Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Skutery 11 gier

Ściganie skuterami wodnymi

Ocena gry

Czeka na Was wspaniała przygoda gdzie będziecie mieli możliwość ścigania się na skuterach wodnych. Wykorzystujemy do tego strzałki oraz spację. Do pokonania mamy specjalnie przygotowany tor z różnymi rampami do skakania czy też przeszkodami. Po drodze zbieramy różnego rodzaju gwiazdki, które dają nam dodatkowe gratyfikacje punktowe.


Gra skutery dla dzieci

Ocena gry

Gra łapanie bananów dla dzieci ze skuterami w której przy pomocy myszki będziemy rysowali drogę dla skutera, którym kieruje małpka. Musi ona być w taki sposób aby zebrać jak największą ilość bananów znajdujących się na trasie przejazdu.


Gra skutery wodne online

Ocena gry

Jest to fajna gra w której będziemy szaleć na skuterach wodnych. Będą to specyficzne zawody w których będziemy skakać i zbierać znajdujące się na planszy gwiazdki. Wykorzystujemy strzałki oraz Spacja do skakania. Nowe plansze już czekają na Ciebie.


Gra skuter wodny

Ocena gry

Przed rozpoczęciem gry wybieramy postać jaką będziemy jeździć, następnie wybieramy kolor skutera wodnego. Klikamy na Race i następnie na teren na którym weźmiemy udział w zawodach. Postaraj się pokonać wszystkich rywali na wodzie.Power Ranger: wyścig na skuterze

Ocena gry

W tej grze wraz z bohaterami Power Rangers przeżyjesz emocjonującą przygodę. Poruszasz się po drodze na skuterze. Postaraj się wyprzedzić wszystkich swoich przeciwników i dojechać do mety jako pierwszy.


Jazda skuterem śnieżnym

Ocena gry

Przenieś się w mroźny świat krainy, gdzie wiecznie panuje zima. Poruszanie się po jej terenie jest więc bardzo trudne, dlatego też najlepiej to robić skuterem śnieżnym. Pokonaj określoną trasę oraz zdobywaj przedmioty, które staną na twojej drodze, dzięki którym otrzymasz bonusowe punkty. Uważaj na przeszkody!


Przygody na skuterze

Ocena gry

W tej grze będziesz poruszał sie na skuterze po określonych trasach. Do tego będziesz musiał wykonywać niełatwe misje. Po każdym dobrze wykonanym zadaniu zarobisz odpowiednią kwotę.Dalsze instrukcje dotyczące gry otrzymasz w trakcie jej ładowania. powodzenia!


Dostawca pizzy

Ocena gry

W tej grze wcielisz się w postać dostawcy pizzy. Poruszasz się na skuterze, twoim zadaniem jest rozwiezienie zamówień wszystkim klientom. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Przygoda na hulajnodze

Ocena gry

Chcesz przeżyć ekscytującą przygodę na hulajnodze? Musisz koniecznie sprawdzić tę grę! Wybierz bohatera, którym chcesz się poruszać i przejdź przez kolejne plansze zdobywając jak najwięcej punktów!


Tunning skuteru wodnego

Ocena gry

Przed Tobą wspaniała zabawa! Wybierz jak ma wyglądać twój skuter wodny, uruchom swoją wyobraźnie, zmień barwę pojazdu oraz wszystkie jego części, następnie udaj się na wodną przejażdżkę!


Manewry skuterem

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest umiejętne kierowanie skuterem. Uważaj na wszelkie przeszkody, które spotkasz na swojej drodze. Postaraj się dać z siebie wszystko! Sterowanie za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Skutery
 • Manewry skuterem

  Manewry skuterem

  Oglądana: 3950 ocena: 0.00

 • Power Ranger: wyścig na skuterze

  Power Ranger: wyścig na skuterze

  Oglądana: 3429 ocena: 0.00

 • Dostawca pizzy

  Dostawca pizzy

  Oglądana: 3304 ocena: 0.00

 • Gra skuter wodny

  Gra skuter wodny

  Oglądana: 2874 ocena: 0.00

 • Tunning skuteru wodnego

  Tunning skuteru wodnego

  Oglądana: 2769 ocena: 0.00

 • Gra skutery wodne online

  Gra skutery wodne online

  Oglądana: 2367 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie