Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Sprzątanie 41 gier

Elsa w ciąży sprząta pokój

Ocena gry

Pomóż pięknej księżniczce Elsie wysprzątać pokój.Odłóż wszystkie rzeczy na odpowiednie miejsce.Elsa jest w ciąży i bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Nie zapomnij zetrzeć kurzy! Sterowanie myszką


Angela w ciąży sprząta pokój

Ocena gry

Pomóż Angeli posprzątać pokój, tak aby był gotowy na narodziny jej małego kotka. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w grze. Segreguj rzeczy, układaj w odpowiednie miejsca, wyczyść kurze i wiele więcej.Sterowanie myszką


Anna w ciąży sprząta pokój

Ocena gry

Pomóż pięknej księżniczce Annie wysprzątać pokój.Odłóż wszystkie rzeczy na odpowiednie miejsce.Zrób to nim jej dziecko przyjdzie na świat.Powodzenia! Sterowanie myszką


Sprzątanie w kuchni

Ocena gry

Kotka Angela jest w ciąży i przez długi czas nie mogła zrobić wiele rzeczy. Nim się spostrzegła okazało się, że jej kuchnia wygląda bardzo nie ładnie, ponieważ wszędzie panuje bałagan. Pomóż kotce uporządkować wszystkie rzeczy.Sterowanie myszkąSprzątanie na święta Bożego Narodzenia

Ocena gry

Jest to zupełna nowość jeżeli chodzi o taką gierkę. Zapewne wiecie, że każdy chce aby jego mieszkanie na święta jak Wielkanoc, Wigilia wyglądało wyjątkowo. Dziewczyna chce go posprzątać i zrobić miłą niespodziankę prze rodzicami. Gdy oni wrócą wszystko ma być posprzątane, zobacz czy Ci się to uda.


Sprzątanie w stajni na farmie

Ocena gry

Czek na Ciebie ciekawe wyzwanie które odbywać się będzie w stajni na wsi pewnej farmy. To właśnie tam zajmujemy się czyszczeniem i pielęgnowaniem zwierząt jak i też samej stodoły. Musimy wykorzystywać przedmioty jakie zostały nam dane na pewno przyspieszą w wykonaniu zadania.


CleanUp My Spa dla dziewczyn

Ocena gry

Kolejna gra z tej serii jaka na Was czeka. Tym razem musimy zająć się uprzątnięciem całego bałaganu jaki się nazbierał po całym dniu pracy. Posługujemy się w gierce myszką, jest ona zupełnie nowa dla Was.


Sprzątanie salonu fryzjerskiego

Ocena gry

To są najnowsze gry z tej serii jakie trafiły na naszą stronę grajnik. Tym razem czeka na Was zadanie które wydarzy się w salonie fryzjerskim to właśnie to miejsce będziemy musieli posprzątać. Zadanie będzie o tyle trudniejsze gdyż zakład nie jest jeszcze zamknięty i mogą się w nim pojawić klienci.


Sprzątanie liści na dworze w ogrodzie

Ocena gry

Zbliża się już zima dlatego też bardzo dużo liści spada z drzew, właśnie je należy jak najszybciej sprzątnąć zanim spadnie śnieg, który je zasypie. Dlatego też w tym celu musimy się udać przed dom na dwór aby wykonać to zadanie. Używaj myszki do jego wykonania.


Sprzątanie lodówki - Cute Fridge

Ocena gry

Na pewno część z Was ma w kuchni duży bałagan który wynika z wielu rzeczy jakie tam się znajdują. Dlatego z pomocą przyszła Wam dziewczyna i pomoże w sprzątaniu. Jednak nie zrobi za Was wszystkiego do Waszego zadania będzie należało między innymi poustawianiu w lodówce i poukładaniu produktów jakie tam muszą się znaleźć. Pamiętaj, że masz ograniczone miejsce dlatego musisz je ułożyć w odpowiedni sposób aby wszystkie z nich się zmieściły.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Sprzątanie
 • Posprzątaj mieszkanie po imprezie

  Posprzątaj mieszkanie po imprezie

  Oglądana: 8331 ocena: 0.00

 • Mycie samochodów

  Mycie samochodów

  Oglądana: 7707 ocena: 0.00

 • Posprzątaj pokój hotelowy

  Posprzątaj pokój hotelowy

  Oglądana: 7677 ocena: 10.00

 • Pan Domu

  Pan Domu

  Oglądana: 6824 ocena: 10.00

 • Sprzątanie- gra dla dziewczyn

  Sprzątanie- gra dla dziewczyn

  Oglądana: 5061 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie