Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne darmowe gry online Simpsons 10 gier

Super Simpsons World

Ocena gry

Przeniesiemy się do świata simpsonów jest to typowa platformówka która powinna Wam się spodobać. Poruszamy się strzałkami, którym skaczemy na wrogów aby je niszczyć jak i też zbieramy serduszka spotkane na naszej drodze.


Bart Simpson Basketball

Ocena gry

Nasza postać lubi także uprawiać sporty jedną z nich jest koszykówka. ta gra jest doskonałym tego dowodem. Zagraj razem z nim wybierz odpowiednią moc i trafiają piłką do kosza. Graj w grze przy pomocy myszki.


Bart Simpson Skateboarding

Ocena gry

Nasi znajomi z bajki wybierają się na wakacje jeden z nich czyli Bart bierze deskorolkę na której ma zamiar jeździć. Czeka na Ciebie doskonała przygoda gdzie będziemy skakać jak i też się schylać aby omijać przeszkody. Sterowanie strzałkami.


Simpsons Adventures

Ocena gry

czeka na Was przygoda z postaciami ze znanej na całym świecie kreskówki. Do pokonania mamy kilkanaście plansz które możesz przejść. Zbieramy przedmioty po drodze i skaczemy na wrogów. Gra wzorowana jest na Mario. Sterowanie to strzałki oraz A i S.Simpsons Pacman

Ocena gry

Jest to gra połączenie klasycznego pacmana z simposnami którymi tutaj również będziemy grali i zbierali krążki. Poruszamy się strzałkami w labiryncie. Mamy nadzieję, że ta gierka Wam się spodoba i zechcecie w nią grać za darmo.


Gra Bart Simpson

Ocena gry

Jest to prosta gra dla dzieci jak i też dla dziewczyn i chłopców. Do ubrania będziemy mieli tutaj mieli postać Barta Simposna, obok niego mamy wiele różnego rodzaju ubrań w które to musimy ubrać naszą postać. Na pewno czeka na Ciebie fajna zabawa.


Homer Beer Run

Ocena gry

Gra w której będziemy z postacią Simspona łapać spadające z budynku beczki z piwem. Musimy ich uzbierać jak największą ilość i zapakować do samochodu, poruszamy się w lewo i w prawo aby je łapać. Uważaj na płonące beczki, których należy unikać.


Stwórz Simposona

Ocena gry

Gierka w której przy pomocy myszki i swoich zdolności macie możliwość stworzenia niemal od podstaw postaci jaką jest Simposn ze znanej na całym świecie kreskówki. Zobacz co więcej czeka na Ciebie w tej grze ubierance.


Gra Magiczna kula śmierci

Ocena gry

Przed Tobą wizyta w wesołym miasteczku. Wejdź do magicznej kuli śmierci. Musisz się w niej jak nadłużej utrzymać. Pokaż, że lubisz dobrą zabawę!


Gra pamięciowa Magiczna kula Simpsonów

Ocena gry

W magicznej kuli widzisz sceny z kreskówki o Simpsonach. Twoim zadaniem jest odtworzenie ich dokladnie w takiej samej kolejności.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Simpsons
 • Bart Simpson Basketball

  Bart Simpson Basketball

  Oglądana: 1143 ocena: 0.00

 • Super Simpsons World

  Super Simpsons World

  Oglądana: 1137 ocena: 0.00

 • Simpsons Pacman

  Simpsons Pacman

  Oglądana: 1114 ocena: 0.00

 • Gra Magiczna kula śmierci

  Gra Magiczna kula śmierci

  Oglądana: 979 ocena: 0.00

 • Bart Simpson Skateboarding

  Bart Simpson Skateboarding

  Oglądana: 975 ocena: 0.00

 • Homer Beer Run

  Homer Beer Run

  Oglądana: 747 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie