Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe 424 gier

Strzelanie bramek po polsku online

Ocena gry

Polecamy przed rozpoczęciem rozgrywki wybranie trybu gdzie będziemy mieli język polski do grania. To z pewnością ułatwi nam zabawę w tej grze. Możemy wybrać turniej jak i też pojedynczą rozgrywkę. Mamy także opcję trybu szkolenia. Strzelamy myszką i nią też wybieramy moc strzału jak i też to w jaki sposób uderzymy piłkę. Dzięki temu może polecieć bardziej do góry niżej czy też płaski strzał po ziemi.


Kajtuś gra w kręgle

Ocena gry

Zobacz czy granie w kręgle jest takie łatwe. Nie jest prosto trafić we wszystkie kręgle. Na początku porusza się strzałka należy ją zatrzymać w określonym miejscu jak i też wybrać określoną moc do rzutu kulą.


Rzucanie piłek do kosza z różnych pozycji

Ocena gry

Sprawdź się i zobacz jak Ci idzie rzucanie piłek do kosza. Będą to zarówno rzuty za dwa punkty jak i też za trzy punkty czy też rzuty osobiste. Graj z Calimero w gierki.


Stuart Malutki dla dzieci na deskorolce

Ocena gry

Czeka na Was całkiem fajna przygoda gdzie zagramy bohaterem z bajki jakim jest Stuart Malutki. Będziemy poruszali się postacią na deskorolce i wykonywali różne triki. Uważamy przy tym na różnego rodzaju przeszkody spotkane na swojej drodze.Gra pływanie na basenie

Ocena gry

Jeżeli lubicie pływać i chcecie się sprawdzić jacy z Was pływacy to zachęcamy do grania. Czeka na Was kilkanaście różnego rodzaju turniejów, które macie możliwość wygrać. Wszystko zależy tylko od Was. Pływamy tym szybciej im szybciej klikamy na zmianę przyciski strzałek w boki. Zobacz czy uda Ci się wygrać zawody.


Skoki narciarskie

Ocena gry

Bardzo wciągająca gra dla chłopców od 5 lat dla tych co lubią sport. Skacz jak najdalej by wygrywać konkursy. By to uczynić używaj Spacji i strzałek.


Bijatyka

Ocena gry

Jest to gra dla tych co nie lubią jakichś osób i chcieli by się z nimi bić. W tej grze jest to możliwe. Wystarczy tylko umieścić twarz tej osoby w miejsce wroga. Sterowanie ciosami jest za pomocą klawiatury


Soccer Free Kick Challenge 2

Ocena gry

Kolejna część wspaniałej gry gdzie zajmujemy się strzelaniem karnych i ich obroną. Na starcie w gierce wybieramy jednego z kilku graczy i rozpoczynamy rozgrywkę. Kilka trybów gierki na Ciebie czeka. Posługujemy się myszką którą bronimy karne i spacją, którą je strzelamy. Wybieramy kilka opcji jak to gdzie strzelamy jak podkręcamy piłkę czy też wybieramy moc strzału.


Sofia the First Tennis

Ocena gry

Sofia na Was czeka. Po kliknięciu na start game przeniesiemy się na stół do tenisa gdzie będziemy mieli możliwość pogrania. Używamy w tym celu do sterowania myszki. Baw się doskonale.


Archery Challenge

Ocena gry

Bardzo fajna realna gra jaka jest dostępna dla Was na grajnik.pl. To właśnie w niej wraz z naszym rycerzem w pierwszych planszach będziemy ćwiczyli celność. Posługujemy się tutaj myszką.


Sherwood Shooter 2

Ocena gry

Czekamy aż gra nam się załaduje następnie klikamy na ikonę start game która nam się pojawi. Następnie na play i czeka już na nas zombie który ma jabłko. To właśnie będzie główny cel w tej gierce.


Ben 10 Super Archer

Ocena gry

Zobacz jak razem z postacią Ben 10 idzie Ci z celnością do jabłka, które znajduje się na głowie człowieka. Aby zagrać klikamy na next a następnie na play. Uważaj aby nie trafić w rycerza stojącego pod drzewem. Gramy przy użyciu myszki.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1035 36 następna »

Popularne gry

 • Sportowe
 • Ćwiczenia na siłowni

  Ćwiczenia na siłowni

  Oglądana: 6242 ocena: 10.00

 • Turniej w tenisa 3d

  Turniej w tenisa 3d

  Oglądana: 4966 ocena: 0.00

 • Piłkarski turniej gra online

  Piłkarski turniej gra online

  Oglądana: 4753 ocena: 8.00

 • Bilard turniej sportowy

  Bilard turniej sportowy

  Oglądana: 4486 ocena: 0.00

 • Gra w turniej tenisa ziemnego

  Gra w turniej tenisa ziemnego

  Oglądana: 4367 ocena: 0.00

 • Gra rzuty karne

  Gra rzuty karne

  Oglądana: 2573 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie