Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki darmowe gry online Smerfy 16 gier

Kąpiel Smerfusia

Ocena gry

Czeka już na nas jeden z tych niebieskich ludków jakim jest nie kto inny a sam Smerfuś. Postaraj się z nim bawić i opiekować się oraz go wykąpać jeżeli będzie tylko taka potrzeba. Wszelkie niezbędne informacje czekają na Ciebie w grze.


Kolorowanki ze Smerfami online

Ocena gry

Czeka na Was 10 obrazków w których do pomalowania mamy postacie z tej bajki jak:Papa Smerf , Ważniak, Smerfetka, Osiłek, Łasuch, Maruda, Ciamajda, Laluś, Śpioch, Malarz, Maruda, Pracuś jak i też oczywiście Gargamel oraz jego kot Klakier. Wybieramy również przeróżne kolory i dodatki do nich.


Domek dla Smerfów

Ocena gry

W tej grze sami będziemy moli na początku zaprojektować i zbudować wymarzony przez nas domek dla Smerfów który trafi do ich wioski ukrytej w lesie. Mamy wiele różnych elementów z których to ten dom będziemy mieli okazję zbudować.


Smurf BMX

Ocena gry

Jest to dość stara gierka wzorowana na świecie Mario. To właśnie tam Papa Smerfy wyśle swojego smerfa na jedną z trudnych misji w której porusza się na rowerze. Dotrzyj razem z nim do celu bez zaliczenia wywrotki. Pamiętaj, że gdy jedziesz szybko łatwo o wywrotkę.Smerfetka dla dzieci

Ocena gry

Wraz z nią będziemy tutaj przygotowywać smerfne ciasto. Gra nie jest w po polsku jednak z pewnością dacie Sobie z nią radę dzięki wielkiej ilości podpowiedzi jakie na Was w tej grze czekają. Smerfetka będzie Wam podpowiadać jakich składników używać. Gierkę polecamy w szczególności dla dziewczyn.


Puzzle ze Smerfami online

Ocena gry

Kolejne puzzle jakie trafiły do tego działu gdzie będziemy mieli możliwość ich układania. Mamy dla Was kilka wersji do wyboru, łatwą, średnią oraz trudną im trudniejsza wersja tym większą ilość puzzli musimy ułożyć.


Restauracja u Smerfów

Ocena gry

Wybierzemy się do lasu gdzie mieszkają Smerfy tam poznamy wioskę ze Smerfami w której to będzie znajdowała się restauracja w której będziemy pracowali i obsługiwali Smerfy, które do niej przyjdą. W każdej z plansz musimy zarobić określoną sumę pieniężną.


Smerfy na 2 osoby

Ocena gry

Mamy możliwość zagrania w kółko i krzyżyk w specjalnie do tego stworzonej wersji. Zadaniem naszym będzie ułożenie trzech smerfów w jednym rzędzie, może być również po skosie. Zobacz jakie ciekawe pojedynki n Ciebie czekają. Zagraj z komputerem albo ze znajomym. Graj myszką.


Puzzle Smerfy

Ocena gry

Kolejna w tej kategorii zabwa ze Smerfami tym razem jest to układanka przekładanka gdzie przesuwamy kwadraciki w odpowiedni sposób tak aby został z nich ułożony obrazek. Mamy możliwość włączenia lub wyłączenia dźwięku.


Dopasuj elementy do Smerfów

Ocena gry

nietypowa gra czeka na Was. Jeżeli kiedykolwiek oglądaliście bajkę Smerfy to ta gra nie powinna Wam sprawić żadnych problemów. Zadaniem naszym w tej grze będzie dopasowanie przedmiotów znajdujących się w słupku po prawej stronie do Smerfów. Klikamy na przedmiot myszką i przeciągamy go do danego Smerfa z gry.


Smerfy różnice

Ocena gry

Czekają już na Ciebie dwa obrazki do pary ze Smerfami w roli głównej. Naszym zadaniem jest odszukanie różnic, które znajdują się na tych obrazkach. Musimy je odszukać w określonym czasie. W pierwszej planszy czekają na nas 2 obrazki z 10 różnicami, które należy odszukać i kliknąć na nie myszką.


Gra ze Smerfami online

Ocena gry

Kolejna gra w tej kategorii przeznaczona dla Was darmowa gra od grajnik. Tym razem będziemy bawić się w układanie i przekładanie różnego rodzaju rzeczy na planszy. Klikamy na nie myszką aby znikały ale tylko na dwa lub trzy obok siebie elementy przy pomocy myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Smerfy
 • Kąpiel Smerfusia

  Kąpiel Smerfusia

  Oglądana: 8420 ocena: 0.00

 • Smerfy na 2 osoby

  Smerfy na 2 osoby

  Oglądana: 7024 ocena: 0.00

 • Restauracja u Smerfów

  Restauracja u Smerfów

  Oglądana: 6722 ocena: 0.00

 • Dopasuj elementy do Smerfów

  Dopasuj elementy do Smerfów

  Oglądana: 5578 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 4701 ocena: 0.00

 • Domek dla Smerfów

  Domek dla Smerfów

  Oglądana: 4251 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie