Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Statki 91 gier

Pływanie żaglówką 3D

Ocena gry

Czeka na Was fantastyczny wyścig żaglówkami w roli głównej. Na początku w pierwszej planszy w pojedynku stają dwie żaglówki na przeciwko siebie. Tylko jedna z nich może wygrać. Postaraj się abyś to właśnie Ty był tym który wygra. Steruj żaglami i całym statkiem przy użyciu strzałek. Uważaj na trasie znajdujące się wiry jak i też inne przeszkody, która na pewno się pojawią w drodze po wygraną.


Pływanie łodzią podwodną po morzu

Ocena gry

Jeżeli graliście już w wiele różnego rodzaju gier to ta związana z pływaniem łodzią podwodną po morzu okażę się na prawdę perełką. To tutaj poczujesz się jak prawdziwy kapitan gdzie nie raz musisz podjąć decydujące decyzje gdyż w innym przypadku twoja jednostka przepadnie razem z marynarzami. Sterowanie to W,A,S,D oraz J i K. Mamy do wyboru trzy poziomy trudności. Uważaj na statki, które atakują Cie nie tylko z wody ale również z góry. Zrzucają na Ciebie przeróżne bomby. Nie daj się trafić torpedą nieprzyjaciela.


Pływanie kutrem po oceanie

Ocena gry

Musimy na początku wyjść z portu naszym dużym kutrem. Nie będzie to jednak łatwe gdyż bardzo dużo innych łódek jak zacumowanych w porcie jak i też bardzo blisko nas jest falochron obok którego musimy przepłynąć. Pamiętaj, że jeżeli uderzysz w inne pojazdy pływające lub brzeg kończysz grę i musisz misję wykonywać od początku, steruj strzałkami.


Pływanie jachtem po morzu

Ocena gry

Zostajemy kapitanem ekskluzywnego jachtu. Musimy bardzo dobrze parkować i cumować nasz jacht. W szczególności będzie to nie lada wyzwanie gdy będziemy wchodzić do portu, który jest dość mały. Wtedy musimy się nagimnastykować aby zacumować naszą jednostkę. Steruje specjalną kierownicą strzałkami. Hamujemy jednostkę używając spacji. Dzięki gierce poznasz kilkanaście różnych portów gdzie zacumujesz.Black Devilfish

Ocena gry

Fajna gra w której między innymi dowodzimy statkiem. Gramy:Myszka, Shift, Ctrl, 1,2,3 oraz Q. Przed rozpoczęciem rozgrywki zapoznaj się z jej instrukcją która jest w postaci obrazkowej. Przygodę czas zacząć.


Strzelanie z armaty do pirackich statków

Ocena gry

W bazie mamy armatę z bardzo dużym zasięgiem dzięki czemu możliwe jest zestrzelenie pirackich statków które zagrażają naszej wyspie. Wybierz dokładny kont nachylenie i kliknij przycisk Spacji aby wystrzelić kulę armatnią z działa. Celność liczy się tutaj najbardziej.


Bitwa na morzu

Ocena gry

Nie jedną bitwę stoczymy na morzu pełnym niespodzianek. Pamiętaj, że macie ograniczoną ilość kul armatnich z których strzelamy. Aby je zdobyć pokonaj statek i ukradnij je od niego. Możesz również zbierać rozbitków po drodze. Steruj strzałkami strzelaj myszką.


Nurkowanie łodzią podwodną na morzu

Ocena gry

Zostajemy kapitanem słynnej na cały świat łodzi podwodnej, która znana jest z wykonywania przeróżnych niebezpiecznych misji wojennych. Tym razem musimy dopłynąć do celu gdzie czasami będziemy nurkować aby omijać niebezpieczeństwa a czami wynurzać się. Zbieramy różne przedmioty po drodze. Sterowanie to myszka. Musisz przepłynąć określony dystans pokazany na pasku obok niego mamy pasek z życiem.


Ładowanie statku

Ocena gry

Wypływamy w morze jednak wcześniej musimy załadować nasz statek w przeróżne ładunki. Musimy je ułożyć w umiejętny sposób aby nie był przeciążony z jednej ze stron. Sterowanie to myszka. Czeka na Was do pokonania 20 plansz, całość załadunku nadzoruje stary kapitan.


Pływanie z Panfu dla dzieci

Ocena gry

Przenosimy się na jezioro gdzie będziemy pływać na łódce i zbierać przedmioty znajdujące się na wodzie. Uważamy na przeszkody takie jak beczki czy też ptaki, które będą chciały nas złapać. Przeskakujemy nad przeszkodami klikając przycisk myszki czym szybciej to robimy tym wyżej lecimy do góry.


Mini łódź podwodna

Ocena gry

Tutaj zadanie jest dość proste po prostu będziemy musieli przepłynąć jak najdłuższy odcinek. Czym dalej odpłyniemy tym więcej punktów uda nam się w tej grze uzyskać. Sterujemy oczywiście strzałkami, od czasu do czasu pojawią się różne przedmioty które możemy złapać. Dadzą dodatkowe punkty i inne bonusy.


Sterowanie łodzią podwodną

Ocena gry

Przekonaj się jak to jest sterować łodzią podwodną czy tak łatwo się nią manewruje obok skał i innych niebezpieczeństw jakie czekają na Ciebie na dnie oceanu. Poruszamy się strzałkami z dna morza kosztowności zbieramy Spacją.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Popularne gry

 • Statki
 • Gra w statki online

  Gra w statki online

  Oglądana: 5788 ocena: 0.00

 • Wybuduj Statek Piracki

  Wybuduj Statek Piracki

  Oglądana: 3982 ocena: 0.00

 • Ładowanie statku

  Ładowanie statku

  Oglądana: 3804 ocena: 0.00

 • Podróż Pirackim Statkiem

  Podróż Pirackim Statkiem

  Oglądana: 3175 ocena: 0.00

 • Gra statek podwodny

  Gra statek podwodny

  Oglądana: 2900 ocena: 0.00

 • Spływ kajakowy online

  Spływ kajakowy online

  Oglądana: 2007 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie