Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory darmowe gry online Sprzedawanie 35 gier

Praca w sklepie zoologicznym z rybkami

Ocena gry

Oryginalna nazwa to: Dream Aquarium czeka na nas hodowla rybek i ich sprzedaż. Jak zobaczycie mamy bardzo dużo różnego rodzaju akwarium, musimy o nie dbać jak najlepiej. Przychodzą do nas klienci, którym to będziemy musieli sprzedawać rybki jak i też pokarm dla nich.


Sprzedawanie butów w markecie

Ocena gry

Pracujemy w pewnym sklepie jako ekspedientka, która poleca naszym klientom różnego rodzaju buty. Obecnie mamy zimę w grze dlatego też głównie takie będzie sprzedawali. Gdy do sklepu wejdzie klienta musimy podejść do niej porozmawiać z nią jakiej pary butów potrzebuje i wybrać odpowiednie z póki sklepowej i następnie jej zapakować. Zarobione pieniądze odkładamy do kasy.


Sprzedawanie w aptece

Ocena gry

W tej grze wcielisz się rolę farmaceuty, który to będzie pracował w aptece na nocnej zmianie. Wtedy też bardzo dużo klientów przychodzi do niej. Mamy cztery półki na których znajdują się leki. Gdy tylko podejdzie do kasy klient podchodzimy do niego wtedy zobaczymy czego potrzebuje. Gdy już to wiemy udajemy się do szafki po dany lek i następnie do klienta. Posługujemy się w grze strzałkami.


Barbie hamburgery

Ocena gry

Ta gra to coś dla miłośników jedzenia. Będziemy wraz z Barbie przyrządzać hamburgery. Mamy wiele etapów do przejścia więc do dzieła!Gra produkcja lemoniady dla dzieci

Ocena gry

Od zera do milionera na produkcji lemoniady jak pokazuje ta gierka jest to jak najbardziej możliwe. Na początku gry mamy ograniczony budżet jaki musimy przeznaczyć na zakupy, będziemy tutaj mieli możliwość zakupu kubków, cytryny czy też kostek cukru i lodu do wyboru. Będą nam potrzebne te produkty do produkowania naszej lemoniady którą będziemy w budce sprzedawać. W każdej z plansz musisz zarobić określoną sumę pieniędzy.


Budka z kebabem

Ocena gry

Pracować będziemy w budce z kebabem, która znajduje się w specjalnie do tego przygotowanym samochodzie. Na początku gierki mamy obrazkową instrukcję z którą należy się zapoznać aby poznać zasady tej gry online. Gramy myszką.


Kwiaciarka

Ocena gry

Praca w kwiaciarni nie jest łatwa. Musisz wykonywać bukiety, które naprawdę spodobają się Twoim klientom. Realizuj ich zamówienia i daj z siebie wszystko. Musisz zdobyć jak najwięcej punktów, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy!


Praca w barku w kinie

Ocena gry

W kinowym barku przed seansem praca wre! Masz dużo klientów, musisz więc jak najszybciej realizować ich zamówienia. Przyrządzaj popcorn, soki, watę i inne przekąski, jakich tylko sobie gości zażyczą. Za każde odpowiednio zrealizowane zamówienie otrzymujesz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej, aby przejdź do kolejnych poziomów gry.


Pancakes\'owy barek szybkiej obsługi

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem niewielkiego stoiska w parku z jedzeniem. Sporządzasz w nim pancakesy i masz swoich wiernych klientów, którzy nie mogą się obyć bez codziennego posiłku u Ciebie. Nie zepsuj tego, realizuj życzenia klientów zgodnie z ich zamówieniem, nie strać swoich stałych bywalców, zyskaj nowych sympatyków. Zdobądź jak najwięcej punktów, aby przejść do następnego etapu gry.


Gra Prowadzenie Fast fooda: Zombie Burger

Ocena gry

Tym razem musisz serwować posiłki z fast foodów nikomu innemu jak samym... Zombie! Pracujesz w Zombie Burgerze i obsługujesz koszmarnych zombie. Realizuj ich zamówienia i postaraj się przy tym zarobić jak największą sumę pieniędzy. Pamiętaj, że musisz robić to szybko i sprawnie!


Praca w fabryce słodyczy

Ocena gry

W tej grze przeniesiesz się do fabryki słodyczy, gdzie będziesz jednym z pracowników. Musisz wykonywać ciastka zgodnie z projektami i zamówieniami klientów. Postaraj się wykonywać swoje zajęcie jak najlepiej!


Gra Belly piekarka

Ocena gry

Pomóz Belly odnaleźć się w nowej pracy. Jej zadaniem jest realizowanie zamówień gości. Musi specjalnie dla nich przygotowywać pyszne zamówienia. Każdego dnia musicie zarobić określoną ilość pieniędzy.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Sprzedawanie
 • Gra Barmanka robi drinki

  Gra Barmanka robi drinki

  Oglądana: 5905 ocena: 0.00

 • Praca w sklepie zoologicznym z rybkami

  Praca w sklepie zoologicznym z rybkami

  Oglądana: 5406 ocena: 0.00

 • Gra Robienie hamburgerów

  Gra Robienie hamburgerów

  Oglądana: 4011 ocena: 0.00

 • Gra Restauracja Szybkiej Obsługi McDonald\'s

  Gra Restauracja Szybkiej Obsługi McDonald\'s

  Oglądana: 3817 ocena: 0.00

 • Praca w fabryce słodyczy

  Praca w fabryce słodyczy

  Oglądana: 3600 ocena: 0.00

 • Właścicielka salonu sukien ślubnych

  Właścicielka salonu sukien ślubnych

  Oglądana: 3600 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie