Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Szczeniaki 11 gier

Clean my dog

Ocena gry

Będziemy czyścili naszego małego psiaka. W tym celu wybierzemy się do łazienki gdzie musimy odszukać niezbędne produkty jakie przydadzą nam się podczas kąpieli. Gdy już je będziemy mieli możemy przystąpić do samej czynności.


Droga dla szczeniaka

Ocena gry

Nasz piesek Reksio w tej gierce jest głodny, chce zebrać jak najwięcej kości i na końcu zjeść jeszcze jedzenie znajdujące się w misce, które na niego czeka na drugiej stronie planszy. narysuj dla niego drogę w odpowiedni sposób myszką.


Gra ze szczeniakiem

Ocena gry

Nasz mały szczeniak wybiera się w podróż przez plaże na deskorolce. To jest właśnie jego środek transportu dzięki którego będzie się dużo szybciej poruszał. Po drodze zbieramy napotkane kości i omijamy przeszkody na drodze.


Zaopiekuj się małym szczeniakiem

Ocena gry

Zaopiekuj się tym małym szczeniaczkiem. Hodowanie takich zwierząt nie jest łatwe. Zadbaj, aby nie był głodny, spełniaj jego życzenia, karm i myj. Postaraj się, aby był szczęśliwy i wyrósł na zdrowego psa.Pomaluj Pieska

Ocena gry

Na ekranie widzisz pieska. Niestety, zabrakło farb, aby go pomalować. Tylko ty mozesz przywrócić jego światu barwy. Pomaluj pieska najlepiej jak potrafisz!


Przygoda Szczeniaka na nartach wodnych

Ocena gry

Ten pies uwielbia przejażdżki nartami wodnymi. Pomóz mu pokonać wyznaczoną trasę, uważając przy tym na rozmaite przeszkody. Nie dopuść do kolizji i wypadków.


Ubieranka: Szczeniaczek Akamuru

Ocena gry

Ten Szczeniak uwielbia modę. Pomóz mu przygotować się na dzisiejsze wyjście tak, aby olśnił wyglądem swoją koleżankę. Postaraj się, aby wyglądał jak najlepiej!


Gra Zagubiony szczeniak

Ocena gry

Musisz pomóz zrozpaczonemu właścicielowi odnaleźć swojego psa. Aby to zrobić musisz wskazać identycznego szczeniaka z tym, który widnieje na zdjęciu. Powodzenia!


Zabawa szczeniaków w chowanego

Ocena gry

Szczeniaki uwielbiają przeróżne zabawy. Tym razem postanowiły pobawić się w chowanego. Twoim zadaniem w tej grze jest odnalezienie każdego ukrytego zwierzaka. Sterowanie za pomocą strzałek, spacji i myszy.


Pomóż Szczeniakowi odnaleźć drogę do domu

Ocena gry

Ten mały szczeniak, to straszna gapa. Po raz kolejny w tym roku zgubił drogę do domu. Musisz mu pomóc trafić do właściciela.Doprowadź go do pana za pomocą komend. Przeciągaj i upuszczaj komendy z paska u dołu na szczeniaczka, tak, aby mógł on skakać, turlać się i czołgać.


Doturlaj małego pieska do środka tarczy

Ocena gry

Ten szczeniak uwielbia takie zabawy! Twoim zadaniem jest doturlanie małego pieska do środka tarczy. Możesz rozegrać ten turniej również z przyjacielem.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Szczeniaki
 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 4889 ocena: 0.00

 • Droga dla szczeniaka

  Droga dla szczeniaka

  Oglądana: 4686 ocena: 0.00

 • Pomaluj Pieska

  Pomaluj Pieska

  Oglądana: 2952 ocena: 0.00

 • Zaopiekuj się małym szczeniakiem

  Zaopiekuj się małym szczeniakiem

  Oglądana: 2865 ocena: 0.00

 • Clean my dog

  Clean my dog

  Oglądana: 1925 ocena: 3.00

 • Zabawa szczeniaków w chowanego

  Zabawa szczeniaków w chowanego

  Oglądana: 1785 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie