Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Samuraj 12 gier

Krwawy miljon

Ocena gry

W tej grze możesz stać się wirtualnym milionerem. Aby tego dokonać musisz zebrać wszystkie banknoty. Ale musisz też uważać żeby gilotyna która stoi pomiędzy tobą a pieniędzmi nie ucięła Ci ręki


Walka Ninja

Ocena gry

Lubi walki? to gra dla Ciebie. Będziemy w niej walczyć z przeciwnikami ze wschodu. Będziemy grać klawiaturą. W grze znajduję się dokładna instrukcja. Wygraj ze wszystkimi przeciwnikami.


Gra Samuraj dla dzieci

Ocena gry

W gierce tej będziemy uczyć się wraz z samurajem skakania przez przedmioty. Będą one poukładane w przeróżnych kombinacjach. Mamy do wyboru mały jak i też duży skok. Mały skok to strzałka do góry, duży skok to Spacja.


Stick Trinity

Ocena gry

Mamy możliwość walki kilkoma zawodnikami w tej gierce. Każdy z nich posiada inną broń i możliwości do walki. Poruszamy się strzałkami Walczymy A i S, zmieniamy zawodników po naciśnięciu przycisku: C.Gra z Samurajem online

Ocena gry

Wcielimy się w Japonii w postać walczącego ze złem Samuraja. Naszą misją będzie walka z innymi przeciwnikami. Wykorzystaj styl jakiego zostałeś nauczony. Graj strzałkami oraz zadawaj ciosy i broń się: A,S,D,Q.


Przygoda samuraja

Ocena gry

Przeżyj niesamowitą przygodę wcielając sie w postać samuraja. Poruszasz się w niej po specjalnie przygotowanych do tego celu planszach i platformach. Musisz się trzymać na baczności aby nie wpaść w żadne pułapki. Gramy: strzałki oraz Z i X oraz Spacja.


Ninjaman

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać dzielnego NinjaMan. Twoja misja rozpoczyna się na plaży, gdzie staną na przeciwko Ciebie inni niebezpieczni zawodnicy ninja. Twoim zadaniem jest pokonanie ich wszystkich! Daj z siebie wszystko! Gramy: strzałki, Spacja - skaczemy, S- blok, D - walka.


Ninja gra online

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała zabawa dla wszystkich, którzy uwielbiają serię ninja. Wybierz gracza, którym chcesz zagrać, przejdź przez trening przygotowujący Cię do gry i pokaż, że jesteś najlepszym ninją w historii!


Kung Fu Panda: Puzzle

Ocena gry

Tym razem do ułożenia masz puzzle przedstawiające obrazek z filmu Kung Fu Banda. Przypatrz się dokładnie poszczególnym elementom układanki i dopasuj je w całość tak, aby stworzyły kolorowy obrazek.


Pojedynek na ringu- karate online

Ocena gry

prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników karate! Wybierz zawodnika, którym chcesz walczyć, a następnie czekaj na przeciwnika, który dołączy do Ciebie na ringu. Postaraj się go pokonać i zgarnąc laur zwycięstwa! Gramy: strzałki oraz Q,W,E


Pojedynek Karate ze SpongeBob

Ocena gry

Ta gra to wspaniała zabawa zwłaszcza dla najmłodszych użytkowników serwisu. Spotkasz się z niej ze swoim ulubionym bohaterem- Spongbobem. Twoim zadaniem będzie walka karate na ringu. Walczymy przy użyciu myszki.


Pojedynek Kung Fu

Ocena gry

Spotkaj się z postaciami z filmu Kung Fu na ringu. Wybierz swojego bohatera i stań do walki! Pokonaj przeciwnika! Walczymy A,S,D - ciosy oraz strzałki skakanie i poruszanie się.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Samuraj
 • Pojedynek Karate ze SpongeBob

  Pojedynek Karate ze SpongeBob

  Oglądana: 3479 ocena: 0.00

 • Walka Ninja

  Walka Ninja

  Oglądana: 1575 ocena: 0.00

 • Pojedynek na ringu- karate online

  Pojedynek na ringu- karate online

  Oglądana: 1532 ocena: 0.00

 • Krwawy miljon

  Krwawy miljon

  Oglądana: 1501 ocena: 0.00

 • Ninjaman

  Ninjaman

  Oglądana: 1371 ocena: 0.00

 • Pojedynek Kung Fu

  Pojedynek Kung Fu

  Oglądana: 1355 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie