Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34
Nauka kształtów dla dzieci

mogłaby zacząć działać

2016-09-24 19:06:34
Little Pony i my scene

Super gierka! :)

2016-09-07 09:53:53
Gra Wyspa Totalnej Porażki

ale głupie!

2016-08-09 18:34:40

Logiczne darmowe gry online Szukanie różnic 17 gier

Twisted Fairytales - Goldilocks

Ocena gry

Kolejna gierka w której musimy odszukać różnice jakie występują na tych obrazkach. Chodź na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że obrazki te są niemal identyczne jednak nic bardziej mylnego.


Złotowłosa i trzy misie z bajki

Ocena gry

Obrazek z tej bajki o dziewczynce gdzie będziemy zajmowali się poszukiwaniem różnic pomiędzy obrazkami. Różnią się kilkoma, postaraj się je odszukać.


Księżniczka Aurora

Ocena gry

Odnajdywanie różnic czeka na Was. Ta wspaniała księżniczka już na Ciebie czeka. aby zagrać klikamy tylko na play i przenosimy się do gierki. Musimy odszukać kilka różnic między tymi obrazkami postaraj się je odszukać.


Szukanie różnic Hobbit online

Ocena gry

Znajdowanie różnic to coś dla Ciebie. Mamy dwa praktycznie takie same obrazki z postaciami z filmu Hobbit. Postaraj się jednak odszukać różnic jakie różnią się te obrazki. Aby tego dokonać musimy się trochę przyglądnąć temu obrazkowi.Różnice na obrazkach Disney pixar

Ocena gry

Poznaj wyszukiwanie różnic w tej grze. Mamy dwa obrazki związane z podwodnym światem i wszystkim co się w nim znajduje. My musimy dostrzec jednak różnice które dzieli jeden obrazek od drugiego i wskazać go myszką. Mamy trzy życia w grze, czyli tyle błędów możemy popełnić.


Pinnochio 20 różnic

Ocena gry

Dwa wydawało by się identyczne obrazki które przedstawiają scenę z bajki Disneya. Jednak gdy się im bliżej przyjrzymy zobaczymy już pierwsze różnice jakie ich dzielą. Takich różnic musimy odszukać 10 a by ukończyć gierkę.


Różnice Belle i Beast

Ocena gry

Aby zagrać kliknij na ikonę Play, która znajduje się na środku. Następnie zostaniemy przeniesieni do samej gierki, gdzie pojawią nam się dwa obrazki, które wydawać by się mogły identyczne jednak różni je parę szczegółów. To właśnie je musimy odnaleźć.


Znajdź różnice

Ocena gry

W tej grze zobaczymy 2 obrazki które na pierwszy rzut oka są identyczne. Jednak się różnią o małe szczegóły. Gdy już znajdziemy szczegół wybieramy go myszką.


Robin Hood szukanie różnic

Ocena gry

Obrazek ten przedstawia nam scenę z bajki o robin hoodzie. Obok siebie znajdują się dwa podobnie wyglądające obrazki, jednak różnią się między sobą kilkoma szczegółami to właśnie te szczegóły musimy odszukać.


Poszukaj różnic

Ocena gry

Prosta gra obrazki logiczne która jest związana z szukaniem różnic już jest do Waszej dyspozycji. Będziemy musieli w niej odszukać różnice jakie różnią te obrazki chodź na pierwszy rzut oka wydają się być takie same. Graj w nie za darmo.


Różnice dla dzieci

Ocena gry

Gra nie na czas jest. Obrazek przedstawia dziewczynę i chłopaka którzy znajdują się nad rzeką. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło że te obrazki są takie same jednak różni je kilka szczegółów, które należy używając myszki odszukać.


Różnice z owocami

Ocena gry

Kolejna gierka w poszukiwanie różnic na obrazkach. Tym razem różnice będą z owocami. Zobacz czym się różnią te obrazki i jakie różnice na nich występują. Zachęcamy Was do tego i zapoznania się z instrukcją w tej gierce.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Szukanie różnic
 • Twisted Fairytales - Goldilocks

  Twisted Fairytales - Goldilocks

  Oglądana: 5682 ocena: 0.00

 • Różnice na obrazkach Disney pixar

  Różnice na obrazkach Disney pixar

  Oglądana: 4758 ocena: 0.00

 • Szukanie różnic między obrazkami

  Szukanie różnic między obrazkami

  Oglądana: 4664 ocena: 0.00

 • Poszukaj różnic

  Poszukaj różnic

  Oglądana: 4645 ocena: 0.00

 • Szukanie różnic Hobbit online

  Szukanie różnic Hobbit online

  Oglądana: 4197 ocena: 0.00

 • Szukanie różnic bez czasu

  Szukanie różnic bez czasu

  Oglądana: 3953 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie