Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Star Wars 9 gier

Latanie statkiem

Ocena gry

Jest to bardzo wciągająca gierka dla dzieci. Polega ona lataniu statkiem kosmicznym z jednego miejsca w drugie. Sterowanie jest za pomocą klawiatury.


Stacja kosmiczna

Ocena gry

Tym razem przeniesiemy się do stacji kosmicznej. Będziemy tam rozwiązywać zadania i pokonywać kosmitów. W tym celu pomoże nam myszka którą będziemy naciskać odpowiednie klawisze.


Star Wars Gwiezdne Wojny

Ocena gry

Całkiem fajne puzzle gdzie do wyboru będziemy mieli różne stopnie trudności w tej grze. Czym wybierzemy trudniejszy poziom tym więcej elementów będziemy tutaj mieli do poukładania. Układamy puzzle używając tutaj myszki.


Puzzle Star Wars

Ocena gry

Są to nietypowe jeżeli chodzi o kształty do układania puzzle jakie będziecie musieli tutaj ułożyć. Postaraj się zrobić to w jak najlepszym czasie. Wynik z układania takich puzzli ze star Wars możesz zapisać w komentarzach pod gierką.Start Wars

Ocena gry

Nasz kosmita już jest gotowy aby mieć możliwość walki z atakującymi nas niemal przez cały czas stworkami. Postaraj się pokonać ich wszystkich i stracić jak najmniej życia w takich pojedynkach. Graj strzałkami oraz Z i X.


Star Wars: ukryte liczby

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający scenę z filmu Gwiezdne Wojny. Twoim zadaniem jest odnalezienie na nim wszystkich liczb, które ukryły się w jego scenerii. Wytęż swój wzrok i odnajdź je wszystkie!


Star Wars: pojedynek na statku kosmicznym

Ocena gry

W tej grze czeka Cię niebezpieczna kosmiczna przygoda. Akcja przenosi Cię na statek kosmiczny, w którym będziesz musiał walczyć z wrogami za pomocą mieczu świetlnego. Uważaj, abyś nie atakował przyjaciól, gdyż w ten sposób otrzymasz punkty karne. Pokonaj wszystkich swoich wrogów!


Star Wars: kosmiczny pojedynek

Ocena gry

Przenieś się w magiczny świat Gwiezdnych Wojen z pojazdami kosmicznymi. Twoim zadaniem jest atakowanie obiektów powietrznych oraz naziemnych. Latasz swoim pojazdem, strzelasz myszką w przeciwnika, spacją zmieniasz typ pojazdu z latającego na naziemny. Powodzenia!


Gwiezdne Wojny gra online

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich miłośników Gwiezdnych Wojen! Musisz w nią zagrać! Kolejne instrukcje do plansz dostaniesz przed każdym etapem gry. Jeżeli lubisz taką konwencję, to nie możesz przejść obojętnie koło tej gry!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Star Wars
 • Latanie statkiem

  Latanie statkiem

  Oglądana: 3751 ocena: 0.00

 • Star Wars: ukryte liczby

  Star Wars: ukryte liczby

  Oglądana: 3597 ocena: 0.00

 • Star Wars: kosmiczny pojedynek

  Star Wars: kosmiczny pojedynek

  Oglądana: 2494 ocena: 0.00

 • Gwiezdne Wojny gra online

  Gwiezdne Wojny gra online

  Oglądana: 2479 ocena: 0.00

 • Star Wars: pojedynek na statku kosmicznym

  Star Wars: pojedynek na statku kosmicznym

  Oglądana: 2344 ocena: 0.00

 • Star Wars Gwiezdne Wojny

  Star Wars Gwiezdne Wojny

  Oglądana: 1786 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie