Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Angelo Rządzi dla dzieci

Naprawdę ta gra rządzi i jest nowa bo ostatnio jej nie było na stronie.

2015-11-25 23:40:53
Puzzle z Angelo Rządzi

Fajnie się układa te lementy w grze. Wszystkie są ekstra z tą postacią.

2015-11-25 23:40:36
Gra Boogie Beebies dla dzieci

Cbebies to fajny program mając ciekawe gierki.

2015-11-25 23:40:15
Brenda i pan whiskers latająca przygoda

Super te najnowsze gry dodajecie tak trzymać!!!

2015-11-25 23:40:00
Żołnierz

czm lol

2015-11-20 19:12:16
Salon Odnowy Biologicznej Sammie

Lubię właśnie takie gierki dla dziewczyn to jest to. Fajna zabawa i ciekawa.

2015-10-28 09:24:30

Dla Chłopców darmowe gry online Spiderman 15 gier

Spiderman kontra Hulk

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której będziemy układali puzzle. Na obrazku znajdziemy trzy postacie. Jedną z nich jest oczywiście Spiderman, kolejną to Hulk, ostatnią natomiast z tą tarczą to Kapitan Ameryka, ułóż puzzle z pomocą myszki jak najszybciej tylko możesz.


Gra spiderman i jaszczur dla chłopców

Ocena gry

W tej grze nasz superbohater będzie walczył ze swoim odwiecznym wrogiem jakim jest Jaszczur. Postaraj się go pokonać podczas tej nietypowej rywalizacji między tymi zawodnikami. Sterujemy strzałkami, wygra ta osoba, która jako pierwsza dotrze do celu.


Całowanka Spiderman

Ocena gry

Nasz główny bohater jakim jest spiderman zakochał się w pewnej przepięknej dziewczynie. Całowanie z nią to coś pięknego jednak nie chce jej narazić na niebezpieczeństwo i nikt się o tych pocałunkach nie może dowiedzieć. Gdy kogoś tylko widzisz od razu przerwij całowanie. Gramy myszką, na nici wisi nasz główny bohater.


Ubieranki spiderman online

Ocena gry

Mamy możliwość ubierania postaci na dwie osoby jak i też samemu, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was. Czekają na Was różnego rodzaju ubieranki w które to będziemy ubierali naszego superbohatera. Może właśnie dzięki Tobie będzie wyglądał wyjątkowo w tym kostiumie, który mu wybierzesz.Spiderman Climb

Ocena gry

W tej grze jak z lego będziemy grali naszym super bohaterem z filmu oraz z bajki. Dzięki jego niezwykłym zdolnością mamy możliwość się trochę powspinać. Wchodzimy po budynku i uważamy na spadające głazy. Gramy strzałki oraz Z i X i Spacja do strzelania.


Spiderman różnice

Ocena gry

Czeka na nas obrazek, który jest podzielony na dwa identyczne obrazki na pierwszy rzut oka. Jednak różnią się one kilkoma szczegółami, które będziemy musieli odszukać. Do pomocy mamy myszkę, którą będziemy wskazywać te różnice.


Spiderman Ice Bike

Ocena gry

10 tras w grze ze Spidermanem już na Ciebie czeka. Będziemy poruszali się po lodowych trasach. Zbieramy znajdujące się na naszej drodze przedmioty. Uważać musimy aby nasz motor nie zaliczył wywrotki. Steruj strzałkami.


Spiderman na motorze

Ocena gry

Będziemy się zajmować ściganiem po przeróżnym terenie w mieście. Mamy super motor, którym będziemy musieli dotrzeć do mety. Mamy możliwość także strzelania w grze. Do sterowania wykorzystujemy strzałki, Spacją strzelamy.


Puzzle ze Spidermanem

Ocena gry

Dość proste puzzle ze Spidermanem w wersji online zostały dla Ciebie przygotowane. W szczególności polecamy je dla chłopców jak i też dla dzieci. Klikamy na czerwony przycisk aby można było je układać. Puzzle są w wersji online.


Spiderman: przygoda w mieście

Ocena gry

Dołącz do miejskiej przygody Spidermana który pochodzi z klocków Lego. Poruszasz się po mieście skacząc po budynkach. Trzymasz się na nich dzięki pajęczynie jaką może wystrzelić Spiderman. Rób to sprawnie i w miarę szybko. Liczy się czas i punkty! Sterowanie za pomocą myszki.


Spiderman: niebezpieczny pościg na motorze

Ocena gry

Tym razem czeka na was niesamowicie niebezpieczna jazda na motorze! Wciel się w postać SpiderMana, poruszaj się tym pojazdem i pokonuj wrogów strzelając do nich! Poruszasz się po trasie strzałkami, strzelasz Spacją, gdy klikniesz klawisz R - grę zaczynasz od nowa.


Spiderman walka online

Ocena gry

W tej grze będziesz mieć do czynienia z samym SpiderManem. wciel się w postać bohatera i stań do walki! Zadawaj ciosy, broń się i wygrywaj pojedynki jakie czekają na Ciebie w tej grze!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Spiderman
 • Spiderman walka online

  Spiderman walka online

  Oglądana: 4064 ocena: 10.00

 • Spiderman Climb

  Spiderman Climb

  Oglądana: 3977 ocena: 0.00

 • Fotograf SpiderMana

  Fotograf SpiderMana

  Oglądana: 1878 ocena: 0.00

 • Spiderman: przygoda w mieście

  Spiderman: przygoda w mieście

  Oglądana: 1779 ocena: 0.00

 • Spiderman Ice Bike

  Spiderman Ice Bike

  Oglądana: 1457 ocena: 0.00

 • Spiderman 3: gra online

  Spiderman 3: gra online

  Oglądana: 1438 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie