Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki 228 gier

Wojna gangów

Ocena gry

Jesteś szefem swojego gangu. Nie pozwól, aby konkurujący z Tobą gang przejął Twoje terytorium. To prawdziwa walka gangów, w której na szali stoi Twoje życie. Pokonaj wroga! Sterowanie: klawisze W,A,S,D, myszka


Walka o tytuł króla wśród walczących

Ocena gry

Czeka Cię prawdziwie niebezpieczna walka. Wypracuj swoją metodę gry i pokonaj przeciwnika. Jesteś gotów, aby stawić czoła temu zadaniu? możliwa walka z drugim graczem.


Szalony Strzelec

Ocena gry

Ta gra to znakomita strzelanka, która z pewnością zadowoli niejednego miłośnika tego typu gier. Twoim zadaniem jest wystrzelenie wszystkich przeciwników. Do tego dynamiczna akcja, musisz więc wykazać się refleksem! Sterowanie: myszka, spacja.


Wystrzel przeciwników

Ocena gry

Gra polega na pokonaniu wroga. Poruszając się po planszach musisz strzelać w przeciwnika. Nie zapominaj o załadowaniu magazynka, robisz to za pomocą klawisza spacji. Celujesz i strzelasz myszką. Powodzenia!Strzelec Hanabi

Ocena gry

Musisz oczyścić planszę z niepotrzebnych przedmiotów. Wysadź je w powietrze, strzelając w nie za pomocą klawisza spacji. Poruszasz się po planszy za pomocą strzałek. Uważaj, bo one również mogą wycelować w Ciebie i pozbawić Cię życia!


Strzelanie do butelek

Ocena gry

W grze możesz sprawdzić jak trafny masz cel. Strzelaj do latających butelek, zdobywaj punkty. Magazynek ładujesz za pomocą spacji, strzelasz myszką.


Uliczna strzelanina

Ocena gry

Weź udział w ulicznej strzelaninie! Pokonaj gang, który terroryzuje twoją ulicę. Uważaj na niewinnych ludzi! Sterowanie: myszka.


Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

Ocena gry

Bohaterowie twoich ulubionych kreskówek są w niebezpieczeństwie! Muszą zmierzyć się z wrogiem! Pomóz im w kosmicznym pościgu i odeprzyjcie wspólnie atak Marsjan! Sterowanie: myszka, spacja.


Gra Drakojan Skies 1

Ocena gry

Pierwsza część gry z serii Drakojan Skies. twoim zadaniem jest wykonanie misji, która polega na pokonaniu wroga. Jesteś pilotem statku kosmicznego i musisz zestrzelić przeciwnika. Sterowanie: strzałki, klawisz C.


Gra Drakojan Skies 3

Ocena gry

Przenieś się w kosmiczny świat i wykonaj kolejne misje! W grze musisz sterować statkiem kosmicznym unikając przy tym ataku wroga. To Ty musisz zniszczyć przeciwnika chroniąc przy tym siebie i swoją planetę! Sterowanie: strzałki, klawisze C, X.


Obrona miasta przed atakiem wrogów

Ocena gry

Na Dzikim Zachodzie aż roi się od niebezpiecznych typków. Tym razem Twoje miasto jest w niebezpieczeństwie. Jesteś stróżem prawa i musisz go obronić przed najazdem wrogów!


Pojedynek na Dzikim Zachodzie

Ocena gry

Tym razem przenosisz się w świat Dzikiego Zachodu. Jesteś kowbojem, którego czekają liczne pojedynki z innymi nieustraszonymi mieszkańcami Dzikiego Zachodu. Pokonaj każdego przeciwnika! Sterowanie: myszka.


« poprzednia 1 210 11 12 13 14 15 16 17 18 19 następna »

Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5177 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4263 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3885 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3247 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2524 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2255 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie