Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Skoki Narciarskie 11 gier

Skoki narciarskie

Ocena gry

Bardzo wciągająca gra dla chłopców od 5 lat dla tych co lubią sport. Skacz jak najdalej by wygrywać konkursy. By to uczynić używaj Spacji i strzałek.


Skoki Narciarskie k150

Ocena gry

Przeniesiemy się na skocznię o punkcie konstrukcyjnym k 150. Zobacz jak daleko Ci się uda oddać skok w tej grze i jak ten skok zostanie oceniony przez sędziów za styl. W odpowiednim momencie naciśnij myszkę aby oddać skok i steruj nią w locie oraz podczas lądowania jej użyj.


Gra ze skokami narciarskimi

Ocena gry

Wybieramy się z zawodnikiem na kolejną skocznie gdzie będziemy mieli możliwość ćwiczenia skoków jakie na niej oddajemy. Zobacz najlepszą próbę jaką osiągniesz i zmierz się z przeciwnikami, do sterowania wykorzystujemy myszkę.


Gra skoki narciarskie online

Ocena gry

Będziemy mieli możliwość skakania na dużej skoczni o punkcie konstrukcyjnym K200. Zobacz jakie skoki uda Ci się na niej oddać. Do sterowania wykorzystujemy myszkę. Weź poprawki na wiatr, skaczemy i manewrujemy myszką. Zobacz jakie noty wystawią Ci sędziowie.Gra Ski Jump online

Ocena gry

Darmowa gra ski jump online już na Was czeka na stronie grajnik.pl macie możliwość zabrania udziału w skokach narciarskich na wielu skoczniach świata. Podajemy swoje imię pod jakim chcemy grać i naciskamy na ikonę Play. Zagraj w ski jump już dziś. Dokłdana instrukcja jak gracz podana jest w gierce.


Santa Ski Jump

Ocena gry

Tym razem skoki narciarskie w tej grze będzie uprawiał Święty Mikołaj. Będzie skakał z workiem z prezentami, dlatego tym bardziej takie skoki nie będą należały do najłatwiejszych. W grze posługujemy się strzałkami i Spacja.


Aggressive Alpine Skiing

Ocena gry

Zobacz jaki zjazd na nartach na Ciebie czeka i jakie skoki możesz oddawać przy pomocy specjalnie do tego skonstruowanych ramp. Zbieramy znajdujące się na naszej drodze gwiazdeczki. Uważaj na przeszkody na torze. Sterowanie strzałki i Spacja.


Ekstremalny zjazd na desce snowboardowej

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich fanów ekstremalnie szybkiej jazdy na desce snowboardowej. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy manewrując między chorągiewkami. Uważaj, żeby żadnej nie ominął, bo otrzymasz punkty karne. Sterujesz myszką. Powodzenia!


Triki na snowboardzie online

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich fanów sportów zimowych, a w szczególności jazdy na snowboardzie. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy wykonując przy tym rozmaite triki. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Mikołaj skaczący na nartach

Ocena gry

Mikołaj jest bardzo zapracowanym człowiekiem, ale zawsze znajdzie czas na sport. Tym razem postanowił poćwiczyć skoki narciarskie. Od Ciebie zależy, jakie osiągnie rezultaty w tej dyscyplinie. Sterujesz spacją- wybierasz styl lądowania oraz moc, podczas skoku trzeba musisz zebrać określoną ilość gwiazdek.


Gra Turniej skoków narciarskich

Ocena gry

Przed Tobą turniej skoków narciarskich! weź w nich udział i poprowadź swojego skoczka do zwycięstwa. Postaraj się zdobyć tytuł mistrza turnieju. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Skoki Narciarskie
 • Skoki narciarskie

  Skoki narciarskie

  Oglądana: 4781 ocena: 0.00

 • Gra Turniej skoków narciarskich

  Gra Turniej skoków narciarskich

  Oglądana: 4574 ocena: 0.00

 • Gra Ski Jump online

  Gra Ski Jump online

  Oglądana: 3347 ocena: 0.00

 • Skoki Narciarskie k150

  Skoki Narciarskie k150

  Oglądana: 2843 ocena: 0.00

 • Gra skoki narciarskie online

  Gra skoki narciarskie online

  Oglądana: 2582 ocena: 0.00

 • Ekstremalny zjazd na desce snowboardowej

  Ekstremalny zjazd na desce snowboardowej

  Oglądana: 2055 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie