Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopców darmowe gry online Spiderman 11 gier

Spiderman Climb

Ocena gry

W tej grze będziemy grali naszym super bohaterem z filmu oraz z bajki. Dzięki jego niezwykłym zdolnością mamy możliwość się trochę powspinać. Wchodzimy po budynku i uważamy na spadające głazy. Gramy strzałki oraz Z i X i Spacja do strzelania.


Spiderman różnice

Ocena gry

Czeka na nas obrazek, który jest podzielony na dwa identyczne obrazki na pierwszy rzut oka. Jednak różnią się one kilkoma szczegółami, które będziemy musieli odszukać. Do pomocy mamy myszkę, którą będziemy wskazywać te różnice.


Spiderman Ice Bike

Ocena gry

10 tras w grze ze Spidermanem już na Ciebie czeka. Będziemy poruszali się po lodowych trasach. Zbieramy znajdujące się na naszej drodze przedmioty. Uważać musimy aby nasz motor nie zaliczył wywrotki. Steruj strzałkami.


Spiderman na motorze

Ocena gry

Będziemy się zajmować ściganiem po przeróżnym terenie w mieście. Mamy super motor, którym będziemy musieli dotrzeć do mety. Mamy możliwość także strzelania w grze. Do sterowania wykorzystujemy strzałki, Spacją strzelamy.Puzzle ze Spidermanem

Ocena gry

Dość proste puzzle ze Spidermanem w wersji online zostały dla Ciebie przygotowane. W szczególności polecamy je dla chłopców jak i też dla dzieci. Klikamy na czerwony przycisk aby można było je układać. Puzzle są w wersji online.


Spiderman: przygoda w mieście

Ocena gry

Dołącz do miejskiej przygody Spidermana. Poruszasz się po mieście skacząc po budynkach. Trzymasz się na nich dzięki pajęczynie jaką może wystrzelić Spiderman. Rób to sprawnie i w miarę szybko. Liczy się czas i punkty! Sterowanie za pomocą myszki.


Spiderman: niebezpieczny pościg na motorze

Ocena gry

Tym razem czeka na was niesamowicie niebezpieczna jazda na motorze! Wciel się w postać SpiderMana, poruszaj się tym pojazdem i pokonuj wrogów strzelając do nich! Poruszasz się po trasie strzałkami, strzelasz Spacją, gdy klikniesz klawisz R - grę zaczynasz od nowa.


Spiderman walka online

Ocena gry

W tej grze będziesz mieć do czynienia z samym SpiderManem. wciel się w postać bohatera i stań do walki! Zadawaj ciosy, broń się i wygrywaj pojedynki jakie czekają na Ciebie w tej grze!


Fotograf SpiderMana

Ocena gry

Jest to bardzo niebanalna i wciągająca gierka. Twoim zadaniem jest zrobienie jak najwięcej i jak najlepszych zdjęć samemu SpiderManowi. Nie jest to jednak takie łatwe, bo bohater jest szybki i ciągle unika aparatów. Daj z siebie wszystko, żeby pokazać, że jesteś naprawdę dobrym fotografem!


Spiderman: puzzle

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich miłośników puzzli. Tym razem masz do ułożenia obrazek przedstawiający scenę z filmu Spiderman. Klikaj na czerwony przycisk aby pojawiały się nowe elementy puzzli do układania, a następnie staraj się je dopasować tak, aby stworzyć z nich cały obrazek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Spiderman
 • Spiderman Climb

  Spiderman Climb

  Oglądana: 2740 ocena: 0.00

 • Spiderman walka online

  Spiderman walka online

  Oglądana: 2677 ocena: 10.00

 • Fotograf SpiderMana

  Fotograf SpiderMana

  Oglądana: 1063 ocena: 0.00

 • Spiderman: przygoda w mieście

  Spiderman: przygoda w mieście

  Oglądana: 1030 ocena: 0.00

 • Spiderman Ice Bike

  Spiderman Ice Bike

  Oglądana: 1001 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie