Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Przygodówki darmowe gry online Sonic 10 gier

Sonic Assault

Ocena gry

Zachęcamy do wybrania kategorii z Sonic, wszystkie z tych gier na naszej stronie grajnik.pl są do grania w wersji online i przede wszystkim dla każdego gracza są za darmo. W komentarzach możecie komentować te gierki. Graj strzałki i myszką do strzelania.


Sonic in Mario World 2

Ocena gry

Będziemy grali tak jak to zwykle bywa postacią Sonic ale w świecie Mario. Zasady oczywiście pozostają takie jak w grach z Mario. Gracie w gierce: Strzałki oraz A do skakania i R do biegania.


Sonic Xtreme 2

Ocena gry

Kolejna cześć gry sonik tym razem 2 cześć Xtreme. Kilka nowości znalazło się w niej i trochę lepsza grafika w porównaniu do pierwszej części tej gierki. Zachęcam Was do grania. Sterowanie standardowe przy pomocy strzałek.


Sonic XS

Ocena gry

Coś nowego dla graczy Sonica tym razem nie tylko będziemy biegali i skakali ale także mamy możliwość prowadzenia walki ze znajdującymi się na planszy robotami. Gramy strzałkami, strzelamy przy pomocy Spacji.Sonic w świecie Mario

Ocena gry

Tym razem wraz z Sonic przeniesiemy się do świata Mario gdzie będzie na Ciebie czekać wiele ciekawych zajęć. Przygoda jest tutaj gwarantowana. Zobacz samemu. Graj w gierkę strzałki oraz A i Z. Miłej zabawy.


Sonic Xtreme

Ocena gry

Kolejna cześć wspaniałej gierki gdzie super bohater w kolorze niebieskim już na Ciebie czeka. Zbieraj z nim złote okręgi, skacz i baw się dobrzze w tej przygodówce w wersji online jaką dodaliśmy specjalnie dla Ciebie.


Gra z Sonic

Ocena gry

Kolejna dla dzieci, chłopców i dziewczyn gra z tą niebieską postacią którą będziemy skakać biegać i zbierać napotkane na naszej drodze przedmioty uważając na wrogów gdy na niego trafimy, wszystkie kosztowności nam się rozsypią. Sterowanie strzałki i Spacja.


Klasyczny Sonic

Ocena gry

jest to klasyczna gra w sonic którą możecie jeszze zagrać na Pegazzusa lub po prostu całkowicie za darmo w wersji online na stronie grajnik.pl. Zbieramy po drodze złote okręgi skaczemy i biegamy. Na pewno Wam się spodoba.


Gra Supersonic Misja Diwali Fun

Ocena gry

Witaj w świecie przygód Sonic, w którym wcielasz się w rolę głównego bohatera gry. Musisz zdobyć jak najwięcej punktów, uważaj na przeszkody i groźnych rywali!


Przygody Sonic: Anielska wyspa

Ocena gry

Witaj w kolejnej grze z serii Sonic. Przeżyj pełne emocji przygody, pokonuj swoich wrogów i zdobywaj jak najwięcej punktów. Sterujesz strzałkami i spacją.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Sonic
 • Przygody Sonic: Anielska wyspa

  Przygody Sonic: Anielska wyspa

  Oglądana: 1124 ocena: 0.00

 • Gra z Sonic

  Gra z Sonic

  Oglądana: 850 ocena: 10.00

 • Sonic in Mario World 2

  Sonic in Mario World 2

  Oglądana: 838 ocena: 0.00

 • Sonic Xtreme 2

  Sonic Xtreme 2

  Oglądana: 813 ocena: 0.00

 • Klasyczny Sonic

  Klasyczny Sonic

  Oglądana: 767 ocena: 0.00

 • Sonic w świecie Mario

  Sonic w świecie Mario

  Oglądana: 765 ocena: 1.00

REKLAMA GOOGLE
cookie