Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Straż Pożarna 9 gier

Gra samochód strażacki

Ocena gry

Mamy swoją brygadę strażacką którą musimy sterować. Do nasz także należy zadanie jeżeli chodzi o prowadzenie tego samochodu strażackiego. Musimy dojechać we wskazane miejsce oznaczone na mapie gdzie pali się pożar i musimy go ugasić.


Gra wóz strażacki dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra na grajnik jaka dotyczy tego wozu strażackiego. Gierka skierowana dla chłopców i dzieci. Na samym początku w grze musimy dojechać do pożaru, nie raz będziemy musieli pokonać wiele przeszkód. Gdy już dojedziemy gasimy pożar. Używaj strzałek oraz Spacji.


Mały strażak

Ocena gry

Jest to dość prosta gierka związana ze strażakiem w której to będziemy gasili pożar. Co jakiś czas atakują nas płomienie które przy pomocy sikawki będziemy gasić. Poruszaj się do góry i na dół strzałkami, gaś pożar Spacją.


Gra straż pożarna dla dzieci

Ocena gry

W tej grze zostaniemy małym dzielnym strażakiem którego zadaniem będzie gaszenie pożarów jakie wybuchają w mieście. Oprócz gaszenie pożaru zbieramy monety, które dają nam dodatkowe wynagrodzenie. Możemy je przeznaczyć na ulepszenie naszej postaci. Sterujemy W,A,S,D, gasimy pożary myszką.Gaszenie pożaru

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać nieustraszonego strazaka. Musisz ugasić płonące budynki. Pokaż, że nadajesz się do tej pracy!


Akcja pożarnicza

Ocena gry

Przed Tobą ważne zadanie! musisz ugasić niebezpieczny pożar! Aby to zrobić musisz najpierw napełnić zbiornik z wodą w wozie strażackim, klikając na specjalną dźwignię. Następnie pokonaj trasę do pożaru i ocal miasto. Sterowanie W,A,S,D, gasimy pożar myszką.


Wóz strażacki online

Ocena gry

Tym razem wcielisz się w postać odważnego strażaka kierującego wozem strażackim. Postaraj się dotrzeć do celu, aby móc zgasić pożar. Przed Tobą wielka odpowiedzialność. Pokaż, że jesteś nieustraszony i potrafisz się z tym zmierzyć! Sterowanie: strzałki, gaszenie spacja.


Straż Pożarna

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w postać strażaka. Udowodnij, że jesteś prawdziwym profesjonalistą i zgaś płonące miasto!


Misja Ambulans

Ocena gry

W tej grze spotkacie się z niecodziennym ambulansem na terenowych kołach. Waszym zadaniem jest pokonanie ciężkiej trasy w jak najkrótszym czasie. Pokaż, czy jesteś w stanie zrobić to perfekcyjnie? Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Straż Pożarna
 • Gra straż pożarna dla dzieci

  Gra straż pożarna dla dzieci

  Oglądana: 4833 ocena: 0.00

 • Gra samochód strażacki

  Gra samochód strażacki

  Oglądana: 4682 ocena: 0.00

 • Gra wóz strażacki dla dzieci

  Gra wóz strażacki dla dzieci

  Oglądana: 4164 ocena: 10.00

 • Misja Ambulans

  Misja Ambulans

  Oglądana: 4006 ocena: 0.00

 • Gaszenie pożaru

  Gaszenie pożaru

  Oglądana: 3748 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie