Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory darmowe gry online Sprzedawanie 31 gier

Gra produkcja lemoniady dla dzieci

Ocena gry

Od zera do milionera na produkcji lemoniady jak pokazuje ta gierka jest to jak najbardziej możliwe. Na początku gry mamy ograniczony budżet jaki musimy przeznaczyć na zakupy, będziemy tutaj mieli możliwość zakupu kubków, cytryny czy też kostek cukru i lodu do wyboru. Będą nam potrzebne te produkty do produkowania naszej lemoniady którą będziemy w budce sprzedawać. W każdej z plansz musisz zarobić określoną sumę pieniędzy.


Budka z kebabem

Ocena gry

Pracować będziemy w budce z kebabem, która znajduje się w specjalnie do tego przygotowanym samochodzie. Na początku gierki mamy obrazkową instrukcję z którą należy się zapoznać aby poznać zasady tej gry online. Gramy myszką.


Kwiaciarka

Ocena gry

Praca w kwiaciarni nie jest łatwa. Musisz wykonywać bukiety, które naprawdę spodobają się Twoim klientom. Realizuj ich zamówienia i daj z siebie wszystko. Musisz zdobyć jak najwięcej punktów, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy!


Praca w barku w kinie

Ocena gry

W kinowym barku przed seansem praca wre! Masz dużo klientów, musisz więc jak najszybciej realizować ich zamówienia. Przyrządzaj popcorn, soki, watę i inne przekąski, jakich tylko sobie gości zażyczą. Za każde odpowiednio zrealizowane zamówienie otrzymujesz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej, aby przejdź do kolejnych poziomów gry.Pancakes\'owy barek szybkiej obsługi

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem niewielkiego stoiska w parku. Sporządzasz w nim pancakesy i masz swoich wiernych klientów, którzy nie mogą się obyć bez codziennego posiłku u Ciebie. Nie zepsuj tego, realizuj życzenia klientów zgodnie z ich zamówieniem, nie strać swoich stałych bywalców, zyskaj nowych sympatyków. Zdobądź jak najwięcej punktów, aby przejść do następnego etapu gry.


Gra Prowadzenie Fast fooda: Zombie Burger

Ocena gry

Tym razem musisz serwować posiłki nikomu innemu jak samym... Zombie! Pracujesz w Zombie Burgerze i obsługujesz koszmarnych zombie. Realizuj ich zamówienia i postaraj się przy tym zarobić jak największą sumę pieniędzy. Pamiętaj, że musisz robić to szybko i sprawnie!


Praca w fabryce słodyczy

Ocena gry

W tej grze przeniesiesz się do fabryki słodyczy, gdzie będziesz jednym z pracowników. Musisz wykonywać ciastka zgodnie z projektami i zamówieniami klientów. Postaraj się wykonywać swoje zajęcie jak najlepiej!


Gra Belly piekarka

Ocena gry

Pomóz Belly odnaleźć się w nowej pracy. Jej zadaniem jest realizowanie zamówień gości. Musi specjalnie dla nich przygotowywać pyszne zamówienia. Każdego dnia musicie zarobić określoną ilość pieniędzy.


Otwarcie sklepu ze słodyczami

Ocena gry

Właśnie otworzyłaś sklep ze słodyczami. Musisz zadbać o to, aby Twoi klienci byli zadowoleni z wizyty w nim. Realizuj ich zamówienia, zadbaj o atmosferę w sklepie. Postaraj się zadowolić swoich gości tak, aby częściej chcieli do Ciebie wpadać!


Pracownica cukierni Cupcakes

Ocena gry

Sprzedawczyni w cukierni nie ma łatwej pracy. Jej klienci bywają niecierpliwi i niegrzeczni. postaraj się jak najbardziej sprawnie potrafisz obsługiwać gości swojej cukierni tak, aby nie wnosili zażaleń. Musisz zarobić jak najwięcej pieniędzy i zrealizować wszystkie zamówienia swoich klientów.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Sprzedawanie
 • Praca w fabryce słodyczy

  Praca w fabryce słodyczy

  Oglądana: 1944 ocena: 0.00

 • Budka z kebabem

  Budka z kebabem

  Oglądana: 1367 ocena: 1.00

 • Gra Barmanka robi drinki

  Gra Barmanka robi drinki

  Oglądana: 1334 ocena: 0.00

 • Pancakes\'owy barek szybkiej obsługi

  Pancakes\'owy barek szybkiej obsługi

  Oglądana: 1090 ocena: 0.00

 • Kwiaciarka

  Kwiaciarka

  Oglądana: 1089 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie