Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Strażackie 12 gier

Wóz strażacki

Ocena gry

Poznaj Finley wóz strażacki w grze. Naciśnij play i ciesz się ze wspaniałej zabawy. Będziesz mył, czyścił i wiele innych czynności na wozie strażackim. Musisz sprawić by się lśnił.


Gra wozy strażackie Lego

Ocena gry

Bardzo fajna gierka lego w której zabawimy się w strażaków. Do naszej dyspozycji będą wozy strażackie zbudowane z klocków Lego jak i też sami strażacy. Będziemy wskazywać im drogę myszką aby dojechali do miejsca gdzie wybuchł pożar i który będą musieli ugasić. Kilkanaście plansz czeka dla Ciebie. Polecamy gierkę online dla chłopców i dzieci jest oczywiście darmowa.


Gra ze strażakiem Samem

Ocena gry

Samochód strażacki i Strażak Sam już są gotowi do akcji gaśniczej. Na początku podjeżdżamy pod zbiornik aby zabrać wodę do gaszenia pożaru potem udajemy się na miejsce pożaru. Gdy już tam dotrzemy myszką gasimy ten pożar. Musisz mieć określoną ilość wody aby Ci straciło do zgaszenia płomieni.


Kolorowanka strażak

Ocena gry

Prosta kolorowanka dla dzieci gdzie widzimy na obrazku strażaka jakiego możesz pomalować myszką wybierając kolory obok obrazka lub drukować obrazek klikają na ikonę drukarki i wtedy możemy malować na kartce strażaka czym tylko chcemy.Fire Hero

Ocena gry

Ten strażak będzie bohaterem musicie mu jednak trochę pomóc w jego pracy aby było to możliwe. Udajemy się na akcję do sklepu, który się zapalił. Musimy uratować znajdujące się w nim osoby jak i też ugasić pożar jaki w nim panuje. Z - wzywamy pomoc, X - skaczemy 1-5 używamy przedmiotów.


Gra strażak dla dzieci

Ocena gry

Fajna i prosta dla dzieci ze strażakiem w szczególności dla tych najmłodszych graczy naszej strony grajnik. Poruszamy się w lewo oraz w prawo przy pomocy strzałki do góry oraz na dół. Musimy gasić płomyki używając w tym celu Spacji.


Gra strażacka dla dzieci

Ocena gry

Fajna gra strażacka dla dzieci w wersji online, oczywiście jest darmowa. Będziemy małym strażakiem gasić pożary jakie wybuchają w różnego rodzaju budynkach. Możesz za zarobione pieniądze dokupić nowe możliwości dla naszej postaci.


Strażacka akcja ratunkowa

Ocena gry

Zobacz jak to jest być w ekipie strażackiej. Kieruj samochodem, manewruj, a następnie postaraj się ugasić pożar tak, aby miasto było znów bezpieczne!


Strażacka gra online

Ocena gry

Strażak, to bardzo odpowiedzialny zawód. Spróbuj, czy odnalazłbyś się w tej roli. Sprawdź swoich sił, postaraj się ugasić cały pożar.


Strażak Sam

Ocena gry

W tej grze możesz zobaczyć jak to jest być strażakiem. Twoim zadaniem jest ugaszenie pożaru, to Ty wybierasz moc strzału wody jak i też jego kąt. Przed Tobą wiele plansz. Postaraj się przejść przez jak najwięcej etapów gry.


Wóz strażacki

Ocena gry

Jako dowódca straży pożarnej masz bardzo odpowiedzialne zadanie. Musisz kierować samochodem tak, aby dojechał na czas do pożaru i zdążył go ugasić nim stanie się jakies niebezpieczeństwo. Zanim wyruszysz musisz napełnić samochód wodą, następnie nim sterujesz: W,A,S,D i myszką gasimy pożar.


Zgaś pożar

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę nieustraszonego strażaka. Musisz ugasić pożar, który może rozprzestrzenić się na całe miasto. Jesteś gotowy stawić czoło niebezpiecznemu ogniu?


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Strażackie
 • Gra wozy strażackie Lego

  Gra wozy strażackie Lego

  Oglądana: 50825 ocena: 8.50

 • Gra ze strażakiem Samem

  Gra ze strażakiem Samem

  Oglądana: 22801 ocena: 10.00

 • Strażak Sam

  Strażak Sam

  Oglądana: 16961 ocena: 0.00

 • Wóz strażacki

  Wóz strażacki

  Oglądana: 11322 ocena: 0.00

 • Strażacka akcja ratunkowa

  Strażacka akcja ratunkowa

  Oglądana: 10942 ocena: 0.00

 • Strażacka gra online

  Strażacka gra online

  Oglądana: 7365 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie