Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Szycie 7 gier

Szycie sukienek ślubnych online

Ocena gry

Kolejna gra tego typu gdzie mamy możliwość szycia różnych sukienek ślubnych. Nie będą to jednak tylko białe ale także zupełnie innych kolorów. Poczekaj i zagraj aby się o tym przekonać. Jeżeli chcesz możesz skorzystać z podpowiedzi w grze.


Gra zakład krawiecki

Ocena gry

Przeniesiesz się w tej grze do zakładu krawieckiego: Tailor Betty w którym to będziemy mieli możliwość pracowania i wykonywania różnego rodzaju zleceń. Będziemy szyli tutaj ubrania ale także lalki czy też maskotki i inne rzeczy. Gra na pewno Wam się spodoba.


Gra szycie sukni ślubnych

Ocena gry

Gra która z pewnością powinna się spodobać wszystkim dziewczyną. Gdyż to właśnie w niej mamy możliwość nauczyć się szycia sukien ślubnych i innego rodzaju sukienek na ciekawe uroczystości. W grze znajdziesz dokładnie instrukcje jak należy grać.


Gra szycie zabawek dla dzieci

Ocena gry

Kolejna bardzo fajna gierka dla wszystkich fanów szycia. Czeka już na Ciebie maszyna do szycie na której właśnie będziemy mieli możliwość wykonania przeróżnych pluszowych zabawek. Postaraj się aby to zrobić na początku musimy pociąć różnego rodzaju elementy, które potem możemy zszyć.Gra szycie ubrań dla dziewczyn

Ocena gry

W tej grze prowadzimy własne studio krawieckie gdzie będziemy przyjmować różnego rodzaju zlecenia na szycie ubrań będą to różnego rodzaju spodnie, bluzki jak i też sukienki i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją znajdującą się w grze.


Gra Nauka szycia

Ocena gry

Nauka szycia, to gra dla wszystkich fanek szycia. Możesz nauczyć się w niej procesu szycia. Podążaj za instrukcjami podanymi w grze i wyczaruj spod igły nowe przedmioty!


Mario: Haftowanie obrazka gra dla dziewczyn

Ocena gry

Ta gra doskonale nawiązuje do kultowej postaci Mario. Twoim zadaniem jest wyhaftowanie określonego obrazka przedstawiającego sekwencję z tej gry komputerowej. Postaraj się odzwierciedlić właściwy rysunek jak najlepiej!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Szycie
 • Mario: Haftowanie obrazka gra dla dziewczyn

  Mario: Haftowanie obrazka gra dla dziewczyn

  Oglądana: 5254 ocena: 0.00

 • Gra Nauka szycia

  Gra Nauka szycia

  Oglądana: 5154 ocena: 0.00

 • Gra szycie ubrań dla dziewczyn

  Gra szycie ubrań dla dziewczyn

  Oglądana: 4463 ocena: 0.00

 • Szycie sukienek ślubnych online

  Szycie sukienek ślubnych online

  Oglądana: 3291 ocena: 0.00

 • Gra szycie zabawek dla dzieci

  Gra szycie zabawek dla dzieci

  Oglądana: 3124 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie