Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Spa 33 gier

Mroźna grota odnowy

Ocena gry

Jest to nietypowy salon Elzy odnowy biologicznej jaki dla Was został przygotowany. Zobacz jakie zabiegi tutaj mamy. Jednak te zabiegi i gierka będzie bardzo fajna. Mamy kilka niespodzianek dla Was jakie czekają w tej grze.


Maseczka na twarz kobiety

Ocena gry

Nasza dziewczyna postanowiła wybrać się do salonu odnowy biologicznej. To właśnie w nim będzie miała do wykonania wiele różnych zabiegów. Jednym z nich będą przeróżne maseczki i inne zabiegi upiększające na twarz. Sterowanie w tej gierce odbywa się z pomocą myszki.


Maseczki na twarz w salonie

Ocena gry

Dziewczyna z tej gierki uwielbia dbać o swoją cerę. Dlatego dość często robi sobie różnego rodzaju maseczki na twarz. Zarówno z glinki jak i też inne regenerujące i z ogórków. Zacznij grać razem z nią i odkryj wiele ciekawych sekretów tej gry online. Gramy myszką.


Gra prowadzenie spa salonu

Ocena gry

W końcu udało nam się założyć swój własny salon, który będziemy prowadzili i którym to będziemy zarządzali. To wyłącznie od Nas zależy czy ten pomysł wypali czy też nie i czy będzie na siebie zarabiał. To zależy już tylko od Was samych.Barbie Spa Rihanna

Ocena gry

Czeka na Nas pielęgnowanie twarzy u znanych postaci. Zobaczcie sami kto Was w grze odwiedzi. Postępujemy wedle krótkiej instrukcji. Gra z pewnością nie stworzy Wam żadnych problemów. Na początku musimy odszukać produkty jakich będziemy potrzebowali. Znajdują się one w okienku u dołu gry.


Celebrity Spa

Ocena gry

Dla sławnych znanych osób i wszelkich gwiazd został otwarty ten salon. Przed rozpoczęciem polecamy wybrać język polski aby łatwiej Wam się grało. Będą tutaj przychodzić przeróżne osoby, o które będziemy starali się zadbać jak najlepiej jest to możliwe. Na począctku mamy naukę, z której polecamy skorzystać.


Pielęgnacja twarzy u dziewczyny

Ocena gry

Dziewczyna trafiła do naszego salonu abyśmy zajęli się jej twarzą. Będziemy ją pielęgnować, na początku wyciskamy pryszcze kolejny etap to nawilżanie i wiele innych czynności jakie dla Was zostały w grze przygotowane.


Make-up

Ocena gry

Ta gra jest również dla dziewczynek. Polega ona na oczyszczeniu i zrobieniu pięknego make-upu naszej małej modelce. Sterowanie jest za pomocą myszki


Spa Sandy

Ocena gry

Jest to gierka pokazująca jaka ciężką pracą jest prowadzenie SPA. W tej gierce należy prawidłowo obsłużyć wszystkich klientów, a następnie pobrać opłaty. Sterowanie za pomocą myszki


Disneyowskie SPA

Ocena gry

Jest to kolejna z serii gierka dla dziewczynek. Tym razem pracujesz w salonie SPA i musisz zrobić odnowę biologiczna naszej klientce. Aby tego dokonać musisz użyć potrzebnych kosmetyków które znajdują się obok. Sterowanie za pomocą myszki


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Spa
 • Odmień dziewczynę w biurze

  Odmień dziewczynę w biurze

  Oglądana: 1606 ocena: 0.00

 • Gra salon piękności SPA

  Gra salon piękności SPA

  Oglądana: 795 ocena: 0.00

 • SPA dla zwierząt gra online

  SPA dla zwierząt gra online

  Oglądana: 791 ocena: 0.00

 • Make-up

  Make-up

  Oglądana: 771 ocena: 0.00

 • Salon Kosmetyczny dla dziewczyn

  Salon Kosmetyczny dla dziewczyn

  Oglądana: 683 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie