Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Logiczne darmowe gry online Szukanie różnic 15 gier

Księżniczka Aurora

Ocena gry

Ta wspaniała księżniczka już na Ciebie czeka. aby zagrać klikamy tylko na play i przenosimy się do gierki. Musimy odszukać kilka różnic między tymi obrazkami postaraj się je odszukać.


Szukanie różnic Hobbit online

Ocena gry

Mamy dwa praktycznie takie same obrazki z postaciami z filmu Hobbit. Postaraj się jednak odszukać różnic jakie różnią się te obrazki. Aby tego dokonać musimy się trochę przyglądnąć temu obrazkowi.


Różnice na obrazkach Disney pixar

Ocena gry

mamy dwa obrazki związane z podwodnym światem i wszystkim co się w nim znajduje. My musimy dostrzec jednak różnice które dzieli jeden obrazek od drugiego i wskazać go myszką. Mamy trzy życia w grze, czyli tyle błędów możemy popełnić.


Pinnochio 20 różnic

Ocena gry

Dwa wydawało by się identyczne obrazki które przedstawiają scenę z bajki Disneya. Jednak gdy się im bliżej przyjrzymy zobaczymy już pierwsze różnice jakie ich dzielą. Takich różnic musimy odszukać 10 a by ukończyć gierkę.Różnice Belle i Beast

Ocena gry

Aby zagrać kliknij na ikonę Play, która znajduje się na środku. Następnie zostaniemy przeniesieni do samej gierki, gdzie pojawią nam się dwa obrazki, które wydawać by się mogły identyczne jednak różni je parę szczegółów. To właśnie je musimy odnaleźć.


Znajdź różnice

Ocena gry

W tej grze zobaczymy 2 obrazki które na pierwszy rzut oka są identyczne. Jednak się różnią o małe szczegóły. Gdy już znajdziemy szczegół wybieramy go myszką.


Robin Hood szukanie różnic

Ocena gry

Obrazek ten przedstawia nam scenę z bajki o robin hoodzie. Obok siebie znajdują się dwa podobnie wyglądające obrazki, jednak różnią się między sobą kilkoma szczegółami to właśnie te szczegóły musimy odszukać.


Poszukaj różnic

Ocena gry

Prosta gra która jest związana z szukaniem różnic już jest do Waszej dyspozycji. Będziemy musieli w niej odszukać różnice jakie różnią te obrazki chodź na pierwszy rzut oka wydają się być takie same. Graj w nie za darmo.


Różnice dla dzieci

Ocena gry

Obrazek przedstawia dziewczynę i chłopaka którzy znajdują się nad rzeką. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło że te obrazki są takie same jednak różni je kilka szczegółów, które należy używając myszki odszukać.


Różnice z owocami

Ocena gry

Kolejna gierka w poszukiwanie różnic na obrazkach. Tym razem różnice będą z owocami. Zobacz czym się różnią te obrazki i jakie różnice na nich występują. Zachęcamy Was do tego i zapoznania się z instrukcją w tej gierce.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Szukanie różnic
 • Poszukaj różnic

  Poszukaj różnic

  Oglądana: 1852 ocena: 0.00

 • Szukanie różnic bez czasu

  Szukanie różnic bez czasu

  Oglądana: 1715 ocena: 0.00

 • Szukanie różnic między obrazkami

  Szukanie różnic między obrazkami

  Oglądana: 1651 ocena: 0.00

 • Różnice z owocami

  Różnice z owocami

  Oglądana: 1488 ocena: 0.00

 • Różnice na obrazkach Disney pixar

  Różnice na obrazkach Disney pixar

  Oglądana: 1296 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie