Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Przygodówki darmowe gry online Sonic 10 gier

Sonic Assault

Ocena gry

Zachęcamy do wybrania kategorii z Sonic, wszystkie z tych gier na naszej stronie grajnik.pl są do grania w wersji online i przede wszystkim dla każdego gracza są za darmo. W komentarzach możecie komentować te gierki. Graj strzałki i myszką do strzelania.


Sonic in Mario World 2

Ocena gry

Będziemy grali tak jak to zwykle bywa postacią Sonic ale w świecie Mario. Zasady oczywiście pozostają takie jak w grach z Mario. Gracie w gierce: Strzałki oraz A do skakania i R do biegania.


Sonic Xtreme 2

Ocena gry

Kolejna cześć gry sonik tym razem 2 cześć Xtreme. Kilka nowości znalazło się w niej i trochę lepsza grafika w porównaniu do pierwszej części tej gierki. Zachęcam Was do grania. Sterowanie standardowe przy pomocy strzałek.


Sonic XS

Ocena gry

Coś nowego dla graczy Sonica tym razem nie tylko będziemy biegali i skakali ale także mamy możliwość prowadzenia walki ze znajdującymi się na planszy robotami. Gramy strzałkami, strzelamy przy pomocy Spacji.Sonic w świecie Mario

Ocena gry

Tym razem wraz z Sonic przeniesiemy się do świata Mario gdzie będzie na Ciebie czekać wiele ciekawych zajęć. Przygoda jest tutaj gwarantowana. Zobacz samemu. Graj w gierkę strzałki oraz A i Z. Miłej zabawy.


Sonic Xtreme

Ocena gry

Kolejna cześć wspaniałej gierki gdzie super bohater w kolorze niebieskim już na Ciebie czeka. Zbieraj z nim złote okręgi, skacz i baw się dobrzze w tej przygodówce w wersji online jaką dodaliśmy specjalnie dla Ciebie.


Gra z Sonic

Ocena gry

Kolejna dla dzieci, chłopców i dziewczyn gra z tą niebieską postacią którą będziemy skakać biegać i zbierać napotkane na naszej drodze przedmioty uważając na wrogów gdy na niego trafimy, wszystkie kosztowności nam się rozsypią. Sterowanie strzałki i Spacja.


Klasyczny Sonic

Ocena gry

jest to klasyczna gra w sonic którą możecie jeszze zagrać na Pegazzusa lub po prostu całkowicie za darmo w wersji online na stronie grajnik.pl. Zbieramy po drodze złote okręgi skaczemy i biegamy. Na pewno Wam się spodoba.


Gra Supersonic Misja Diwali Fun

Ocena gry

Witaj w świecie przygód Sonic, w którym wcielasz się w rolę głównego bohatera gry. Musisz zdobyć jak najwięcej punktów, uważaj na przeszkody i groźnych rywali!


Przygody Sonic: Anielska wyspa

Ocena gry

Witaj w kolejnej grze z serii Sonic. Przeżyj pełne emocji przygody, pokonuj swoich wrogów i zdobywaj jak najwięcej punktów. Sterujesz strzałkami i spacją.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Sonic
 • Przygody Sonic: Anielska wyspa

  Przygody Sonic: Anielska wyspa

  Oglądana: 1106 ocena: 0.00

 • Gra z Sonic

  Gra z Sonic

  Oglądana: 830 ocena: 10.00

 • Sonic in Mario World 2

  Sonic in Mario World 2

  Oglądana: 827 ocena: 0.00

 • Sonic Xtreme 2

  Sonic Xtreme 2

  Oglądana: 795 ocena: 0.00

 • Klasyczny Sonic

  Klasyczny Sonic

  Oglądana: 752 ocena: 0.00

 • Sonic w świecie Mario

  Sonic w świecie Mario

  Oglądana: 751 ocena: 1.00

REKLAMA GOOGLE
cookie