Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Ślimaki 10 gier

Przygoda ślimaka

Ocena gry

Bohaterem w tej grze będzie ślimak Bob. Musimy chodzić po planszy i zbierać różne przedmioty. Porusza się myszką a uniki robimy spacją.


Poszukiwania ślimaków

Ocena gry

Na tym obrazku znajduje się dość sporo liczba ślimaków, chodź na pierwszy rzut oka nic nie widać. Są one sprytne ponieważ ukryły się pomiędzy roślinami, które znajdują się w ogródku. Gdy jakiegoś ślimaka wypatrzysz kliknij na niego myszką.


Wystrzel ślimaka

Ocena gry

Gra która podobna jest trochę da angry birds. Tym razem zamiast ptaków będziemy mieli ślimaki do dyspozycji które ze specjalnie do tego skonstruowanej procy będziemy wystrzeliwać w powietrze tak aby niszczyć świnki.


Ratowanie ślimaka

Ocena gry

Musimy za wszelką cenę uratować tego ślimaka z opresji. W tej grze jesteśmy na dole planszy, którą raz na jakiś czas zalewa woda. Powódź przyszła niespodziewanie dlatego za wszelką cenę musimy udać się na górę planszy zanim woda nas dopadnie gdzie czeka już samolot, gramy myszką.Wyścigi ślimaków

Ocena gry

Weźmiemy udział w nietypowym wyścigu ślimaków. Do zawodów staną naprzeciwko siebie 2 ślimaki, tylko jeden z nich może wygrać. Możemy wybierać różne ślimaki, wiele dodatków i plansz. Gramy strzałkami, X - broń maszynowa, Z - używamy rakiet.


Odnajdź Ukryte ślimaki

Ocena gry

Na obrazku, który widzisz na planszy ukryło się naprawdę dużo ślimaków. Postaraj się odnaleźć je wszystkie! Wytęż wzrok i zdobądź jak najwięcej punktów.


Wyścigi Szybkich Ślimaków

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać ślimaka. Przed Tobą naprawdę ważne zawody ślimaków. Musisz wygrać te wyścigi! Pokonaj przeciwników! Sterujesz za pomocą strzałek i spacji.


Przygody Głodnego Ślimaka

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w postać naprawdę głodnego ślimaka. Twoim zadaniem jest pokonanie 33 kolejnych etapów gry, aby dojść do listka i otrzymać posiłek. Etapy są z poziomu na poziom coraz trudniejsze. Sprawdź, czy dasz radę je przejść!


Budowa domu dla Ślimaka

Ocena gry

Ten Ślimak utracił swoje mieszkanko, czeka go budowa nowego domu. Możesz mu w tym pomóc. Wystarczy, że pokonasz kolejne etapy podróży. Używaj przy tym odpowiednich narzędzi. Postaraj się pokonać wszystkie 20 etapów gry.


Gra Przygoda Ślimaka

Ocena gry

W grze wcielasz się w Ślimaka, którego czekają rozmaite przygody. Twoim zadaniem jest przejście poszczególnych etapów gry i uzyskanie jak największej ilości punktów. Przed każdym poziomem obejrzyj animację, aby zobaczyć jakie przeszkody czekają Cię na kolejnym etapie.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Ślimaki
 • Wyścigi ślimaków

  Wyścigi ślimaków

  Oglądana: 2915 ocena: 0.00

 • Budowa domu dla Ślimaka

  Budowa domu dla Ślimaka

  Oglądana: 2575 ocena: 0.00

 • Ratowanie ślimaka

  Ratowanie ślimaka

  Oglądana: 1226 ocena: 0.00

 • Przygody Głodnego Ślimaka

  Przygody Głodnego Ślimaka

  Oglądana: 1176 ocena: 0.00

 • Przygoda ślimaka

  Przygoda ślimaka

  Oglądana: 1156 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Ślimaka

  Gra Przygoda Ślimaka

  Oglądana: 1131 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie