa oczywiście ta drużyna która uzbiera największą liczbę bramek. Mamy możliwość grania na 1 lub 2 osoby, sterowanie w grze.


Gra Angel Power: wyścigi samochodowe

Ocena gry

Przed Tobą ważne wyścigi samochodowe Angel Power. Musisz sterować swoim pojazdem tak, aby wygrać. Po drodze zbieraj monety, dzięki czemu zdobędziesz dodatkowe punkty!Gra Wyścigi samochodowe online

Ocena gry

W tej grze czekają Cię emocje związane z wyścigami. Na początku gry wybierz trasę oraz samochód, następnie musisz wziąć udział w zawodach zdobywając laur zwycięstwa!


Mini Samochodziki

Ocena gry

Sterujesz maleńkim mini samochodem. Musisz poruszać się po magicznej wyspie zbierając przy tym owoce. Za kazdy zebrany przedmiot otrzymujesz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej.


Sterowanie Mini samochodzikami: zawody

Ocena gry

Tym razem sterujesz niewielkimi samochodzikami na biurku. Zorganizuj wyścig i postaraj się go wygrać. Jego trasa znajduje się na biurku, pomiędzy porozrzucanymi na nim przedmiotami. Bądź numerem 1 tych wyścigów!


Wyścigi samochodowe bohaterów Disneya

Ocena gry

Bohaterowie Disneya uwielbiają wyścigi samochodowe. Wciel się w postac jednego z nich i postaraj sie pokonac trasę w zawrotnym tempie i dojechać do mety jako numer 1!


Pomaluj auto

Ocena gry

Jesteś właścicielem tego cudownego autka. Marzą Ci się jednak zmiany. Pomaluj samochód najlepiej jak potrafisz.


Tunning auta

Ocena gry

Chciałbyś umieć tuningować auta? poćwicz swoje umiejętności na tej grze! Twoim zadaniem jest poprawienie wyglądu twojego samochodu. Jesteś gotowy, aby się w tym sprawdzić?


Zbuduj swoj samochód

Ocena gry

W tej grze jesteś znanym projektantem samochodowym. Tylko od Ciebie będzie zależeć to jak będą wyglądać poszczególne auta! Zabaw się w dekoratora samochodów i stwórz najładniejszy samochód na świecie!


Mobilne akrobacje

Ocena gry

Akrobacje samochodowe nie są Ci obce? Chciałbyś kiedyś spróbować swoich sił w takich działaniach? Stestuj to na tej grze! Skacz autkami, rób przeróżne akrobacje, pokaż, że jesteś najlepszy!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Samochodziki
 • Gra Wyścigi samochodowe online

  Gra Wyścigi samochodowe online

  Oglądana: 15848 ocena: 0.00

 • Mini Samochodziki

  Mini Samochodziki

  Oglądana: 13111 ocena: 0.00

 • Gra Angel Power: wyścigi samochodowe

  Gra Angel Power: wyścigi samochodowe

  Oglądana: 12767 ocena: 0.00

 • Tunning auta

  Tunning auta

  Oglądana: 5858 ocena: 0.00

 • Wyścigi samochodowe bohaterów Disneya

  Wyścigi samochodowe bohaterów Disneya

  Oglądana: 5435 ocena: 0.00

 • Zbuduj swoj samochód

  Zbuduj swoj samochód

  Oglądana: 5153 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie