Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Statek Kosmiczny 11 gier

Strzelanie do kosmitów dla dzieci online

Ocena gry

Poruszamy się statkiem i strzelamy do kosmitów jak i też ich statków ufo, które co jakiś czas będą się pojawiać. Mamy super szybki statek powietrzny z działkiem z którego do nich strzelamy. Sterujemy w tym celu w lewo oraz w prawo z pomocą strzałek, z działa strzelamy natomiast Spacją.


Gra ze statkiem kosmicznym

Ocena gry

Prosta jednak niezwykle wciągająca gierka w której będziemy poruszać się przy użyciu strzałek w lewo oraz w prawo, strzelamy natomiast Spacją. Dokładania instrukcja dla Was znajduje siew tej gierce online.


Linear Assault

Ocena gry

Aby rozpocząć gierkę kliknij na Spację, potem już mamy możliwość latania tym małym statkiem. Mamy ciekawe działko z którego będziemy mogli non stop strzelać trzymając przycisk Spacji. Sterowanie w lewo i w prawo odbywa się strzałkami.


Turtle Flight

Ocena gry

Ciekawa gra której polska nazwa brzmi latający żółw. Będziemy nim latać używając strzałek, gdzie po drodze musimy na przykłada uzupełniać paliwo i uważać między innymi na takie przeszkody jak pająki, które mogą nas złapać.Starship Seven

Ocena gry

Zasiadamy za sterami małego statku kosmicznego, który jest jednak bardzo zwinnym pojazdem. Musimy wykonywać misje i lecieć do kul znajdujących się na planszy. Uważaj aby nie zahaczyć o ziemię gdyż możemy się rozbić. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Statakiem kosmicznym do celu

Ocena gry

Poruszamy się małym statkiem kosmicznym po labiryntach gdzie musimy dolecieć do zielonej platformy. Na początku mamy do wyboru jeden z trzech statków, po wyborze jednego z nich gramy strzałkami, nie możemy zahaczyć o ściany.


Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

Ocena gry

Bohaterowie twoich ulubionych kreskówek są w niebezpieczeństwie! Muszą zmierzyć się z wrogiem! Pomóz im w kosmicznym pościgu i odeprzyjcie wspólnie atak Marsjan! Sterowanie: myszka, spacja.


Poszukiwanie latającej maszyny UFO

Ocena gry

Ten kosmita jest bardzo roztrzepany. Zgubił swój statek kosmiczny! Musisz pomóc mu go odnaleźć. Przesuwaj kosmitę na obłokach, aby doszedł do celu.


Litery ukryte na statku kosmicznym

Ocena gry

Obrazek, który widzisz na ekranie przedstawia statek kosmiczny. Ukryły się na nim także rozmaite litery. Postaraj się odnaleźć te, które są wymagane w grze. Nie klikaj w literki, które nie są potrzebne, bo stracisz punkty.


Pilot statku kosmicznego

Ocena gry

Jesteś pilotem statku kosmicznego. twoim zadaniem jest pokonanie wrogów, którzy zaatakowali przestrzeń kosmiczną. Postaraj się zniszczyć wszystkich przeciwników!


Porządek na statku kosmicznym

Ocena gry

Po imprezach jest zawsze dużo sprzątania. Tym razem czeka Cię nietypowe sprzątanie. Musisz uporządkować statek kosmiczny po wielkiej imprezie. Zrób to jak najszybciej!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Statek Kosmiczny
 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2527 ocena: 0.00

 • Litery ukryte na statku kosmicznym

  Litery ukryte na statku kosmicznym

  Oglądana: 1568 ocena: 0.00

 • Strzelanie do kosmitów dla dzieci online

  Strzelanie do kosmitów dla dzieci online

  Oglądana: 1301 ocena: 0.00

 • Gra ze statkiem kosmicznym

  Gra ze statkiem kosmicznym

  Oglądana: 1139 ocena: 0.00

 • Turtle Flight

  Turtle Flight

  Oglądana: 1073 ocena: 0.00

 • Porządek na statku kosmicznym

  Porządek na statku kosmicznym

  Oglądana: 963 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie