Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Świnki 11 gier

Świnka Piggy

Ocena gry

Na początku gry możesz wybrać świnkę którą będziesz się opiekować. Za pomocą myszki możesz m.in posprzątać jej pokój i pomóc jej się umyć. Zrób to starannie żeby świnka była zadowolona.


Gra opieka nad świnką

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się i opiekowali naszą małą świnką. Jak to ze świnkami bywa, czasami lubią się bawić i często po tej zabawie się brudzą. Jednym z zadań będzie właśnie mycie naszej świnki. Gra jest bardzo fajna, zachęcamy do zabawy wszystkich graczy.


Ubieranka ze świnką

Ocena gry

Jest to znana świnka z bajki o Kubusiu Puchatku. Postaraj się ubrać i przebrać ją w jakieś stroje ponieważ kubuś organizuje bal przebierańców na którym wszystkie z nich chcą wyglądać jak najlepiej.


Świnki na polu

Ocena gry

Świnki będą pasły się spokojnie na polu jednak gdy dorosły każda z nich chciała mieć jak największe terytorium. Dlatego regularnie walczą o skrawek ziemi dla siebie. Wypchnij z pola inne świnki strzałkami i spacją.Świnka skarbonka

Ocena gry

Będziemy się po domku poruszać naszą małą świnką skarbonką i zbierać spotkane na naszej drodze monety, pieniądze i inne kosztowności. Poruszamy się strzałkami i nimi też gramy. Zobacz jak dużą ilość kosztowności uda Ci się nazbierać.


Świnka zdobywa magiczny eliksir

Ocena gry

Celem tej świnki jest dostanie się do magicznego eliksiru. Na szczęście świnka umie latać, więc będzie jej łatwiej wykonać to zadanie. Klikaj na mikstury w lewym górnym roku i przenoś elementy, które mają ten sam kolor. Sterujesz za pomocą myszy.


Latająca Świnka

Ocena gry

Wraz ze świnką udaj się w podniebna podróż. Waszym zadaniem będzie zdobycie jak największej ilości skarbów, które ukryte są w podniebnych przestworzach. Sterujesz za pomocą strzałek i spacji.


Stylizacja Puchatka i przyjaciół na Halloween

Ocena gry

Pomóż Przyjaciołom ze Stumilowego Lasu znaleźć strój na Halloween. Postaraj się, aby bohaterowie bajki wyglądali najlepiej!


Pojedynek Świnek

Ocena gry

Przed Wami wielka Wojna Świnek. Musisz poruszać się bohaterem gry po polu, rzucać bomby i pokonać wroga! Twoim zadaniem jest pokonanie przeciwnika, wysadzenie jak największej ilości wrogich świnek, postaraj się zniszczyć ich tak dużo, jak to tylko możliwe!


Gra Złap świnie

Ocena gry

Jesteś rolnikiem, który musi zestrzelić jak największą ilość świń, a następnie zrobić z nich jak najwięcej kanapek z bekonem. Sprawdź, czy potrafisz sprostać temu wyzwaniu!


Przygoda Latającej Świnki Skarbonki

Ocena gry

Jako latająca świnka skarbonka musisz zebrać wszystkie numery w odpowiedniej kolejności. Po drodze staraj się unikaj bomb i innych niebezpieczeństw. Sterujesz za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Świnki
 • Gra Złap świnie

  Gra Złap świnie

  Oglądana: 6126 ocena: 0.00

 • Gra opieka nad świnką

  Gra opieka nad świnką

  Oglądana: 6050 ocena: 10.00

 • Świnka skarbonka

  Świnka skarbonka

  Oglądana: 1556 ocena: 0.00

 • Świnka Piggy

  Świnka Piggy

  Oglądana: 1506 ocena: 0.00

 • Świnki na polu

  Świnki na polu

  Oglądana: 1230 ocena: 0.00

 • Świnka zdobywa magiczny eliksir

  Świnka zdobywa magiczny eliksir

  Oglądana: 1202 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie