Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory 193 gier

Gra Sprzedawca w Smoothie Shop

Ocena gry

Smoothie Shop, to sklep spożywczy pełen kolorowych koktajlów. Jako sprzedawca w tym miejscu musisz realizować zamówienia klientów zgodnie z ich życzeniami. Postaraj się robić to sprawnie i szybko.


Gra Sprzedawca lodów

Ocena gry

Tym razem wcielisz się w postać sprzedawcy lodów. Twoim zadaniem jest obsługiwanie klientów realizując zamówienia zgodnie z ich życzeniem.


Gra Sprzedawca w Royal Butik

Ocena gry

Dostałaś pracę w sklep Royal Butiku z ubraniami. postaraj się służyć klientom miłą radą i pomocą. Pokaż, że doskonale nadajesz się do tej roli!


Gra Grill Bar Romi\'ego

Ocena gry

Wcielasz się w postać Romi\'ego, który założył nowy grill Bar. Realizuj zamówienia swoich klientów i zdobądź jak najwięcej pieniędzy!Gra Kwiaciarnia online

Ocena gry

W grze musisz zarobić taką kwotę pieniędzy, jaka jest podana na początku każdego etapu. Realizuj kwiatowe zamówienia swoich klientów i zdobywaj pieniądze!


Gra Restauracja w Bambusowym Gaju

Ocena gry

Panda Tony otworzył restaurację w bambusowym gaju. Ty jako jego przyajciel musisz pomóc mu ją prowadzić, żeby rozkręcić ten biznes. Postaraj się obsługiwać jak najwięcej i jak najszybciej swoich gości. Musicie zarobić jak najwięcej pieniędzy!


Gra Burger Restaurant 2

Ocena gry

Jesteś pracownicą Burger Restaurant. Twoim zadaniem jest obsługiwanie gości w jak najszybszym tempie. Po zrealizowaniu zamowienia nie zapomnij odebrać od klientów pieniędzy. Za zarobioną kwotę będziesz mogła ulepszać swoją restaurację na kolejnych poziomach gry.


Gra Gotowanie w restauracji

Ocena gry

Dostałeś pracę jako kucharz w restauracji. Postaraj się pokazać od jak najlepszej strony. Realizuj zamówienia, które dostarcza ci kelner i przyrządzaj przepyszne posiłki dla swoich gości.


Gra Indyk ucieka z kuchni

Ocena gry

Indyk nie chce stracić życia. Jeżeli nie pomożesz mu uciec z kuchni zostanie ugotowany! Pomóż mu odnaleźć drogę ucieczki! W grze znajdziesz dodatkowe instrukcje.


Gra Restauracja u Rossie

Ocena gry

Rossie otworzyła nową restaurację. Chciałaby zyskac jak najwięcej klientów i jak najlepszą opinię w mieście. Pomóz jej obsługiwać swoich klientów tak, aby byli zadowoleni z wizyty i chcieli wracać tu częściej.


Gra Cukiernia online

Ocena gry

W grze prowadzisz jedną z najlepszych cukierni. Postaraj się nie stracić tej opinii i spełniaj zamówienia wszystkich klientów najlepiej i najszybciej jak tylko potrafisz!


Sklep Gra dla dziewczyn

Ocena gry

Właśnie otrzymałeś nową pracę w sklepie. Pokaż się od jak najlepszej strony. Postaraj się obsługiwać klientów i podawać im zakupy zgodne z zamówieniem.


Popularne gry

 • Symulatory
 • Gra Symulator Koparki

  Gra Symulator Koparki

  Oglądana: 15346 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 11375 ocena: 0.00

 • Gra symulator prawa jazdy online

  Gra symulator prawa jazdy online

  Oglądana: 9045 ocena: 0.00

 • Farma

  Farma

  Oglądana: 3388 ocena: 0.00

 • Gra symylator farmy

  Gra symylator farmy

  Oglądana: 2265 ocena: 10.00

 • Przygody bohatera Hina

  Przygody bohatera Hina

  Oglądana: 1460 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie