Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya darmowe gry online Scooby Doo 25 gier

Scooby Doo doktor

Ocena gry

Udajemy się ze Skubim do doktora gdzie czeka już na niego lekarz, który musi mu pomóc ponieważ jest poobijany. Mamy do dyspozycji chusteczki, którym osuszymy krew jak i też plaster i inne przybory potrzebne w grze.


Latanie samolotem

Ocena gry

Czekają na Was podniebne przygody gdzie latamy samolotem w chmurach i zbieramy czerwone kulki jakie znajdziemy na drodze. Sterujemy w taki sposób, że przytrzymujemy myszką aby lecieć do góry gdy ją tylko puszczamy spadamy w dół.


Scooby Doo Snack Dash

Ocena gry

Jazda z góry na kłodzie to coś wyjątkowego co na Ciebie w grze czeka. Zbieramy ulubione przysmaki naszego pieska. Sterujemy strzałkami. Dojedź do celu i zbierz jak największą liczbę punktów.


Scooby Doo Jumping Clouds

Ocena gry

Fajna i prosta gierka w której zajmujemy się skakaniem po chmurach, czym wyżej uda nam się skoczyć tym większą liczbę punktów możemy uzbierać. Co nie jest łatwe. Odbijaj się od chmurek z pomocą myszki.Scooby Doo robienie zdjęć - snapshots

Ocena gry

Jeżeli lubisz robić różnego rodzaju zdjęcia to ta gra powinna Ci przypaść do gustu. W niej będziemy zajmować się właśnie robieniem zdjęć wraz z naszą główną postacią i innymi postaciami z tej bajki. Wybieramy album ze zdjęciami, następnie jedno z kilku zdjęć, które w odpowiedni sposób możemy zmienić przenosić zdjęcie ze Scoobym Doo i klikając na ikonę aparatu aby je wykonać. Posługujemy się tutaj wyłącznie myszką.


Scooby doo jazda samochodem i snaki

Ocena gry

Wyjątkowa przygoda z samochodem w roli głównej czeka już na Was. Jazda będzie niesamowita z grupą znajomych w tym aucie. Po drodze zbieraj ulubione przysmaki Scooby Doo jakimi są oczywiście znaki i inne ciasta. Nasz pojazd nie jest taki zwrotny gdyż jest to bus i często tutaj możesz doprowadzić do jego wywrotki, wtedy grę musimy rozpocząć od początku dlatego uważaj na to gdy dodajesz gazu w szczególności na wzniesieniach i górach.


Scooby Doo chrupki

Ocena gry

Snaki i chrupki to ulubiony przysmak naszych postaci z bajki Hanny Barbery. Wybieramy jeden z dwóch poziomów gry i rozpoczynamy. Przenosimy się do specjalnej maszyny, która została tak skonstruowana, że posiada chwytak dzięki, któremu łapie te chrupki. Musimy w odpowiednich momentach naciskać myszkę aby nasz smakołyk doszedł do osoby, która jest zainteresowana jego zjedzeniem. Na wykonania zadania masz określony czas w gierce.


Scooby Doo bardzo straszne na rowerze

Ocena gry

Czeka na Was bardzo straszna gra szczeniak w której zagramy w z bohaterem tej bajki. Będziemy mieli do pokonania kilka różnego rodzaju plansz na środku transportu jakim jest rower. 7 plansz na Ciebie czeka uważaj aby nie zaliczyć wywrotki i zbieraj kości po drodze.


Ubieranka Scooby i Shaggy

Ocena gry

W tej grze z friv będziemy mieli możliwość ubrania zwariowanej dwójki jaką jest Scooby Doo oraz Shaggy Doo. Zobacz jakie ciekawe ubrania na nich czekają. Sam wybierasz jak będą wyglądali i w co je ubierzesz.


Pływanie na desce surfingowej

Ocena gry

Wraz ze Scooby Doo pływamy na desce serfingowej wykonując przy okazji różnego rodzaju trudniejsze i łatwiejsze ewolucje na różnych falach. Raz będą one mniejsze, a raz większe. Przed startem wybierz jedną z kilku dostępnych modeli deski. Gdy już to zrobisz czeka na Ciebie wspaniała przygoda z postacią z bajki.


Gra Kudłaty z bajki

Ocena gry

Czy poznajcie postać jaką jest Kudłaty szczeniak jest to największy przyjaciel Skubiego. Poruszaj się w nim w lewo oraz w prawo aby uniknąć spadających głazów, które oczywiście będziemy musieli unikać aby nas żaden z nich nie trafił. Zobacz jak długo uda Ci się tam wytrzymać i jaką gratyfikację punktową uzbierasz.


Skubi i przysmak

Ocena gry

Na pewno jeżeli chociaż raz oglądaliście tą bajkę to znacie jaki jest przysmak Skubiego. Będzie on kombinował na wszelkie sposoby aby się do niego dostać. Skonstruował nawet specjalną machinę dzięki której będzie to możliwe. Myszką sterujemy przysmakiem aby trafił do Skubiego Doo.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Scooby Doo
 • Pływanie na desce surfingowej

  Pływanie na desce surfingowej

  Oglądana: 5829 ocena: 0.00

 • Scooby Doo doktor

  Scooby Doo doktor

  Oglądana: 3513 ocena: 0.00

 • Wyścigi Scooby vs Duch

  Wyścigi Scooby vs Duch

  Oglądana: 3121 ocena: 10.00

 • Ubieranka Scooby i Shaggy

  Ubieranka Scooby i Shaggy

  Oglądana: 2804 ocena: 0.00

 • Scooby doo jazda samochodem i snaki

  Scooby doo jazda samochodem i snaki

  Oglądana: 2378 ocena: 0.00

 • Skubi i przysmak

  Skubi i przysmak

  Oglądana: 2244 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie