Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Strzelanki 228 gier

Pogromca obcych

Ocena gry

Twoja planeta została zaatakowana przez niebezpiecznych kosmitów. Czy podejmiesz się wyzwania pokonania przeciwnika? Zestrzel wszystkich wrogów, którzy staną na Twojej drodze!


Łowczyni obcych

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Lisy Meng, znakomitej pogromczyni Obcych. Niebezpieczni kosmici zaatakowali statek towarowy. Musisz stanąć oko w oko z niebezpiecznymi alienami. Zestrzel ich wszystkich, nie pozwól, aby ich atak objął wiekszy zasięg!


Gra Gangsterskie miasto

Ocena gry

To miasto zajęła mafia. Teraz wszyscy jego mieszkańcy żyją w strachu. Ty jesteś jednym z najmłodszych członków mafii. Nadszedł czas, abyś mógł się wykazać tak, aby wszyscy zobaczyli, że już niedługo możesz stać się najlepszym gangsterem! Gotowy podjąć się tego wyzwania? Sterowanie za pomocą strzałek oraz myszki.


Gra Gangster

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać początkującego gangstera. Przemieszczasz się po mieście, pokonując wrogów, zdobywając punkty. Pokaż, że możesz zostać najlepszym gangsterem w mieście!Wojna gangów

Ocena gry

W grze czekają CIę naprawdę niebezpieczne zawroty akcji. Jesteś członkiem mafii, która od lat toczy walkę z innym gangiem. Postaraj się zakończyć te pojedynki raz na zawsze, aby pokazać, kto rządzi tym terytorium! Sterowanie: myszka, spacja, klawisze 1-4


Styl gangstera

Ocena gry

Zastanawiałeś się kiedyś, czy potrafiłbyś ubrać prawdziwego gangstera? Myślisz, że to takie proste? Postaraj się wystylizować tego członka mafii na prawdziwego gangstera, tak aby budził podziw i respekt na dzielni!


Gunrox- Wojna gangów

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać szefa gangu. Twoja grupa przestępcza musi być najlepsza! Nie pozwól, aby konkurencyjny gang zajął twoje terytorium! Zrób z nimi porządek! Sterowanie: myszka


Strzelanina przed pokazem mody

Ocena gry

To nietypowa strzelanka, której bohaterką jest modelka. Może wystąpić w pokazie mody jedynie jeśli pokona wszystkich swoich wrogów. Dopiero, gdy zastrzeli wszystkich przeciwników, będzie mogła wybrać ubranie na wieczorny pokaz. Pomożesz jej w tym? Sterowanie: myszka, spacja.


Walka z Zombie

Ocena gry

To prawdziwa walka między Tobą a zombie! Te potwory zaatakowały Twoje miasto. Musisz ich pokonać, aby znów w mieście zapanował spokój i porządek. Sterowanie: myszka, klawisze 1-3.


Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

Ocena gry

Szykujesz się do prawdziwej strzelaniny. Zanim to nastąpi musisz przećwiczyć celność strzałów. Za pomocą myszki wyceluj w przeciwników, a następnie strzelaj w odpowiednie miejsca, tak aby zdobyć jak najwięcej punktów. Magazynek ładujesz za pomocą spacji.


Walka z terrorem

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pokonanie wrogów terrorystów. Musisz wycelować i strzelać w nich, zanim oni zniszczą Ciebie! Sterowanie za pomocą myszki.


Gangsterskie życie

Ocena gry

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda gangsterskie życie? W grze masz szansę stać się na chwilę członkiem gangu. Gotowy? Sterowanie: strzałki, spacja, klawisz 2, N. Powodzenia!


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5093 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4228 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3840 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3189 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2483 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2213 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie