Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Samolotowe 14 gier

Lataj samolocikiem z Calimero

Ocena gry

Ciekawa i prosta podróż dla wszystkich dzieci podczas latania samolocikiem. Musimy uważać aby się nie rozbić. Latamy myszką, im ją dłużej trzymamy, wtedy samolot się wznosi gdy ją opuszczamy opada. Spacja to pauza w grze.


Budowanie samolotów wojskowych

Ocena gry

To właśnie dzięki Tobie może powstać znakomity samolot a Ty będziesz jego budowniczym. Sprawdź się i przekonaj czy budowanie samolotów należy do łatwych czy też bardziej trudniejszych zadań. W okół naszego samolotu mamy różnego rodzaju części z których to będziemy musieli go zbudować. Zobacz jak on będzie wyglądał. Użyj myszki aby go zbudować. Mamy możliwość ustawienia odpowiednich skrzydeł, rakiet czy też koloru szyby do kokpitu i wiele innych ciekawych rozwiązań.


Lądowanie samlotem pasażerskim i latanie

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa gra w której zasiadamy za sterami samolotu pasażerskiego i naszym zadaniem będzie latanie nim jak i też gdy przejdziemy misję bezpieczne lądowanie. W grze używamy W,A,S,D lub strzałek do sterowania maszyną jak i też Q - do zmiany broni oraz spacja do strzelania i 1,2,3. Kilkanaście różnego rodzaju plansz czeka na Ciebie.


Darmowa gra F-16 Steel Fighter Zero online

Ocena gry

Czeka na Was doskonała przygoda gdyż zasiadamy za sterami samolotu f16 który jest bardzo szybki i zwrotny będziemy walczyć z nieprzyjaciółmi którzy nas będą atakować. Postaraj się zestrzelić wszystkie maszyny wroga i uważać abyś nie został zestrzelony. Sterowanie to strzałki i myszka.Samolotowe zabawy

Ocena gry

Jeżeli tylko lubisz tylko latać samolotem to w tej grze będziecie mieli doskonałą okazję do tego. Będziemy latać małym samolocikiem i strzelać do innych, którzy pojawią się w grze. Sterowanie to: W,A,S,D oraz J,K,U,I.


Sterowanie TU- 95

Ocena gry

Kolejna gra z serii pilotowanie samolotem. Tym razem sterujesz maszyną o nazwie TU-95. Kontroluj jego lot, oraz zadbaj o to, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Bądź ostrożny, pamiętaj, że wieziesz wielu pasażerów!


Pilot samolotu

Ocena gry

Wybuchł jeden z największych wulkanów w Europie. Nad całym lądem rozpościerają się gęste kłęby pyłu. Jako pilot samolotu musisz sterować samolotem w tak trudnych warunkach. Omijaj kłęby pyłu, a po drodze zbieraj pieniądze oraz inne bonusy. Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszy spacji oraz klawiszów 1,2,3.


Symulator: Pilot 3D

Ocena gry

W tej grze możesz sprobować swoich sił w symulacji prowadzenia samolotu. Jako pilot nawigujesz i kierujesz samolotem tak, aby się nie rozbić, zbieraj punkty, dotrzyj do celu. Masz określoną ilość czasu na pokonanie trasy.


Podniebna przygoda Scooby Doo

Ocena gry

Lotnictwo, to jedna z pasji Scooby Doo. Postanowił wybrać się w podróż samolotem. Podczas lotu musi zebrać jak najwięcej czerwonych piłek. Pomóż mu zdobyć je wszystkie!


Latający Samolot

Ocena gry

W grze wcielasz się w profesjonalnego pilota samolotu. Musisz zebrać wszystkie czerwone kropki, które spotkasz na drodze. Postaraj się, aby Twój pojazd utrzymał się w powietrzu jak najdłużej. Nie dopuść do kolizji i katastrofy!


Gra Papierowe Samoloty

Ocena gry

W grze sterujesz papierowym samolotem. Twoim zadaniem jest zestrzelenie papierowych elementów, które pojawiają się na Twojej drodze. Twoją bronią są spinacze do papieru. Samolotem sterujesz za pomocą myszki, kieruj samolotem tak, aby leciał wprost na niebezpieczne elementy. Zdobądź jak najwięcej punktów.


Sterowanie Papierowym samolotem

Ocena gry

Przed Tobą nietypowa misja! Musisz pokonać wroga za pomocą... papierowego samolotu i oczywiście swoich umiejętności. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Samolotowe
 • Symulator: Pilot 3D

  Symulator: Pilot 3D

  Oglądana: 3304 ocena: 0.00

 • Sterowanie TU- 95

  Sterowanie TU- 95

  Oglądana: 2879 ocena: 0.00

 • Darmowa gra F-16 Steel Fighter Zero online

  Darmowa gra F-16 Steel Fighter Zero online

  Oglądana: 2245 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2220 ocena: 0.00

 • Podniebna przygoda Scooby Doo

  Podniebna przygoda Scooby Doo

  Oglądana: 1490 ocena: 2.00

 • Gra Papierowe Samoloty

  Gra Papierowe Samoloty

  Oglądana: 1440 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie