Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Strzelanie z łuku 24 gier

Archery Challenge

Ocena gry

Bardzo fajna realna gra jaka jest dostępna dla Was na grajnik.pl. To właśnie w niej wraz z naszym rycerzem w pierwszych planszach będziemy ćwiczyli celność. Posługujemy się tutaj myszką.


Sherwood Shooter 2

Ocena gry

Czekamy aż gra nam się załaduje następnie klikamy na ikonę start game która nam się pojawi. Następnie na play i czeka już na nas zombie który ma jabłko. To właśnie będzie główny cel w tej gierce.


Ben 10 Super Archer

Ocena gry

Zobacz jak razem z postacią Ben 10 idzie Ci z celnością do jabłka, które znajduje się na głowie człowieka. Aby zagrać klikamy na next a następnie na play. Uważaj aby nie trafić w rycerza stojącego pod drzewem. Gramy przy użyciu myszki.


Strzelanie z łuku do zombie przeciwników

Ocena gry

Gra gdzie bronimy naszej twierdzy jaką jest nas zamek. Będzie on jednak cały czas atakowany przez wrogich przeciwników jakimi są Zombie. Postaraj się odeprzeć ten atak przez jak najdłuższą ilość czasu. Może Ci się uda przejść wszystkie plansze i dojść do końca gierki. Gdy pokonamy w każdej z plansz wszystkich przeciwników jacy na nas czekają możemy z zarobione pieniądze kupić różnego rodzaju dodatki. Strzelając do nich z łuku, zyskujemy lepsze zdolności dzięki czemu np nasza postać będzie szybciej wypuszczać strzały. Sterowanie to strzałki oraz 1,2,3,4,5,6 do zmiany ataku. Więcej informacji czeka na Was już w samej gierce online, polecamy ją zarówno dla chłopców jak i też dla dziewczyn w każdym wieku.Strzelanie do bąbelków

Ocena gry

Kolejna z tej serii gierka gdzie czekają na nas bąbelki do których z łuku i małpką będziemy strzelać. Mamy specjalne lotnik, które wystrzeliwujemy. Kilkanaście różnych plansz czeka już na Ciebie. Mamy określoną liczbę lotek i to właśnie nimi musimy strącić określoną liczbę baloników w grze.


Zły ptak, strzelanka

Ocena gry

Jest to gra, która polega na strzelaniu z procy do ptaków. Za celny strzał dostajesz punkty, które pozwolą Ci przejść do kolejnego poziomu. Postaraj się przejść jak najwięcej etapów etapów.


Strzelanie z łuku

Ocena gry

Marzyłeś o tym aby strzelać z łuku, w tej grze możesz to zrobić. Zobacz jaka to świetna zabawa. Kieruj myszką by trafić w tarczę, za każdy trafiony strzał otrzymasz punkty.


Strzelec

Ocena gry

Jest to gra która polega na strzelaniu do człowieka, ludzi gangsterów z ukrycia. Postaraj się wykonać wszystkie misje. Aby tego dokonać postępuj zgodzie z instrukcją


Perfekcyjny łucznik

Ocena gry

Wcielamy się w rolę łuczniczki która ćwiczy strzelanie w tarczę. Postaraj się trafiać perfekcyjnie jak się da to w sam środek, zobacz jak daleko uda Ci się zajść i czy wygrasz turniej łucznicy jak to kiedyś zrobił Robin.


Przygoda z Robin Hoodem

Ocena gry

Nasza postać wybiera się na wierzę zamkową z której to będzie strzelał do atakujących ludzi wrogów. Z łuku strzelamy do nich tak aby pokonać ich wszystkich. Siłą strzałów oraz zasięgiem sterujemy myszką. Kilkanaście różnych plansz czeka już na Was.


Robin Hood strzelanie z łuku

Ocena gry

Wybieramy się do lasu gdzie czeka już na nas przygotowana strzelnica w której będziemy wraz z naszym bohaterem ćwiczyć strzela ie z łuku do tarczy. Opanuj to do perfekcji i wygraj jeden z wielu turniejów.


Strzelanie z łuku do potworów

Ocena gry

Nasz łucznik tym razem w stroju nurka schodzi pod wodę aby tam walczyć z potworami. Mamy specjalny łuk z którego to będziemy przy pomocy myszki strzelać do potworów. Postaraj się zlikwidować je wszystkie. Klikamy na skip intro aby móc pominąć w gierce prezentację. Następnie na ikonę play. Jest to o tyle trudne strzelanie gdyż znajdujemy się na dnie oceanu w stroju specjalnie do tego przygotowanego nurka.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Strzelanie z łuku
 • Strzelanie z łuku do jabłka na głowie

  Strzelanie z łuku do jabłka na głowie

  Oglądana: 4191 ocena: 0.00

 • Robin Hood strzelanie z łuku

  Robin Hood strzelanie z łuku

  Oglądana: 3993 ocena: 10.00

 • Łucznicze Mistrzostwa Świata

  Łucznicze Mistrzostwa Świata

  Oglądana: 2536 ocena: 0.00

 • Sherwood Shooter 2

  Sherwood Shooter 2

  Oglądana: 2361 ocena: 0.00

 • Strzelanie z Łuku do ludzi

  Strzelanie z Łuku do ludzi

  Oglądana: 2091 ocena: 0.00

 • Gra Bowman online

  Gra Bowman online

  Oglądana: 1985 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie