Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Samochodowe darmowe gry online Straż Pożarna 16 gier

Fire Truck Hidden Letters

Ocena gry

Bardzo fajna sceneria w której to na obrazku będziemy musieli poszukiwać różnego rodzaju literek ukrytych na tym obrazku wraz z samochodem. Literki są bardzo dobrze ukryte.


Ubieranka strażaka

Ocena gry

Jak zobaczycie w tym zawodzie mogą występować również dziewczyny strażaki. Ciekawe stroje czekają już na odważne osoby, przebieramy ubrania klikając myszką na ikonki.


Fire Truck Racer 3D

Ocena gry

Mamy do wyboru dwa tryby gry pierwszy z nich to tryb kariery a drugi to natomiast wolne wyścigi. Wybór pozostawiamy Wam. Gdy już przejdziemy ten tryb wybieramy jedne z 3 stopni trudności. Steruj strzałkami pojazdem.


Fite Truck 2

Ocena gry

Jest to już kultowa 2 część tej wspaniałej gierki w której wcielamy się w rolę osoby gaszącej pożary. Na początku zostajemy kierowcą tego auta i musimy dojechać do miejsca gdzie się palą budynki. Następnie bierzemy się za ich gaszenie. Strzałki i Spacja - potrzebujemyStraż pożarna parkowanie

Ocena gry

Parking w tej grze na Ciebie już czeka. Musimy w określonym miejscu zaparkować nasz pojazd. Będą to przeróżne miejscówki gdzie właśnie jest pożar i musimy podjechać aby go ugasić. ZA każdą z akcji jeżeli tylko nam się uda otrzymujemy określone gratyfikacje pieniężne, które to w sklepie ( shop ikona w grze ) możemy kupić różnego rodzaju dodatku. Sterowanie odbywa się strzałkami. Kilka plansz jest przed Tobą do pokonania.


Sraż pożarna na lotnisku i w mieście

Ocena gry

Kolejny symulator ze strażą pożarną w roli głównej gdzie będziemy zajmować się gaszeniem pożarów na lotnisku jak i też brać udział w akcjach w mieście. Na początku zajmujemy się kierowaniem pojazdu i udać się we wskazane miejsce pokazane na mapie. Sami wybieramy kolory naszego samochodu. Na mapie mamy wskazane miejsce gdzie musimy dojechać w którym to toczy się właśnie pożar. Postaraj się dojechać na miejsce jak najszybciej.


Kierowca straży pożarnej dla dzieci

Ocena gry

Zasiadamy za kierownicą nietypowego wozu straży pożarnej. Przeznaczony został na trudne tereny, które będzie musiał pokonywać. Doskonale sprawdza się podczas pokonywania różnego rodzaju barykad i przeszkód jakie spotka na swojej drodze a nie ma możliwości ich ominąć i musi przejechać do po nich aby dotrzeć do celu gdzie czeka na niego gaszenie pożaru. Kilka plansz przed Tobą, na początku kierując strażą pożarną musisz dojechać do wskazanego miejsca a gdy już tam będziesz weź się za gaszenie budynku. Jeździmy pojazdem z użyciem strzałek, spacją natomiast lejemy wodę w celu gaszenia płomieni.


Gra samochód strażacki

Ocena gry

Mamy swoją brygadę strażacką którą musimy sterować. Do nasz także należy zadanie jeżeli chodzi o prowadzenie tego samochodu strażackiego. Musimy dojechać we wskazane miejsce oznaczone na mapie gdzie pali się pożar i musimy go ugasić.


Gra wóz strażacki dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra dla najmłodszych na grajnik jaka dotyczy tego wozu strażackiego. Gierka skierowana dla chłopców i dzieci. Na samym początku w grze musimy dojechać do pożaru, nie raz będziemy musieli pokonać wiele przeszkód. Gdy już dojedziemy gasimy pożar. Używaj strzałek oraz Spacji.


Mały strażak

Ocena gry

Jest to dość prosta gierka symulator związana ze strażakiem w której to będziemy gasili pożar. Co jakiś czas atakują nas płomienie które przy pomocy sikawki będziemy gasić. Poruszaj się do góry i na dół strzałkami, gaś pożar Spacją.


Gra straż pożarna dla dzieci

Ocena gry

W tej grze na komputer online zostaniemy małym dzielnym strażakiem którego zadaniem będzie gaszenie pożarów jakie wybuchają w mieście. Oprócz gaszenie pożaru zbieramy monety, które dają nam dodatkowe wynagrodzenie. Możemy je przeznaczyć na ulepszenie naszej postaci. Sterujemy W,A,S,D, gasimy pożary myszką.


Gaszenie pożaru

Ocena gry

W grze po polsku wcielasz się w postać nieustraszonego strazaka. Musisz ugasić płonące budynki. Pokaż, że nadajesz się do tej pracy!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Straż Pożarna
 • Fire Truck Hidden Letters

  Fire Truck Hidden Letters

  Oglądana: 9615 ocena: 0.00

 • Gra straż pożarna dla dzieci

  Gra straż pożarna dla dzieci

  Oglądana: 8029 ocena: 0.00

 • Misja Ambulans

  Misja Ambulans

  Oglądana: 6643 ocena: 0.00

 • Gaszenie pożaru

  Gaszenie pożaru

  Oglądana: 6534 ocena: 0.00

 • Gra samochód strażacki

  Gra samochód strażacki

  Oglądana: 6533 ocena: 0.00

 • Fire Truck Racer 3D

  Fire Truck Racer 3D

  Oglądana: 5666 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie