Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Ze zwierzętami darmowe gry online Słonie 16 gier

Słonik Jumbo dla dzieci

Ocena gry

Doskonała gra dla wszystkich dzieci, zarówno tych małych jak i też dużych. Będziemy zajmowali się naszym zwierzątkiem i mamy już pierwsze obowiązki jakie na nas będą czekać podczas jego opieki. Posługuj się myszką podczas gry.


Rysowanie słonia po punktach

Ocena gry

W tej grze dorysuj linie, do pomocy mamy ołówek, którym to rysujemy naszego słonika zgodnie z punktami. Zaczynamy od najmniejszej liczby czyli 1 potem 2,3,4,5,6,7 itd, aż narysujemy nasze zwierzątko, zobaczcie jak będzie wyglądać.


Gra budzenie słonia

Ocena gry

Kolejna fajna gra po polsku w której czeka już na nas słoń, strasznie on chrapie. Zadaniem naszym będzie go obudzić z jego twardego snu. Mamy do pokonania kilkanaście różnych plansz w których to używamy przeróżnych rzeczy aby go obudzić. W pierwszej wystarczy kliknąć na sowę i zobaczyć co się stanie. Posługujemy się podczas grania myszką. Grę polecamy w szczególności dla najmłodszych naszych graczy.


Opieka nad słoniem w zoo

Ocena gry

Poznaj tego małego słonika i nadaj mu jakieś ciekawe imię. Potem przystąp do gry w której masz tylko jedno ale bardzo ważne zadanie jakim jest opiekowanie się tym słoniem. Mamy trzy do wyboru potem już przystępujemy do pierwszego zadania jakim jest mycie słonika dużą specjalną do tego gąbką. Co jeszcze Cię czeka zobacz samemu.Słonik w salonie piękności

Ocena gry

Słonik Benjamin ma na imię, odwiedził twój salon piękności. Spraw by był zadowolony z twojej opieki. Wszystkie potrzebne akcesoria znajdują się na półce obok słonia, użyjesz je klikając na nie myszką.


Wesoły Słonik

Ocena gry

Tym razem czeka na Was mały niebieski słonik, którym będziemy musieli się zaopiekować. Na początek musimy mu wymyślić jakieś imię, gdy już je wpiszemy przechodzimy do gierki gdzie czeka na nas wiele ciekawych zajęć do wykonania jak opieka w tym kąpiel czy też dawanie posiłków dla słonika.


Gra ze słonikiem

Ocena gry

Jest to nietypowa przyjaźń jeżeli chodzi o świat zwierząt. W tej grze zostały uwięzione lwy i my musimy im pomóc. Słonik posiada trąbę dzięki której będzie mógł myszka karmić lwy, które są w w potrzebie.


Gra słonik Dumbo

Ocena gry

Ten słoń Dumbo ma wielkie uszy dzięki którym w tej grze będzie potrafił latać. Jest on z pewnej bajki Disneya dla Was specjalnie dodana ta gra. Musimy dotrzeć w ograniczonym czasie na sam szczy budynku. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Puzzle ze słoniem

Ocena gry

Główną postacią jaką znajdziecie na tym obrazku do ułożenia będzie to słoń jak i też mrówki. Zobacz czy przypadnie Ci obrazek do gustu, jeżeli tak to serdecznie Was wszystkich zachęcamy do jego układania.


Kolorowanka ze słoniem

Ocena gry

Jest to prosta kolorowanka w sam raz dla dzieci w różnym wieku. Do pokolorowania będziemy mieli dużego niebieskiego słonika gdzie po prawej stronie znajdziemy paletę z kolorami, jakie możemy użyć do malowania kolorowanki online.


Gra Słoń

Ocena gry

Latające łonie w grze czekają. Przed tym słoniem do pokonania naprawdę trudna trasa. Pomóż mu dotrzeć do celu gry. Biegnij jak najszybciej tylko potrafisz, pokonuj przeszkody. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Wielka Wojna Słoni

Ocena gry

Wojna Słoni, to bardzo niebezpieczna i poważna sprawa. Wyślij do obozu wroga tyle słoni, ile tylko zdołasz! Musisz pokonać swojego wroga, czyli przeciągnąć na stronę wroga jak najwięcej zwierząt.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Słonie
 • Wielka Wojna Słoni

  Wielka Wojna Słoni

  Oglądana: 8410 ocena: 0.00

 • Gra ze słonikiem

  Gra ze słonikiem

  Oglądana: 2648 ocena: 0.00

 • Przygody Kurczaka

  Przygody Kurczaka

  Oglądana: 2582 ocena: 0.00

 • Ucieczka przed słoniem

  Ucieczka przed słoniem

  Oglądana: 2240 ocena: 0.00

 • Gra słonik Dumbo

  Gra słonik Dumbo

  Oglądana: 2064 ocena: 0.00

 • Przygoda błękitnego Słonia

  Przygoda błękitnego Słonia

  Oglądana: 1831 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie