Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Sprzątanie 17 gier

Murowanie i sprzątanie domu

Ocena gry

W grze tej czekają na nas przeróżne czynności jakie będziemy musieli wykonać. Jedną z nich będzie murowanie domu. Będziemy także go musieli posprzątać i pomyć okna w tym budynku. Do naszych zadań będzie należało także wprawienie nowych szyb w miejsce rozbitych czyli zostaniemy szklarzem. W grze mamy podane przyciski jakimi należy grać. Będą podane w pokazowej pierwszej planszy.


Gra sprzątaczka online

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w sprzątaczkę, której zadanie będzie posprzątania pokoju. Dzięki tej właśnie gierce dla dziewczyn, chłopców oraz dzieci dowiecie się, że nie tak łatwo się sprząta takie pokoje. Dlatego należy szanować porządek i dbać o niego jak najbardziej. Aby posprzątać ten pokój mamy ograniczony czas i wiele różnych środków czystości, które nam w tym pomogą.


Mycie samochodów

Ocena gry

Mycie aut to zadanie jakie na Was w tej grze czeka. Na początku mamy sportowy samochód który będziemy musieli umyć przy pomocy myszki. Strzałka wskazuje nam jakie przedmioty mamy w danym momencie używać do mycia naszego pojazdu.


Posprzątaj pokój hotelowy

Ocena gry

Sprzątanie w hotelu , to naprawdę ciężka sprawa. Czasami bardzo trudno jest doprowadzić pokój po gościach do ładu. Musisz podjąć się tego wyzwania. Postaraj się posprzątać pokój po hotelowych gościach na błysk tak, aby kolejni gości mogli bez zawodu wejść w progi przyjemnego, komfortowego i czyściutkiego pokoju.Pan Domu

Ocena gry

Ta gra burzy stereotyp mówiący o tym, że to kobieta musi zajmować się domem. jej bohaterem jest mężczyzna wykonujący poszczególne obowiązki domowe. Postaraj się dać z siebie wszystko i wykonać je jak najlepiej potrafisz!


Wiosenne porządki w parku

Ocena gry

Bohater tej gry to prawdziwy ekolog. Uwielbia porządek, dba o środowisko i chce by zawsze było ono czyste. Pomóż mu zrobić wiosenne porządki, posprzątaj park i wyrzuć wszystkie śmieci do właściwych pojemników.


Pracownik firmy myjącej okna

Ocena gry

W tej grze sprawdzisz swoje możliwości w myciu okien. Musisz umyć je w każdym pomieszczeniu w określonym budynku. Uważaj, bo może się zdarzyć, że mieszkaniec bloku otworzy okno, a wówczas możesz upaść z wysokości. Jest to więc bardzo niebezpieczne zajęcie! Sterowanie: strzałki, spacja.


Pani ekolog sprząta plażę

Ocena gry

Jenny to szalona pani ekolog, która uwielbia porządek. Pomóz jej doprowadzić plażę do czystości. Wyrzuć wszystkie śmieci porzucone przez plażowiczów.


Sammie robi wiosenne porządki

Ocena gry

Zbliżająca się wiosna skłoniła Sammie do zrobienia wiosennych porządków. pomóż jej uporać się z tym zadaniem skutecznie i w miarę sprawnie.


Wielkie sprzątanie domu

Ocena gry

Ta dziewczyna uwielbia porządek. Niestety, nie wszyscy w jej domu podzielają ten pogląd. Pomóz jej posprzątać wszystkie pomieszczenia w jej mieszkaniu!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Sprzątanie
 • Posprzątaj pokój hotelowy

  Posprzątaj pokój hotelowy

  Oglądana: 6171 ocena: 10.00

 • Mycie samochodów

  Mycie samochodów

  Oglądana: 6121 ocena: 0.00

 • Pan Domu

  Pan Domu

  Oglądana: 5809 ocena: 10.00

 • Posprzątaj mieszkanie po imprezie

  Posprzątaj mieszkanie po imprezie

  Oglądana: 5710 ocena: 0.00

 • Sprzątanie- gra dla dziewczyn

  Sprzątanie- gra dla dziewczyn

  Oglądana: 3832 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie