Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Snowboard 10 gier

Ubierz narciarkę

Ocena gry

Jest to gra skierowana dla dziewczyn i dzieci w której to będziemy mieli do ubrania dziewczynę, która jest narciarką. Zobacz jakie stroje dla postaci zostały w tej grze przygotowane dla Ciebie. Ubierz ją używając myszki do grania.


Snow Board Betty

Ocena gry

Kolejny zjazd z dużej góry został przygotowany dla gracza takim jakim jesteś właśnie Ty. To tutaj masz możliwość jazdy i omijania przeszkód jakie znajdują się na naszej drodze. Do sterowania i omijania przeszkód wykorzystujemy myszkę.


Downhill Joe

Ocena gry

Czeka w tej grze na Ciebie zjazd z dużej górki, która będzie najeżona różnego rodzaju przeszkodami jakie należy pokonać. Zobacz jak Ci to pójdzie i czy dasz radę zjechać na sam dół tej dużej góry wykorzystując strzałki i Spacje.


Gra Snowboard dla chłopców

Ocena gry

Darmowa gra Snowboard dla wszystkich chłopców. To właśnie w tej grze przeniesiemy się w góry gdzie będziemy śmigać na desce pomiędzy drzewami. To doskonała zabawa dla Ciebie. Do sterowania wykorzystaj strzałki oraz Spacje.Drop Off

Ocena gry

W tej grze będziemy wykonywać ciekawe triki. Na początku wybieramy się na wielką górę z której to będziemy skakać i wykonywać w powietrzu przeróżne ewolucje. Uważać należy na wywrotki. Sterujemy strzałkami i myszką.


Snowboarding

Ocena gry

Jeżeli lubisz zimę i szaleństwa w góach to zachęcamy Cię do zagrania w tą gierkę w której to będziecie mieli możliwość wspaniałej zabawy. Sterowanie w gierce odbywa się strzałkami, przeskakujemy przeszkody Spacją.


Zimowe sporty: Snowboard online

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy uwielbiają sporty zimowe. Czeka cię w niej niesamowicie ekscytujący zjazd na desce. Wyciągiem udaj się na górę, a następnie zjedź z niej po określonej trasie. Sterowanie za pomocą strzalek i spacji.


Przygoda na desce z Diego

Ocena gry

Przeżyj razem z Diego przygodę na desce. Wybierz się z nim na szczyt góry i pokonaj trasę prowadzącą na sam dół. Podczas zjazdu wykonuj odpowiednie triki i skoki. Manewruj myszką i Spacją.


Ekstremalny zjazd na desce snowboardowej

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich fanów ekstremalnie szybkiej jazdy na desce snowboardowej. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy manewrując między chorągiewkami. Uważaj, żeby żadnej nie ominął, bo otrzymasz punkty karne. Sterujesz myszką. Powodzenia!


Triki na snowboardzie online

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich fanów sportów zimowych, a w szczególności jazdy na snowboardzie. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy wykonując przy tym rozmaite triki. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Snowboard
 • Ekstremalny zjazd na desce snowboardowej

  Ekstremalny zjazd na desce snowboardowej

  Oglądana: 2051 ocena: 0.00

 • Przygoda na desce z Diego

  Przygoda na desce z Diego

  Oglądana: 1444 ocena: 0.00

 • Snow Board Betty

  Snow Board Betty

  Oglądana: 1000 ocena: 0.00

 • Triki na snowboardzie online

  Triki na snowboardzie online

  Oglądana: 906 ocena: 0.00

 • Drop Off

  Drop Off

  Oglądana: 627 ocena: 0.00

 • Zimowe sporty: Snowboard online

  Zimowe sporty: Snowboard online

  Oglądana: 579 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie