Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Muzyczne darmowe gry online Taneczne 9 gier

Tańczący kot w butach

Ocena gry

Wybierz Kitty lub Puss następnie masz możliwość przystąpienia do gry w pojedynku tanecznym. Naszym zadaniem będzie naśladowanie ruchów przeciwnika. Na dole pokazują nam się strzałki które potem musimy naśladować.


Tańcz z Tazem

Ocena gry

Nasza postać z bajki Disneya jest także perfekcyjnym tancerzem zobacz jak Sobie poradzisz wciskając w odpowiednich momentach cyferki od 1 do 9. Kilka plansz macie do pokonania.


Konkurs na Maszynie Tańca

Ocena gry

Przed Tobą Konkurs na Maszynie Tańca. próbowałeś już kiedyś sił w takich rozgrywkach? Musisz wykonywać ruchy zgodne z instrukcją i wskazówkami. W tym celu wciskaj na klawiaturze odpowiednie strzałki. Jeżeli będziesz uważny na pewno wygrasz ten konkurs!


Nauka tańca

Ocena gry

Witaj w Akademii Tańca! W tej grze musisz postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie, w ten sposób możesz nauczyć się tańczyć jak zawodowiec! Twoim zadaniem jest wciskanie klawiszy strzałek w kolejności odpowiadającej sekwencji na ekranie.Gra Dance Machine Show

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z serii Dance Machine i kolejne trudne związane z nią wyzwania! Twoim zadaniem jest wciskanie sekwencji strzałek w kolejności, jaka jest pokazana na ekranie. Postaraj się być nieomylny i popełniać jak najmniej błędów!


Małpka Jungle Jiggy tańczy

Ocena gry

Szalona Małpka Jungle Jiggy uwielbia tańczyć! Tym razem wzięła udział w konkursie tańca, który koniecznie chce wygrać! Musisz jej w tym pomóc! Aby to zrobić musisz wciskać w odpowiedniej kolejności klawisze strzałek. Uważaj, abyś nie pomylił kroków!


Koncert zespołu Phixx Phixx Euro Mix

Ocena gry

Przed Tobą występ zespołu Phixx Phixx Euro Mix. Niestety, muzycy nie do końca przygotowali się do tego koncertu. Pomóż im oczarować dźwiękiem całą publiczność!


Nauka tańca z bohaterami gry

Ocena gry

Możesz nauczyć bohaterów tej gry tańczyć. Wystarczy, że zapamiętasz sekwencje kolorów, które pojawią się na ekranie na planszy. Powodzenia!


Taniec zespołu

Ocena gry

Na scenie występuje zespół muzyczny. Musisz wciskać pojawiające się klawisze (u góry ekranu) w momencie gdy znajdą się w serduszku. W ten sposób pomożesz zespołowi tanecznemu wypaść na występie jak najlepiej!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Taneczne
 • Tańczący kot w butach

  Tańczący kot w butach

  Oglądana: 5918 ocena: 0.00

 • Konkurs na Maszynie Tańca

  Konkurs na Maszynie Tańca

  Oglądana: 3307 ocena: 10.00

 • Nauka tańca

  Nauka tańca

  Oglądana: 3252 ocena: 1.00

 • Tańcz z Tazem

  Tańcz z Tazem

  Oglądana: 2943 ocena: 0.00

 • Gra Dance Machine Show

  Gra Dance Machine Show

  Oglądana: 2626 ocena: 0.00

 • Małpka Jungle Jiggy tańczy

  Małpka Jungle Jiggy tańczy

  Oglądana: 1796 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie