Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Edukacyjne darmowe gry online Słowne 12 gier

Baby Nemo literki

Ocena gry

Tym razem jest to gra edukacyjne związana z literkami. To właśnie one grają tutaj główną rolę, tapeta z gry pochodzi z bajki. To właśnie na niej zostały ukryte różnego rodzaju literki jaki będziemy musieli odszukać i wskazać.


Krzyżówka Diddl dla dzieci

Ocena gry

Gra po polsku dla graczy którzy lubią postać Diddl. Tym razem mamy krzyżówkę do rozwiązania oczywiście w polskiej wersji językowej. Klikamy na cyferki i wtedy mamy pokazane hasło do rozwiązania jak i też literki znajdujące się obok niej.


Odszukaj słowa

Ocena gry

Prosta i całkiem przyjemna gierka w której przez niemal cały czas będziemy zajmowali się poszukiwaniem różnych słów. Będą one zarówno krótkie jak i też dłuższe. Słowa jakich szukamy znajdziemy w tabelce po prawej stronie, tablicę na której je znajdziemy znajduje się po lewej a na niej dużo rozsypanych literek.


Słowa od Disneya

Ocena gry

Gra pochodzi od Disney gdzie spotkamy przyjaciół z bajki Kubusia Puchatka. Będzie to oczywiście tygrysek, królik oraz sowa. Na dole mamy dane słowo i musimy je dopasować do jednego z kliku obrazków. Wskazujemy je i klikamy na nie przy pomocy myszki.Zbieranie literek

Ocena gry

W tej grze będziemy latać balonem, oczywiście musimy nim także sterować. Odbywa się to Spacją, przytrzymując ją dłużej balon leci do góry. Musimy zbierać odpowiednie literki aby ułożyć słowo wskazane nam w obrazku.


Gra wykreślanki dla dzieci

Ocena gry

Jest to kolejna tego rodzaju gra na naszej stronie w której to będziemy wykreślali różne wyrazy, są to tak zwane wykreślanki. Mamy tarczę z literkami a obok niej wyrazy, to właśnie te wyrazy musimy odszukać i zaznaczyć na tej planszy myszką.


Gra szukanie wyrazów

Ocena gry

Jak już podpowiada nam sama nazwa w tej grze online zajmować będziemy się poszukiwaniem wyrazów na planszy z literkami, na której takie wyrazy zostały ukryte. Wyrazów jakich musimy szukać znajdziemy po prawej stronie wykreślanki w słupku.


Gra wykreślanka słowna

Ocena gry

Fajna i ciekawa gra w której nie tylko będziemy się mogli pobawić grając w nią ale także czegoś nauczyć poprzez taką zabawę. Na pewno poćwiczymy tutaj różne literki. Plansza z literami jest gotowa, a obok niej znajdują się wyrazy, które należy odszukać na planszy.


Szukanie słówek

Ocena gry

Jest to fajna gra na spostrzegawczość w której mamy proste wydawać by się mogło zadanie do wykonania, które w tej grze na nas czeka. Mamy planszę, która pełna jest literek a obok niej słowa jakie na tej planszy musimy odszukać i przy pomocy myszki zaznaczyć.


Układaj słowa

Ocena gry

Dla fanów Spidermana mamy możliwość zabawy z literami w słowa. Zabawa ta będzie polegała na dopasowaniu liter do danych słów, które pojawią nam się na ekranie w tej grze. Szczegółowe informacje odszukamy w samej grze online.


Zabawy słowne z angielskim

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się zabawami razem ze słowami. Mamy już część wyrazów, do których w tej grze będziemy musieli dopasować drugą część. Dokonujemy tego używając myszki. Zobacz jak idzie Ci nauka angielskiego online.


Gra słowna dla dzieci

Ocena gry

Fajna gra edukacyjna dla dzieci, która połączona jest z doskonałą zabawą dla Was wszystkich. Będziemy w tej gierce poruszać się po labiryncie w którym to znajdują się literki, my właśnie ich poszukujemy i zbieramy aby z nich ułożyć słowo. Chodzimy strzałkami po labiryncie i uważamy na osoby, które będą chciały nam przeszkadzać aby nie dotrzeć do takich literek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Słowne
 • Gra wykreślanki dla dzieci

  Gra wykreślanki dla dzieci

  Oglądana: 15619 ocena: 0.00

 • Odszukaj słowa

  Odszukaj słowa

  Oglądana: 8011 ocena: 0.00

 • Gra wykreślanka słowna

  Gra wykreślanka słowna

  Oglądana: 6373 ocena: 0.00

 • Gra szukanie wyrazów

  Gra szukanie wyrazów

  Oglądana: 5492 ocena: 0.00

 • Układaj słowa

  Układaj słowa

  Oglądana: 4729 ocena: 0.00

 • Baby Nemo literki

  Baby Nemo literki

  Oglądana: 4658 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie