Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Sprzątanie 37 gier

Sprzątanie na święta Bożego Narodzenia

Ocena gry

Jest to zupełna nowość jeżeli chodzi o taką gierkę. Zapewne wiecie, że każdy chce aby jego mieszkanie na święta jak Wielkanoc, Wigilia wyglądało wyjątkowo. Dziewczyna chce go posprzątać i zrobić miłą niespodziankę prze rodzicami. Gdy oni wrócą wszystko ma być posprzątane, zobacz czy Ci się to uda.


Sprzątanie w stajni na farmie

Ocena gry

Czek na Ciebie ciekawe wyzwanie które odbywać się będzie w stajni na wsi pewnej farmy. To właśnie tam zajmujemy się czyszczeniem i pielęgnowaniem zwierząt jak i też samej stodoły. Musimy wykorzystywać przedmioty jakie zostały nam dane na pewno przyspieszą w wykonaniu zadania.


CleanUp My Spa dla dziewczyn

Ocena gry

Kolejna gra z tej serii jaka na Was czeka. Tym razem musimy zająć się uprzątnięciem całego bałaganu jaki się nazbierał po całym dniu pracy. Posługujemy się w gierce myszką, jest ona zupełnie nowa dla Was.


Sprzątanie salonu fryzjerskiego

Ocena gry

To są najnowsze gry z tej serii jakie trafiły na naszą stronę grajnik. Tym razem czeka na Was zadanie które wydarzy się w salonie fryzjerskim to właśnie to miejsce będziemy musieli posprzątać. Zadanie będzie o tyle trudniejsze gdyż zakład nie jest jeszcze zamknięty i mogą się w nim pojawić klienci.Sprzątanie liści na dworze w ogrodzie

Ocena gry

Zbliża się już zima dlatego też bardzo dużo liści spada z drzew, właśnie je należy jak najszybciej sprzątnąć zanim spadnie śnieg, który je zasypie. Dlatego też w tym celu musimy się udać przed dom na dwór aby wykonać to zadanie. Używaj myszki do jego wykonania.


Sprzątanie lodówki - Cute Fridge

Ocena gry

Na pewno część z Was ma w kuchni duży bałagan który wynika z wielu rzeczy jakie tam się znajdują. Dlatego z pomocą przyszła Wam dziewczyna i pomoże w sprzątaniu. Jednak nie zrobi za Was wszystkiego do Waszego zadania będzie należało między innymi poustawianiu w lodówce i poukładaniu produktów jakie tam muszą się znaleźć. Pamiętaj, że masz ograniczone miejsce dlatego musisz je ułożyć w odpowiedni sposób aby wszystkie z nich się zmieściły.


Sprzątanie kuchni przez Dore

Ocena gry

Dora jeżeli jest tylko w domu po długich wyprawach to ma co robić. Gdyż musi zrobić pranie jak i też posprzątać niemal cały dom. W tym odcinku gierki online, którą dedykujemy w szczególności dla dziewczyn i dzieci będziemy zajmowali się sprzątaniem kuchni. Mamy do sprzątnięcia brudną lodówkę, zlew, który również jest brudny i kuchenkę gazową oraz będziemy zmuszenie posprzątać w szafkach.


Sprzątanie domu po imprezie urodzinowej

Ocena gry

Z pewnością każdy z Was uwielbia duże imprezy na których jest sporo znajomych gdzie wszyscy się znakomicie bawią aż do rana. Jednak nie każdy pamięta aby podczas takich imprez dbać o czystość co jest problemem osób u których jest taka zabawa. Na drugi dzień trzeba zakasać rękawy i zabrać się za sprzątanie tego całego bałaganu. Właśnie w tej grze będziemy się tym zajmować. Pokój jak zobaczycie jest bardzo brudny dlatego też czeka na Was sporo pracy jeżeli zdecydujecie się podjąć tego wyzwania.


Sprzątnie dużego domu

Ocena gry

Czek ana Was bardzo dużo różnego rodzaju pomieszczeń bardzo dużego domu, który my w określonym czasie musimy sprzątnąć na czas. Nie będzie to jednak takie łatwe. Dlatego też dziewczyna prosi Was o pomoc. Mamy nadzieję, że jej w tym pomożecie i zapoznacie się z instrukcją która znajduje się w gierce.


Doli Doli Fun Clean Up

Ocena gry

Czeka na Was wspaniała gierka z serii Doli Doli czeka już na Was. Dwie dziewczyny już czekają aby zabrać się do pracy. Do pomocy mają między innymi gąbkę jak też mopa dzięki któremu będziemy mieli możliwość wymycia podłogi.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Sprzątanie
 • Posprzątaj mieszkanie po imprezie

  Posprzątaj mieszkanie po imprezie

  Oglądana: 7372 ocena: 0.00

 • Posprzątaj pokój hotelowy

  Posprzątaj pokój hotelowy

  Oglądana: 7321 ocena: 10.00

 • Mycie samochodów

  Mycie samochodów

  Oglądana: 7123 ocena: 0.00

 • Pan Domu

  Pan Domu

  Oglądana: 6597 ocena: 10.00

 • Sprzątanie- gra dla dziewczyn

  Sprzątanie- gra dla dziewczyn

  Oglądana: 4720 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie