Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Smoki 16 gier

Karmienie smoka z bajki

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się małym smoczkiem i musimy go karmić. W dymku pokazuje nam się dokładna informacja co nas smok chce zjeść. Więcej instrukcji znajdziemy w samej gierce online.


Szczerbatek - karmienie i zabawa

Ocena gry

Tym razem będziemy musieli oswoić naszego smoka. Na początku wydaje się groźny i co chwilę nas atakuje dlatego poruszamy się myszką w lewo i w prawo. Na dole w prawym rogu znajdują się ryby. Złap myszką jedną z nich i rzuć smokowi aby go nakarmić.


Księżniczka i smok wawelksi

Ocena gry

W tej grze nasz dzielny wojownik będzie chciał za wszelką cenę dostać się do księżniczki, która jest uwięziona na wierzy zamkowej. Jednak po drodze musi zebrać wszystkie niezbędne przedmioty i udać się właśnie po księżniczkę, używaj strzałek lub W,A,S, D oraz spacji.


Dragon Assassin

Ocena gry

Pogromca smoków na Was już czeka. Ten rycerz będzie z nimi walczył na wszelkie sposoby do pomocy ma kusze. W każdej z plansz pokonaj rywali i dotrzyj do celu zbierając do drodze klucz. Sterowanie to myszka i W,A,S,D.Zielony smok

Ocena gry

Gra z zielonym potworkiem w roli głównej. Gdzie w każdej z plansz masz tylko 60 sekund na pokonanie określonej liczby rywali. Postaraj się to zrobić zionąc ogniem, używaj do grania wyłącznie myszki.


Smok pomarańczowy ubieranka

Ocena gry

Kolejna gra do kolekcji tym razem z pomarańczowym smokiem w roli głównej. Postaraj się zmienić jego wygląd w odpowiedni sposób pasujący do Ciebie. Możemy zmieniać wiele różnego rodzaju elementów jak kły czy też kolce oraz ubrać go w specjalne dla niego ubrania.


Rycerz uwalnia uwięzioną księżniczkę

Ocena gry

Jesteś jednym z najdzielniejszych rycerzy w królestwie, dlatego to właśnie tobie powierzono zadanie uwolnienia księżniczki z rąk groźnego smoka. Aby to zrobić musisz kierować swoje kroki ku górze, zdobywając przy tym wszystkie bonusowe elementy, jakie napotkasz na swojej drodze. Sterujesz strzałkami


Znajdź różnice na obrazkach ze smokami

Ocena gry

Na planszy przedstawione są dwa obrazki ze smokami. Pozornie takie same, ale tak naprawdę różnią się kilkoma szczegółami, które ty musisz wskazać! Wytęż swój wzrok i jak najszybciej odnajdź te elementy. Masz na to zadanie określoną ilość czasu!


Przebieranka smoka Ruppo

Ocena gry

Ten smok Szczerbatek jak tabaluga jest naprawdę dobry. Co więcej, uwielbia przeróżne przebieranki i stylizacje. Pomóż mu znaleźć jakiś szalony strój na dzisiejszy wieczór.


Ucieczka smoka

Ocena gry

Ten smok znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie! Musi jak najszybciej uciec z tego miejsca, w którym się znajduje. Niestety, nie umie on jeszcze dobrze latać. Musisz mu więc koniecznie pomóc! Kieruj się ku górze od lądu, po drodze pomocne okażą się kawałki ziemi, które spadają z góry. Postaraj się osiągnąć cel gry i zdobyć przy tym jak najwięcej punktów!


Atak Ognistego Smoka

Ocena gry

Rycerze często musieli się zmagać z atakiem wrogów. Tym razem stanął CI na drodze naprawdę niebezpieczny smok! Musisz o pokonać, bo inaczej to on zniszczy Ciebie! Strzelaj do niego za pomocą myszki, omijaj jego ogień oraz inne przeszkody, które napotkasz na drodze.


Smocze Przygody

Ocena gry

Przed Tobą bardzo niebezpieczna Smocza Przygoda. Poruszaj się bohaterem tak, aby zdobyć jak najwięcej cennych punktów, pokonaj wrogów i unikaj wszelkich niebezpieczeństw, które staną na Twojej drodze.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Smoki
 • Gra Polowanie na smoki online

  Gra Polowanie na smoki online

  Oglądana: 3987 ocena: 0.00

 • Znajdź różnice na obrazkach ze smokami

  Znajdź różnice na obrazkach ze smokami

  Oglądana: 2863 ocena: 0.00

 • Smocze królestwo: pojedynek

  Smocze królestwo: pojedynek

  Oglądana: 2505 ocena: 0.00

 • Pojedynek czerwonego Smoka

  Pojedynek czerwonego Smoka

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Przebieranka smoka Ruppo

  Przebieranka smoka Ruppo

  Oglądana: 1643 ocena: 0.00

 • Pokonaj Smoki

  Pokonaj Smoki

  Oglądana: 1278 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie